2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ne güzel yazmışsın, çok haklısın. Herkes burada birbirine moral veriyor elinden geldiğince destek olmaya çalışıyor ve bildiklerini paylaşıyor. İnşallah hepimiz sağlıkla sıhhatle bebeklerimizi kucağımıza alırız da o sevinci de hep birlikte yaşarız :)

Amin inşallah cnm.

Kızlar benimde ilk defa bugun kahverengi lekelenme oldu bi damla devamı yok ama bende endişelendim

Kızlar az önce kahverengi akıntı ile karşılaştım. İnşallah kötü bişey değildir. Böyle bi şeyle karşılaşan var mı
Canım benim baya yoğun oldu kanamam. İhmal etmemek lazım doktora gidip kanama alanı falan var mı diye bakmak lazım. Kanaman varsa ayakta durmaktan kaçınmalısın. Genelde progestan ya da iğne veriyor doktorlar tedbir amaçlı ama korkma. Rengi de kırmızı kanamadan çok haz edilmez ama kırmızı kanaması olup doğum yapan nice insanlar da gördüm dedi benim doktor. Güçlü olun. Bebişlerinizd de güçlü oldukları mesajını verin. Rabbim bizlere bağışlasın hayırlısıyla inşallah

Sağol cnm haftaya kontrolum var dr a söylicem. İnşallah bi sıkıntı olmaz

İkisi de var canım akşama doğru iyice artıyor, bugün bakmayı düşünüyorum dediğin gibi likralı ya da hafif bol şeyler alacağım.
Benim de normalde belim müthiş incedir. Ki ben kiloluyum yani ama belimde çok güzel bir incelik vardı. Şimdi kilo veriyorum belim kalınlaşıyor
Sanırım yavrucak yer açıyor kendine :) benim de geniş şeyler almam lazım. Elbiselerim falan oluyor ama sürekli elbise de giyemicem yani... bakalım napıcaz :)

Ben de bel ve göbek bölgemden kilo aldığımı hiç hatırlamam ilk kez böyle bi şişkinlikle karşılaştım bebeği sıkıştırcam diye korkuyorum bu pantolonlarla

canım ya Dün dolaştım biraz belim de ağrıdı ondan mı oldu acaba uzanıyorum şuan
Canım aslında çok sebep aramamak lazım. Ben de kanamam olduğunda kendime çok yüklendim ama doktor hiç alakası yok dedi.sadece risk var dediğim halde aykırı şeyler yapma faln dedi. Yorma kendimi çok

Ben de bel ve göbek bölgemden kilo aldığımı hiç hatırlamam ilk kez böyle bi şişkinlikle karşılaştım bebeği sıkıştırcam diye korkuyorum bu pantolonlarla
Ay yerim onları
Büyümeden yer açıyorlar kendilerine küçük fasülyeler
Aynen rahat kıyafetlere geçmek lazım napalım artıkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…