2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ay öyle bı hale geldik ki olması gereken gibi davranan iyi insan iyi doktor oluyor.
Instagramda bı doktor var.
Adam nasıl ilgileniyor hastaları ile.
Keşke her doktor böyle olsa.
Yukarıda da yazdım canım görmüşsündür belki, ankara’da bir doktora gittim bayramda. Kadına devam edemeyeceğimi orada yaşamadığımı söylediğim halde numarasını verdi ilgilendi. Keşke her doktor böyle olsa

Kizlar birsey soracagim
Gecen pazar gunu kanamam oldugu icin hastaneye yatisim yapildi. İceride de kese etrafinda genis kanama alani vardi. Kendi doktorum ilgilendi. Kesen asagida ve kanama alanin oldugundan yuksek dusuk riskin var demisti . Bana bir tane purloton depot yaptilar diger gun cikisim yapildi ama bana baska igne ilac vs yazmadi sadece corasprini kes dedi.
Persembe gunu ozel bir hastaneye gittim. Ordaki doktor kanama alanini gordu ve purluton bir tane yetmez uc gunde bir vurulacaksin dedi. 6 tane purluton yazdi. Simdi bugun ikinci doktora gore igne gunum ama vurulup vurulmama arasinda kaldim.
Rahimde hala kasilmalarim var ve kanama alanim hala var gecmedi.
Sizce ikinci doktoru dinleyip purluton vurdurayim mi yoksa kendi doktorumun vurdugu bir igneyle devam mi edeyim ? Siz olsaniz napardiniz ? Bir igne genis kanama alanini korur mu ? Uc gunde bir bu igneyi vurdursam bebegime yada bana bir zarari dokunur mu ? Gunde iki kez progestan fitil kullaniyorum ama yetmiyor sanirim napacagimi sasirdim

Okudum cnm.
Allah razı olsun doktordan, hakkını veriyor ettiği yeminin demek ki...

Geçmiş olsun kuzum ben bilmiyorum hiç bu konularda fikrim yok. Yanıltmıyım hiç

Muayeneye sıkışık gittim canm cihaza da dr güveniyrm ama bu hafta içi bi dr daha gideyim en iyisi geç döllenme tahmin ediyoruz ama bu 4hafta fln geriden geliyor oda bi sonraki adet tarihime denk geliyor
Belkide 1 sonraki adetinde gebe kaldın canım bilemezsin.
Sonuçun 1-2 haftaya netlik kazanır içini ferah tut

En zor kısımlardan biri canım hastane doktor aramak Allah kolaylık versin şimdiden inşallah gönlüne göre bir yer bulursun

Canim biliyorsundur belki benim de kanama alanim vardi ve bana progestan basladi doktor. Kanama alani buyuk olsaydi igne baslardik ama buyuk degil demisti. Yani sanki buyuk olunca igne sartmis gibi algiladim ben. Bir de benim de kanama alanim iyilesti suan . Progestani kesicekmiyiz dedim. Hayir 3 aya kadar mecbur kullanicaz dedi. Risk gecti anlamina gelmez dedi. Bence vurdursan iyi olur. Ama cok tedirginsen baska bir doktorunda fikrini alabilirsin.

Şu anki en büyük derdim bu canım bende istanbul’dayım bakalım ikili test için bi yer buldum oraya gidicem inşallah iyi biridir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…