Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olabilir canım ben adetimin 24.günü yumurtladım 34.gününde çok silik çizgi gördüm. Adet olmazsan eğer bekle ve tekrar test yap. Beyaz akıntı genelde şaşırtmıyor. :KK51:
Oylemı dıyosun cnm bende gec yumurtlayanlardanım ama korkuyorum artık umut etmek ıstemıyorum 35.gune kadar olmazsam dr a gıdeyım dıyorum bır bebek kaybım bar bıde pıhtılasmam

Oylemı dıyosun cnm bende gec yumurtlayanlardanım ama korkuyorum artık umut etmek ıstemıyorum 35.gune kadar olmazsam dr a gıdeyım dıyorum bır bebek kaybım bar bıde pıhtılasmam
Evet canım bekle sen. Ama bence sen kan ver. Zaman kaybetmeden doktora gitmiş olursun.

Kızlar adetimin 17. Günü bugün sabah 11 gibi leke geldi ama çok azdı adet başlangıcı mı tekrar ki daha 10 gün vardı adetime yerleşme mi yoksa bilenvarsa söyleşin lütfen kafayı yiyecem 😢

Ama cok erken degılmı 30.gunum kac gun sonra versem sence sen belırtı hıssetmısmıydın pekı
Canım benim çok fazla belirtim yoktu. Sadece o beyaz akıntım vardı. 2-3 gün kala iştahım çok açılmıştı, çok iştahlı yiyordum. Birde yumurtlama günümden beri geçmeyen sol kasık ağrım vardı. Böyle ince sızı gibi.

Kızlar adetimin 17. Günü bugün sabah 11 gibi leke geldi ama çok azdı adet başlangıcı mı tekrar ki daha 10 gün vardı adetime yerleşme mi yoksa bilenvarsa söyleşin lütfen kafayı yiyecem 😢
Takip et canım.Devamı gelmezse yerleşme kanaması olabilir.

Yerleşme kanaması sanki bu kadar erken olmaz ya😞 8. 12. Ve 16. Günleri değerlendirdik yerleşme olsa eğer erken yumurtlamış olurum çünkü zaman geçmesi gerek biraz yerleşme için karıştım kaldım😒😕😕
He onu bilemem ama belki erken yumurtlamışsındır dediğin gibi

Canım benim çok fazla belirtim yoktu. Sadece o beyaz akıntım vardı. 2-3 gün kala iştahım çok açılmıştı, çok iştahlı yiyordum. Birde yumurtlama günümden beri geçmeyen sol kasık ağrım vardı. Böyle ince sızı gibi.
Anladım cnm benımde kasıklarımda suan bısyler var anlamıyorum goguslerım 4 gundur zaten adetten 1 hafya once baslar acımaya ama adet olursam bılac gune gercekten yıkılırım

Hanımlar pek bi değerlendirme yapamadım bu ay. Ama bugün kremsi sarı bi akıntı geldi. Normalde olmaz.. İlişki sonrasıki gün falan olurdu.

Kızlar 50 gün oldu adet gelmedi hala kafayı yiyeceğim yaa.. Doktorun verdiği ilaç da bitti, güya o sökecekti ama tık yok. Karnım şiş, böyle hafiften ağrı var sürekli.. 😔

Kızlar 50 gün oldu adet gelmedi hala kafayı yiyeceğim yaa.. Doktorun verdiği ilaç da bitti, güya o sökecekti ama tık yok. Karnım şiş, böyle hafiften ağrı var sürekli.. 😔
Benımde adet gectı dr a gıdecegım kıst var sanırım 45 gunde gelıyo oyle olunca😭

X