2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ben zayıf değilim kuzum ya 77 ile hamile kaldim boyum da uzun değil. Benim doktorum kilo hakkında hiç bişey demiyo bana
Bende kilolu kaldım 83tum 80e düştüm şimdi. Bnm Bi gliforu bırakacaksın kilo alacaksın ddi doğru zaten açılmaya başladım çok kesince. Onun dışında bna, da bsy demedi. Kan hapı da aldırıyormus nolck halimiz bilmem.

bende 80le kaldın hala 80deyim.bende kendime 10kg hedef koydum ama tutar mı bilmem

Ben 72 ile hamile kaldım şuan 70 im ama kilomu göstermiyorum boyum uzun olduğu için 65 duruyorsun diyorlar bana..

Ben 72 ile hamile kaldım şuan 70 im ama kilomu göstermiyorum boyum uzun olduğu için 65 duruyorsun diyorlar bana..
Bnm boyda 1,60 valla karın sisince top gibin yuvarlancam geçen yıl tüp bebeğe başlamadan önce 100e gidiyordum. Doktor tiroidler için bide şeker için ilaç verdim 1 yolda düştüm 85e kendi kendime diyet fln da yok. Doğumdan sonra inş aynı ilaçlar ile devam etcm.

Üstüne bide evde oturuyoruz hareketsizlik var Allah yardımcımız olsun hepimizin. Evde spor yapayım diyorum ama ondan da korkuyorum ters bi hareket yaparım diye

Üstüne bide evde oturuyoruz hareketsizlik var Allah yardımcımız olsun hepimizin. Evde spor yapayım diyorum ama ondan da korkuyorum ters bi hareket yaparım diye
Bnde çok dikkat ediyorum oturup kalkarken. Bide dün doktora gittim bebis uyuyordu doktor dedi oksur fln yok uyanmıyor. Bir salladım karnımı ayıldı taktım şimdi ona her harekette rahatsız oluyor mu diye spor hiç yapamam şimdi

Doğumdan sonra verirsin inşallah canım.. ben çok kilo almıştım emzirme koşturma derken baya verdim..

ben o yüzden değil de bi yerim falan tutulur ilaçta kullanamam diye korkuyorum. Benim eşim senin gibi bebeğin uyuduğunu öğrendiğinden beri yapma çocuğum uyanır dikkat et çocuğumu rahatsız etme deyip duruyor

Bnm ki çişini yutuyor dediğim de iki gün şok için de tekrarladi nasıl yani diye erkekler çok hoş valla. Bnce erken spor için dha 5. 6. Ay başlsrz ztn yaz gelck yuzeriz bol bol oh

Benimki ben hareket edince uyurdu tam uzanacam derken uyanıyordu başlıyordu tekmelemeye genelde biz hareket halindeyken onlar uyuyor onun uzanınca veya oturunca hareket ediyorlar..

Bnm ki çişini yutuyor dediğim de iki gün şok için de tekrarladi nasıl yani diye erkekler çok hoş valla. Bnce erken spor için dha 5. 6. Ay başlsrz ztn yaz gelck yuzeriz bol bol oh
Acaba bu virüs bitecek mi tatile gidebilecekmiyoz sanki hiç bitmeyecek gibi geliyor bana..

İnşallah bu korona derdi biter de rahat ederiz. Ben yüzme bilmiyorum korkuyorum da bol bol yürürüm artık

Benimki ben hareket edince uyurdu tam uzanacam derken uyanıyordu başlıyordu tekmelemeye genelde biz hareket halindeyken onlar uyuyor onun uzanınca veya oturunca hareket ediyorlar..
Bizim daha ilk tecrübemiz yok :) bide doktorda doktor dürtünce uyandığını gördü ya olay bitmiştir benim kocam çok pimpirikli çekeceğim var ondan

Acaba bu virüs bitecek mi tatile gidebilecekmiyoz sanki hiç bitmeyecek gibi geliyor bana..
Çok sıkıldım adını duymak istemiyorum artık. Ama herkes yazlıklara kaçmış zaten en kötü giderim ben ama denize girme konusunda emin değilim. Hele sitenin havuzuna asla çocuklar bütün gün orda ıyy mikrop kaparım ama deniz çok düşünüyorum girmek isterim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…