2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende öyle hiç o gün gelsin istemiyorum normalde de aglatmiyorum elimden geldiğince ama aşı acımıyor bebelere
Onlar hiç acımıyor valla, bende hiç ağlatmıyorum evde.
Var canım ben dişlerimi sıkarak seviyorum hatta dediğin gibi korkuyorum da annenin bile çocuğa nazarı degermis bol bol oku bende öyle yapıyorum

Okuyorum canım hep okuyorum. Nasıl üstün bi sevgiymiş böyle.

Aşı daha olmadan mı veriliyor şurup? Ben almadım çünkü, dert değil sabah aşı öncesi alırım ama, vücudun o mikropla savaşıp bağışıklık kazanması gerekmiyor mu?
Ben verdim cnm kime sorduysam ver dediler gitmeden tecrübesizlik valla bende bilmiyorum ki

Ayyy bende öyleyim o kadar salak saçma şeyler gelio ki bazen aklıma. Hamileyken de her an bişi olacak korkusu vardı şimdide var ama bu daha fena

Ben verdim cnm kime sorduysam ver dediler gitmeden tecrübesizlik valla bende bilmiyorum ki

Bende bilmiyorum hiç, yarın ola hayrola.
Ayyy bende öyleyim o kadar salak saçma şeyler gelio ki bazen aklıma. Hamileyken de her an bişi olacak korkusu vardı şimdide var ama bu daha fena

Bende öyleyim, hiç olmayacak şeyler düşünüyorum gerçekten sevgimin büyüklüğünden korkuyorum.

Yok canım nezle falan değilde burnunda bir hırıltı oluyor sabahları o yüzden yapayım dedim.seyrettim videoları ama ben kendi nefesimle çekemiyorum.denedim bir kaç kez ama yok beceremedim bıraktım

Allah allah cok kolay halbuki... Bu arada bahsettigim uygulamada anne karnı sesi de var cok ise yarıyor

Ben bazen gece geç saatlere uyumadigi zaman uykusuzluğun verdiği psikolojiyle asabilesiyorum el kadar bebeğe söyleniyorum sonra sabah sanki karşımda dinleyip anlayan biri varmış gibi günah çıkarır gibi neden öyle davrandigimi anlatıp öpe koklaya özûr diliyorum.bana bakıp güldüğü zaman içim titriyor.aglama krizlerimiz olduğunda bende ağlıyorum onunla.cenesi titreye titreye ağlıyor ya içim gidiyor dayanamiyorum

Allah allah cok kolay halbuki... Bu arada bahsettigim uygulamada anne karnı sesi de var cok ise yarıyor
Sert çekerim diye korkuyorum zarar vericem korkusu var.yapamiyorum ben ya bugün önceki yazına baktım uygulamanın adını yazmismiydin diye göremedim.neydi o uygulamanın adı ?

İnsanız bizde hepimizde oluyordur bence o sinir patlaması. Bende geçen gece kafama vuruyorum yeter artık uyu oğlum diye.

Allah hepimizin bebeklerine rahatlık versin mışıl mışıl uyusunlar insallah bu gece ve diğer bütün geceler
Ben biraz uyudum valla görümceme bıraktım geçtim içerde kestirdim azıcık iyi geldi gece uyumazsa diye enerji depoladım bu gece de kayınvalidemdeyiz Allah korusun ateşlenir falan panik olurum diye eşim de şehir dışında kaldık öylece

Yalnız değilsiniz bende de oluyor valla benim kız başladı şimdi huysuzlanmaya şu geceyi bi atlatsaydık hayırlısıyla

İnşallah yatar uyur güzelce annesi.
Allah hepimizin bebeklerine rahatlık versin mışıl mışıl uyusunlar insallah bu gece ve diğer bütün geceler

Amin canım, hepsi güzelce uyusun inşallah.

İnşallah olmaz canım öyle bişey. Ama tabi yalnız kalmayarak iyi yapmışsın.

Aşılarımızı olduk kızlar. Sonuncu aşı yaktı biraz bacaktan olan, onda ağladı. Sonra uyuyakaldı. 6 saatte 1 calpol verebilirsin dediler. Kolundaki aşı yerine dokunma kabarıp akabilir normal dediler. Sizde oldu mu?

Hadi geçmiş olsun canım.insallah sıkıntısız bir şekilde atlatırsiniz bugünü

Kızlar benim kızın ensesi yani sacinin başladığı yerler yani,çok kızarmış.görümceme attım resmini ebe hemşire ya denk gelmistir diye.oda sürtünmeden olur.yattigi için,kucağındayken emzirirken sürekli kolun geldiği için olur dedi ama sizlerde de var mi

Hadi geçmiş olsun canım.insallah sıkıntısız bir şekilde atlatırsiniz bugünü
Sağol canım inşallah.

Benim oğlanın ensesi doğdu doğalı kızarık biraz, benim eşiminde ensesinde var o kızarıklıktan ben genetik bişeydir belki diye düşündüm hiç üstünde durmadım.

Sağol canım inşallah.

Benim oğlanın ensesi doğdu doğalı kızarık biraz, benim eşiminde ensesinde var o kızarıklıktan ben genetik bişeydir belki diye düşündüm hiç üstünde durmadım.
Benimki sonradan çıktı daha önce olsaydı farkederdim.zaten yüzü omuz başları falan hep isilik gibi.agladiginda yada emdikten sonra sahada kizariyor.ev sıcakta diye kalinda giydirmiyorum.bi taraftan bana sıcak ama ona soğuksa üşütürsem diyorum.ne yapcagimi şaşırdım valla

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…