Gebeliğe Hazırlık 2019 Yılı için Doğum Planlayanlar...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Esra_Babies

Prensime Prenses geldi... ♥️
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2014
3.786
4.273
Merhaba Sevgili Anne Adayları,
Yavaş yavaş bebeklerin tahmini doğum tarihleri yıl sonuna doğru sarkarken, doğum yılları 2019 olacak anne adayları olarak burda toplanalım :anneadayı:

Hamilelik ayı ❤️ Doğum ayı
Mart - Aralık
Nisan - Ocak
Mayıs - Şubat
Haziran - Mart
Temmuz - Nisan
Ağustos - Mayıs
Eylül - Haziran
Ekim - Temmuz
Kasım - Ağustos
Aralık - Eylül
Ocak - Ekim
Şubat - Kasım

Son düzenleme:
Temmuz da başladım bebek çalışmalarina hala olmadı hastalık girdi ilaçlar girdi falan artık bu ay sıkı takipteyiz inşallah olur kış çocuğu istemezdim ama artık olsun da ne zaman olursa olsun

Temmuz da başladım bebek çalışmalarina hala olmadı hastalık girdi ilaçlar girdi falan artık bu ay sıkı takipteyiz inşallah olur kış çocuğu istemezdim ama artık olsun da ne zaman olursa olsun
Aynıyız diyebilirimm :))
Düzenli olmasada temmuzdan beri denk geldikçe denemeye çalıştım ama tutmadı :KK43: ve bu ay olursa kasım doğumlu olcaktı bu ayda yavaştan adet gelmeye başladı, bi dahaki ay direk korunmayı düşünüyorum. bi ay daha bekleyimde 2019lu olsun bari. Ay kaybı olmasın. Gerçi alnımıza yazılanı yaşıyoruz bizimkisi sadece temenni:)

Kesinlikle Allah dilediği zaman olacak gerisi boş aslında bazen diyorum hiç mi denk gelmez kaç aydır gelmedi vallahi bekliyorum zaman geçtikçe korkularimda başladı
Aynıyız diyebilirimm :))
Düzenli olmasada temmuzdan beri denk geldikçe denemeye çalıştım ama tutmadı :KK43: ve bu ay olursa kasım doğumlu olcaktı bu ayda yavaştan adet gelmeye başladı, bi dahaki ay direk korunmayı düşünüyorum. bi ay daha bekleyimde 2019lu olsun bari. Ay kaybı olmasın. Gerçi alnımıza yazılanı yaşıyoruz bizimkisi sadece temenni:)

Ben geçen sene marttan beri uğraşıyorum 2.çocuk için. Aralıkta hamile kaldım eylül bebişi olacakti ama kalbi durdu. Rabbim inşaaAllah tekrar nasip eder

X