2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ben suan hindistan cevizi yagi kullaniyorum kullananlar hep cok memnun gerci simdilik hic catlagim yok ama ileride nasil olur bilmiyorum

bende de henüz çatlak yok bende krem almadım bebe yağı aldım duş sonra ıslak vücuduma sürüyorum güzel oluyo nemlendiriyor.. çatlaklar ne zaman oluşmaya başlar acaba

bende de henüz çatlak yok bende krem almadım bebe yağı aldım duş sonra ıslak vücuduma sürüyorum güzel oluyo nemlendiriyor.. çatlaklar ne zaman oluşmaya başlar acaba
Benim çatlak son ay oldu ama erkenden kreme başlamak lazım vücut esnekleşsin diye..

Benim de şimdilik bişeyim yok ama sanki ne sürersem süreyim olacakmış gibi geliyo kuru cildim ve ergenlikten kalan çatlaklarım var.

Selam kizlar bn de henuz almadim catlak kremi sanki hic catlamicakmis gibi gelio vucut losyonu kullaniyorum simdilik.
Bn de bugun hastaneye gittim mecbur hala kan testlerimi yaptiramamistim baya kalabalikti once dr u bekledik snra lab sirasi cok gerildim. Şükür bi sikinti cikmadi. Ama hala cinsiyetini ogrenemedik tup bebek dr um erkeğe benzio demisti burdaki dr da bu sefer kiza bnzio dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…