2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Canim bende anakucagindan almayi düşünüyorum bizimkilerde kullaniyor cok memnunlar bebek arabasi simdilik almayacam yazq dogru alirim duruma gore park yatakta herkes cok kullanisli diyor ama benim icimde hep bebek odasi var süslü karyola besik falan nasip tabi o zamana fikrim degismezse
Canım ben ayrı oda yapmicam o yüzden böyle tercih ettim suan ayrı oda yapsam bile tek başına oda da yatmayacak yanımda olacak hep o yüzden odayı 3 yaşından sonra yaprim ancak

Günaydın anneler bugun nasılsınız cok şükür bulantilar bitti daha iyi besleniyorum 1.5 kilo aldim toplamda ama hareket edemiyorum yürüyüş yapmam lazım havalar cok sicak olmaya başladı sizde durumlar nasil

Günaydın anneler bugun nasılsınız cok şükür bulantilar bitti daha iyi besleniyorum 1.5 kilo aldim toplamda ama hareket edemiyorum yürüyüş yapmam lazım havalar cok sicak olmaya başladı sizde durumlar nasil

Aramızda 2 hafta var bende 1,5 kg almısım..dün biraz çıktım yürüdüm 3 km ama maskeyle bu sıcakta çok zordu yürümek.. bir de sokakta insanlardan uzak yürümeye çalışmak ayrı bir meziyet gerektiriyor:) walla yazın cok zor gecicek bizim için hem de şu corona döneminde:KK43: Allah yardımcımız olsun da sağ sağlım bebişlerimizi kucağımıza alalım inşallah:dua:

Günaydın canlar yine bir gün daha bebişlerimize yaklaştık. Keyifler nasıl ? Benim sabah bulantılarım devam ediyor hala .

Benim sabah bulantım hiç olmadı ama olur olmadık zamanlarda çıkartıyorum:KK43: dün aksam söylemesiayıp canım hamburger cektı ısmarladık yedım sonra aradan 1 saat gecmeden eşim evde limon kolonyası sıkmış o kokudan mıdem bulandı ve cıkarttım sonra da tüm gece mahvoldum:KK43: böyle ara ara kusmalar oluyor ama nedense vücuduma zararlı birsey yedıgımde oluyor:KK43: geçen günde mantarlı makarna yedım sonra yıne bı kokudan sonra kustum:KK43: benım bebek zararlı şeyleri istemiyor hiç çekmemiş anasına:)

Aramızda 2 hafta var bende 1,5 kg almısım..dün biraz çıktım yürüdüm 3 km ama maskeyle bu sıcakta çok zordu yürümek.. bir de sokakta insanlardan uzak yürümeye çalışmak ayrı bir meziyet gerektiriyor:) walla yazın cok zor gecicek bizim için hem de şu corona döneminde:KK43: Allah yardımcımız olsun da sağ sağlım bebişlerimizi kucağımıza alalım inşallah:dua:
Insallah canim bende gecen 10 dk yürüdüm maskeli ve sicakta cok zordu insanlardan uzak durmaya calistim ama ne kadar basarili oldum bilmiyorum bu bizi zorlayacak

Insallah canim bende gecen 10 dk yürüdüm maskeli ve sicakta cok zordu insanlardan uzak durmaya calistim ama ne kadar basarili oldum bilmiyorum bu bizi zorlayacak

ayneen mumkunse herkesten uzak durmaya calisalim cok uzuluyorum hamile kadinlar coronadan öluyor bebeklerini aliyolar onlar yasiyo fln:KK43: oyuzden cok cok dikkatli olmamiz lazim..walla calismiyosan hic evden cikmamani tavsiye ederim.. yuruyusede sabah cok erken yada aksam 9 gibi cikmak lazim en azindan sicaklardan kacinmis oluruz.. maskeyle yuruyus gercekten cok zor cunku:KK43: cinde bi adam maskeyle kosmus akcigerleri patlamis:KK43:

ayneen mumkunse herkesten uzak durmaya calisalim cok uzuluyorum hamile kadinlar coronadan öluyor bebeklerini aliyolar onlar yasiyo fln:KK43: oyuzden cok cok dikkatli olmamiz lazim..walla calismiyosan hic evden cikmamani tavsiye ederim.. yuruyusede sabah cok erken yada aksam 9 gibi cikmak lazim en azindan sicaklardan kacinmis oluruz.. maskeyle yuruyus gercekten cok zor cunku:KK43: cinde bi adam maskeyle kosmus akcigerleri patlamis:KK43:
Ayyy allah korusun normalde gece 11 gibi yürüyoruz canim ama birgun gündüz yürüdüm ondada pisman oldum iste rabbim bütün hamileleri ve bebislerini korusun insallah amin

X