2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ben de salonda uyuyordum bebekle bir süre... Sonra geçiyorduk odaya gece birde filan.... Aslında o kadar da kötü değil..yani salonda 2 ila 3 saat uyumayı sevmistim.. Baby nestle tam.yan yana oluyorsunuzdur..sepet beşik de anne yanı gibi olmuyor. Ben alacaktım.istemedim... hayirlisi bakalkm... Öyle böyle büyüyecekler.... 3 aylık olduklarina inanamıyorum bile

Kızlar leke çıkarıcı sprey olarak ne kullanıyorsunuz ben migrostan frosch unkini bulmuştum ama şimdi bulunmuyor .... Nuk aldım.... Yorumları kötü.... Nuk kullanan var mi??? Geri mi versem...

Tabi iyi gidiyoruz ya şimdilik kafayı yemedik daha

Ceren sormuş sanırım nerede yattığını canım gündüz ben hep ana kucağında salonda yatırıyorum ikisini de bazen koltuğa alıyorum uyuduklarında beşiklerine gece yatırıyorum ve geceyi öğrendiler böylelikle beşiklerine yattıklarında gece olduğunu biliyorlar uyanıp mama yiyip hemen uyuyorlar gece hiç zorlukları kalmadı diyebilirim

Evet aslında ben de gündüz ana kucağı gece anne yanı olsa diyorum. Ama su an alışması zaman alır.... Benimki çok onceden bildi geceyi gündüzü. Gelen hemşirenin sayesinde...

Evet aslında ben de gündüz ana kucağı gece anne yanı olsa diyorum. Ama su an alışması zaman alır.... Benimki çok onceden bildi geceyi gündüzü. Gelen hemşirenin sayesinde...
Ana kucağnda devam et gündüz istersen gece yatma saati gelince de beşiğine alırsın canım gece gündüz ayırt etmeleri çok önemli gerçekten tabi Kalkıyorum ama gündüz ki kadar eziyetleri yok bildikleri için

Aslında çok yanyana olmuyoruz o bir koltukta yatıyor ben başka bir koltukta.ama ilk doğum yaptığımda annemlerde kalmistim,orda birlikte aynı yatakta yatiyorduk.o zaman babynestle dediğin gibi yanımda yatıyordu çok rahat oluyordu.aynen sepet beşik anne yani gibi değil,benimde tercih edeceğim bir beşik değildi ama birinden gelince nasıl olsa geçici yatacak diye kabul ettim simdi memnunum bı sıkıntı yok

Kızlar leke çıkarıcı sprey olarak ne kullanıyorsunuz ben migrostan frosch unkini bulmuştum ama şimdi bulunmuyor .... Nuk aldım.... Yorumları kötü.... Nuk kullanan var mi??? Geri mi versem...
Canım ben Green Clean kullanıyorum deterjan olarak,aynı deterjanın leke çıkarıcısini kullanıyorum ama makinaya atmadan önce lekeyi sabunla biraz citileyip öyle atıyorum leke falan kalmıyor.

Ben emin değilim yemiş olabilirim. Gece eşime sağma makinasının birde böyle bi ayarı varmış diyorum eşimde zaten o ayarda kullanıyordun ya diyor Allah Allah ben bunu ilk kez gördüm diyorum eşim diyor ki yok bunda kullanıyordun geçen bunda değil diğerinde kullanıyorum diye tutturdun öyle devam ettin. Hiç hatırlamıyorum dedim, eşim döndü dedi ki sen iyice kafayı yedin.

Bu arada bende gündüz salonda yatırıyorum genelde. Bazen ana kucağında bazen koltukta idare ediyoruz. Akşam son uykuya geçince beşiğe geçiyoruz. Çok şükür benim oğlanda geceyi gündüzü biliyor artık. Sütünü içiriyorum tekrar uyuyor hemen. Gözünü bile açmadığı oluyor.

Ben de geçtiğimiz pazartesi transfer oldum. 10 embriyo vardı AA kalite. İlk denemek ve yaşım da ufak :) ama çift embriyo oldu. Ve sordular tek mi çift mi diye. Biz korktuk aslında başarı oranı düşer mi diye ama doktorum hayır artar en azından biri tutmazsa diğeri tutar demişti. Test için gün sayıyorum şimdi

Kızlar sizin kuzucuklarında saçları dökülüyor mu? Benim oğlanın tutam tutam dökülüyor çok üzülüyorum öyle gördükçe..
Bizimde dökülüyor canım ama çok az yerine de yenileri geliyor alttan normal ama bu aylar hem annede hem bebekte saç dökülmesi
E bebekten aldığımı kullanıyorum bende Hilal gibi önce beyaz sabunla çitileyip üzerine sıkıp öyle atıyorum tertemiz oluyor

Ay sesli güldüm uykusuzluktan olabilir canım o bende lansinoh kullanıyorum ilk damla ayarında sonra öbürüne geçiyorum sen nasıl sağıyorsun canım

Evet bizde öyle bazen koltuk bazen ana kucağı salondayız gündüz hep

Kızlar sizin kuzucuklarında saçları dökülüyor mu? Benim oğlanın tutam tutam dökülüyor çok üzülüyorum öyle gördükçe..
Benim kızında sanki hafif hafif arkadan dökülmeye başlamış gibi.bide yattığı yerde arada bir kafasını gerdan kırar gibi sağa sola oynatıyor kafasinin arkasimi kaşınıyor başka bir sebepten mi yapiyor anlamadım

Ay o bizde de var ne anlama geliyor bilmiyorum @canimmkendimm bizim de saçlar dökülüyor arka tarafı özellikle

Benim saç dökülmem hep vardı zaten ama oğlanın yeni başladı. Yenileri gelecek tabi daha güçlü olarak çıkacak inşallah hepsinin.

Açınca damla ayarı başlıyor ya canım sonra güç kademesini yükseltip masaj ayarında çalıştırıyorum.

Bilmiyorum ki benim oğlanın kafasıda sürekli sağa sola dönüyor ama neden bilemiyorum.
Ay o bizde de var ne anlama geliyor bilmiyorum @canimmkendimm bizim de saçlar dökülüyor arka tarafı özellikle

Arkalar gitti, favoriler gitti..

Bende öyle yapıyorum tabi sütüm yok öyle abartılacak kadar bir çocuk bile doymaz bırak iki çocuğu :) ama çabalıyorum işte bende.
Gitti gitti saçlar bizim de ama ben her banyodan önce zeytinyağı sürüp bekletiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…