2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

kızlar selamm

anca kendime geliyorum. sabaha kadar başağrısı ve kusma oldu 2 kere. midemde hiç birşey kalmadı. başım daha geçmedi ama doğru dürüst birşey yemedim. tansiyonum 14-9 oldu.şimdi takipteyiz yükselirse yine kardiyolojiye yönlendirdi doktorum mecburen. yediklerime dikkat edip birkaç gün takip edicem artık. ama resmen feleğim şaştı bugün. bebek iyidir inşllah salı randevum var
Geçmiş olsun canım kusma tansiyonunu oynatmistir büyük ihtimalle. Bi sknti olmaz bnce ama ihmal etme git mutlaka kontrole Bi baktr

Kızlar çıktım cok şükür ense kalınlığı normal burun kemigi de var dedi 2 li test istersen yapalim dedi bende gerek yoksa yapmayin dedim yaptirmadim ama bilemedim cinsiyetini göstermedi kordonunu bacaklarinin arasina almis cok şükür bir sorun yok ya azcikdq olsa rahatladim 5.8cm olmuşuz buyuduk masallah 😍😍😍
Gözün aydın canım. Benimde kan sonucum çıktı çok şükür o da sıkıntısız 🤗🤗🤗 gözümüz aydın

Kızlar 2saattir filan ağrım var adetmişim gibi az az ve kanamam var. Biraz önce de rahim duvarı gibi büyük parça bir pıhtı geldi yarın doktora gidicem ama korkuyorum.

Kızlar 2saattir filan ağrım var adetmişim gibi az az ve kanamam var. Biraz önce de rahim duvarı gibi büyük parça bir pıhtı geldi yarın doktora gidicem ama korkuyorum.
Gecmiş olsun canım bence yarını bekleme hemen git göster kendini inşallah bebisler iyidir..

Pihtili olunca korkuyor insan ama doktorum demişti rahimden gelen kanama diye pihtili. Büyük ihtimal progesteronun düşmüştür iğne yaptr acilen bnce de git canım. Bsy yoktur korkma hc ayaklarını dik yat

Pihtili olunca korkuyor insan ama doktorum demişti rahimden gelen kanama diye pihtili. Büyük ihtimal progesteronun düşmüştür iğne yaptr acilen bnce de git canım. Bsy yoktur korkma hc ayaklarını dik yat
Halen progesteron ilaçlarımı kullanıyorum ama bilemedim. Gitmek de istemiyorum aslında ilçedeyim acilde bişey de demezler hele durumlar böyleyken korkuyorum hastanelerden:/ doktorum tüp bebeklerde kanama doğuma kadar devam edebiliyor önemli değil demişti o yüzden yarını bekliycem sanırım

Halen progesteron ilaçlarımı kullanıyorum ama bilemedim. Gitmek de istemiyorum aslında ilçedeyim acilde bişey de demezler hele durumlar böyleyken korkuyorum hastanelerden:/ doktorum tüp bebeklerde kanama doğuma kadar devam edebiliyor önemli değil demişti o yüzden yarını bekliycem sanırım
Cnm bende hem göbekten hem kapsül içtim progestan gene oldu leke. Kalcadan olan çok iyi geliyo keşke verseydi doktor bnm hep var elimde iğne. Bnm ki bir leke de bile panikledi bnce sen söyle bi kere ama uzanır geçerse korkulck bsy yok ztn

kızlar selamm

anca kendime geliyorum. sabaha kadar başağrısı ve kusma oldu 2 kere. midemde hiç birşey kalmadı. başım daha geçmedi ama doğru dürüst birşey yemedim. tansiyonum 14-9 oldu.şimdi takipteyiz yükselirse yine kardiyolojiye yönlendirdi doktorum mecburen. yediklerime dikkat edip birkaç gün takip edicem artık. ama resmen feleğim şaştı bugün. bebek iyidir inşllah salı randevum var
Cok gecmis olsun canim dikkatli ol cok tuzlu yeme ve bol su ic

Eger kanaman devam ederse git canım serum falan takarlar sen yinede her ihtimale karşı acil de olsa bir görün derim ben..

X