2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Şükür canim erken teshis sonuçta tedbir alinir mutlaka sagsalim gelir yavrularin merak etme :)

Ben doktorumun adını vermedim direk fiyat sordum sadece muayenesi 800 küsür
Eşimde para tuzağı bunlar diyor..

Cok sevindim cnm. Rahim uzunlugun iyiyse korkma dinlen bol bol

Ah çok şükür kuzum ya bugün aklım sendeydi. Çok şükür

Cok şükür canım ben sana söyledim annesi büyümüş artık onlar kolay kolay bırakmazlar seni
Allah hepimizin meleklerini korusun

Doktorum gitmemi tavsiye ettiği perinatolog 2600 TL ye yapıyormuş ayrintiliyi
Başka doktor ayarladım doktora da bildirdim ben gidemem oraya çok pahalı gücüm yetmez dedim..
Yuhhh ne yapiyormus acaba farkli ben 330 tl yaptirdim prof gayette guzel inceledi o kadar abartacak ne yapiyormuski

Masallah canim gözün aydin büyümüş bebisin iyi haberler alirsin insqllah canim hic stres yapma bebisine zarar

Cpk şükür canim iyi olduklarina cok sevindim biraz daha dikkatli olacan gerisi icin tevekkul edecen

Bende doç. Doktora 300 tl ye yaptırıcam ayrıntılıyı. 4D cihazı da varmış. Görüntüleri de flash belleğe atıyormuş. 13 gün kaldı İnşallah güzel geçer ve güzel şeyler duyarım. Ben hamile kalmak isterken pozitifi görünce artık hiçbirşeyi kafaya takmam gibi düşünüyordum ama bhcg yükseldimi,katlandımı,kese, kalp...vs. Geldik bugünlere çok şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…