2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar sabah erken gebelik testi yaptım Comfort un çıkmadı. .üzüldüm
Uzulme canim daha cok erken seninki besinci gun embriyosumuydu bak buna gore 5. Gun embriyosu 6 da basliyor hcg salinimina yani cikmasi imkansiz zaten su an salinmadi hcg en erken 2 gun sonra cikar canim senin

Eklentiler

• Screenshot_2020-01-03-13-11-30-498_com.android.chrome.jpg
    120,8 KB · Görüntüleme: 176
Kızlar duş aldınız mı. ? Ben mecbur ilk gün ılık duş aldım 3 4 dk ama banyo daha yapmadim. Yapayim mi ki

Vucudum bebegi yabanci cisim olarak gorup atmaya calistigi icin. Bundan sonraki tedaviler onunla ilgili olucak. Rabbim hayirlisini nasip etsin insaallah bekleyenlere de mujdeli haberler almayi nasip etsin insaallah.
Canım nasıl yabancı cisim olarak görüp atmaya calisiyo ki bu neyden kaynaklanıyormus ki bişey dedimi dr

Vucudum bebegi yabanci cisim olarak gorup atmaya calistigi icin. Bundan sonraki tedaviler onunla ilgili olucak. Rabbim hayirlisini nasip etsin insaallah bekleyenlere de mujdeli haberler almayi nasip etsin insaallah.
Cnm öncelikle geçmiş olsun önce. ..ben de benim vucudumun embriyoyu kabul etmedgini düşündüğüm için transferde n sonra intralipid serum yaptırdım bi de rahmet çizik attirdim 2 aşılama oldum bu 2.tüp bebek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…