2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ben evdeyim calismadigim icin bi kac tayt bluz falan bakicam ilk hamileligimde aldigim kiyafetleri ablam a vermistim o da hamile giysin diye yeni seyler alicam kendime artik
Daha erken aslında ama şişkinlik var işte akşama doğru kocaman oluyor karnım pantolonların düğmelerini zor kapatıyorum

Canım benimde kalçama ağrı giriyor.
Belim çok fazla ağrımadı bende hafif skolyoz da var ağrır felan dedim ama belim değil kalçam ağrıyor.
Gebelikle ilgili demekki. Son aylarda oksa dicem ki rahim aciliyor kendini doguma hazirliyor vucut kalcalara agri gidiyor o da degil. Gittigimde doktora sorayim ben bib

Senınde bıraz duşuk çıkmış sanırım
Benim genelde daha düşük çıkardı canım normal geldi bu çıkanda o yüzden

Daha erken aslında ama şişkinlik var işte akşama doğru kocaman oluyor karnım pantolonların düğmelerini zor kapatıyorum
Ben sadece 1 pantolona girebiliyorum gerisinin beli zor ilikleniyor. Bende tayt gibi birşey almayı düşünüyorum

Kızlar az önce kahverengi akıntı ile karşılaştım. İnşallah kötü bişey değildir. Böyle bi şeyle karşılaşan var mı

Kızlar az önce kahverengi akıntı ile karşılaştım. İnşallah kötü bişey değildir. Böyle bi şeyle karşılaşan var mı
Acik renk kirmizi pembe olmasi sorun sanirim canim bilen arkadaslar yazarlar simdi

Kordon dolanması çok önemli bişey ama.
Bebeğe oksijen gitmiyor.

Gaz olurmus canim bi de kabizlik vs varsa iyice siser karin gobusu sıkmamak lazim likrali bir sseyler al kilo alsan da sigarsiin icine
İkisi de var canım akşama doğru iyice artıyor, bugün bakmayı düşünüyorum dediğin gibi likralı ya da hafif bol şeyler alacağım.

Sağol cnm ilk kez oldu bu gebeliğimde. İnşallah bi daha olmaz.
Yoğunlaşmadığı sürece hiç korkma.
Bana doktor şunu demişti, rengine ben önem vermiyorum. Yoğunlaşmadığı sürece korkulacak bişey yok.
Bir arkadaşım var o kadar kanaması oldu ki hastaneye yattı düşün, ama bebek çok sağlıklı maaşallah.
Ona da doktoru demiş ki plesanta altından kanama olursa bebeğe Bir zararı yok.
Her kanama kötü değil.

Inşallah yerleşme kanamasidir cnm Rabbim korusun sağ salim kucağına alrsin insallah

Aklına kötü bişey getirme cnm.
Moralini bozma.
Bak gör hiç bir sorun çıkmayacak.

Canim guzel haberler al insallah bizi de bilgilendir

Çok şükür sorun yok fasulyemi gördüm ve kalp atışını Dr iki kere dinletti, kanamam kırmızı ama cook az onun için progesteron verdi 200 mg akşamları 1 tane ağızdan al dedi
Haftaya tekrar kontrole gideceğim o zamana tamamen geçer inşallah,
Burda paylaşıp moral vermeniz o kadar iyi geliyor ki hepinize teşekkür ederim

Bu grubun en çok, güzel kalpli moral veren iyi insanlarla dolu olmasını seviyorum.
Kimse kimseyi kırmıyor, herkes diğerine dua edip pozitif yaklaşıyor.
Bizler için bu çok önemli.
Hepinize kalbimde kocaman yer açtım.
Sizlerin yazdıklarınızı gördükten sonra çevremde moralimi bozan sabit fikirli insanları tek tek hayatımdan çıkardım.
Böyle zamanlarda insan dua ve moral istiyor.
Bu gruptaki herkesde bu özellikler fazlasıyla var.
İnşallah hepimiz çok güzel haberlerle dolu günler gecire gecire doğuma gider meleklerimize kavuşuruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…