2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar birsey sorucam henüz çok erken biliyorum ama galibe ben bebeklerden bir tanesinin hareketlerini hissediyorum sizde de oluyormu acaba.?
Tecrübem olmasa damar atması diyeceğim ama yok bildiğiniz kipirdiyor daha 3 ay olmadı soklar icindeyim

Benim ilk gebeligim hucbirsey hissetmiyorum hissetsemde hastaliga yorarim herhalde
Benim sag kasikta batmalar var oyle bir his mi?

Benim ilk gebeligim hucbirsey hissetmiyorum hissetsemde hastaliga yorarim herhalde
Benim sag kasikta batmalar var oyle bir his mi?
Yok canım batmalarla alakası yok bildiğin göbeğin ufak ufak hareket ediyor ekleyince hissediliyor ilkinde bende 4 ayı geçti sonra hissettim bu sefer çok erken şok oldum belki bebek değildir diyorum ama ne olabilirdi bu

Kızlar 2li tarama testini ne zaman yaptıracaksınız ? Hangi testi yapılacak belli mi

Yok canım batmalarla alakası yok bildiğin göbeğin ufak ufak hareket ediyor ekleyince hissediliyor ilkinde bende 4 ayı geçti sonra hissettim bu sefer çok erken şok oldum belki bebek değildir diyorum ama ne olabilirdi bu
2.gebeliklerde erken hissediliyor deniyor ama senin bayagi erken
Senin belirtiler ne alemde ?gogus agrilari ,bulantilar
Bir de ben kendimi hamile gibi hissetmiyorum sende durumlar nasil ?beni aydinlat nolur ☺☺

2.gebeliklerde erken hissediliyor deniyor ama senin bayagi erken
Senin belirtiler ne alemde ?gogus agrilari ,bulantilar
Bir de ben kendimi hamile gibi hissetmiyorum sende durumlar nasil ?beni aydinlat nolur ☺☺
Evet hep derlerdi ama çok erken hani bebek kipirdamasini bilmesem değildir diyecem ama aynısı..
Bende de pek belirti yok göğüslerim hiç sismedi sadece aradı midem bulanıyor kasiklarimi ağrıyor okadar..

Evet hep derlerdi ama çok erken hani bebek kipirdamasini bilmesem değildir diyecem ama aynısı..
Bende de pek belirti yok göğüslerim hiç sismedi sadece aradı midem bulanıyor kasiklarimi ağrıyor okadar..
Migde bulantim tiksinme ara ara oluyor benim de ,iki gun kasiklarimda batma gibi agri oldu sende de oluyormus normal demek ki

Benimde ilk gebeligim hic anlamiyorum hissetmiyorumda olsada agrim var sanırım herhalde

Migde bulantim tiksinme ara ara oluyor benim de ,iki gun kasiklarimda batma gibi agri oldu sende de oluyormus normal demek ki
aynen canım normal
Benimde ilk gebeligim hic anlamiyorum hissetmiyorumda olsada agrim var sanırım herhalde
yok canım hissedersin kipirdadigi anda insan anlıyor çok güzel bir duygu
Ben oğlumun kipirdamasini kuran okurken hissetmiştim sevinçten gözlerim yaşamıştı

Bu arada nickimi değiştirdim lokumcukk ben

İkinci hamilelikler de erken hissediliyormus bz bilmiyoz tabi farkı bna hep gaz gibi geliyo

Az önce namaz kılarken namazın üstünde su gibi kahverengi yoğun leke gördüm bu neydi acaba

İyi akşamlar hamişker ,
Yarın doktor kontrolüm var bir öncekini iptal etmiştim (22 gün oldu) koronadan korktuğum için ama çok merak ediyorum bebişlerimi, Allahın izniyle yarın sağlıkla görürüm inşallah.
Çok dikkatli olmalıyım , Allah yardımcımız olsun.
Ben uzun zamandır kusuyorum, koku hassasiyetim yüksek bide kusmaktan sanırım ,boğazımda yutkunduğumda gitmeyen birşey varmış gibi o beni çok rahatsız ediyor ve kusmama sebep oluyor. Sudanda tiksindim başlarda 3 litre su içerdim birkaç haftadır 1 litreyi zor içiyorum, ev limonatası, ayran, ıhlamur içerek telafi etmeye çalışıyorum.
Ve hala her tuvalete gittiğimde korkarak çamaşırıma bakıyorum, pedimi temiz görünce Allaha şükrediyorum.
Bu günlerde geçecek, sağlıkla kavuşacağız bebeklerimize inşallah amin

Bunları yasicagimizi bile bile tedavi gördük kalıcı değil hiç bir belirti o yüzden sabır kuzum

Niye degistirdin canim milletin cani cekiyor diye mi inşallah o hissettiğimiz gunlerde gelir hayirlisiyla cok heycanliyim cok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…