Aşılama 2019 Eylül Aşılamacıları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Yok canım acımıyor ki 900luk gonal eksik kaldi iki tane 75lik daha vuruldum onlar baya acıttı onun dışında aci yok yani alıştım artık 😉

Evet ya gerçekten acılı, yorucu bir süreç ama alışıyor insan. Inşallah herşey bebeğimizi kucagimiza alınca unutulur. Valla analar diyor ya ben ne çileler çektim diye, bizimkisi katbekat fazla .

Bacışlar aşılamadan sonra Progestan verdiklerimi size fitil olaraktan

Bana verdi canım dün aşılama oldum çarşamba geceden itibaren her gece bi tane kullanmaliymisim. Sana da verdi galiba senin kullanma şeklin nasıl?
Bana da aynı canım aşılama sonrasında hemen başladım geceleri fitil olarak alıyorum

Kızlar bugün klomene başlıyorum şimdiden heyecan bastı daha yolun basındayım nasıl gecicek bu zaman 🤦🏻‍♀️

Kızlar kaçıncı gün aşılama oldunuz benim 19. Günüm 15mm 11mm 13mm 8mm yumurtalarım yarın tekrar gideceğim iptal ederler mi bu ay sizce :/

Kızlar kaçıncı gün aşılama oldunuz benim 19. Günüm 15mm 11mm 13mm 8mm yumurtalarım yarın tekrar gideceğim iptal ederler mi bu ay sizce :/
Ben 12. Gün oldum. Gunde kac doz kullaniyorsun canim.? Doktor dozaji az vermis sana galiba.. Benim ilk aşilamam böyle olmuştu 100luk gelistirmedi simdi 125 lik kullandım 8 gün. 9.gunde 150lik kullandim 36 saat sonra aşilamam yapıldı

Sanki en az 18 mm olmasi gerekiyor benim 16 mm ydi 2 gün daha igne kullan sonra gel dedi gittigimde 22 cm olmuştu aşılama yaptı ertesi gün

Aşılama olduğun günün gecesinde de mi kullandın?
merhaba bana ilk aşılamamda günde 3 tane kullanmamı söylemişti sabah, öğle aksam. ben çalıştığım icin gece 2 tane gündüz 1 tane kullan demişti. ilk aşılamamın gecesinden hemen kullanmaya basladım. o tutmustu ama bos olmustu =( simdi persembe 2. aşılamayı yapacağım insallah dolu olur iyi olur hersey =)

merhaba bana ilk aşılamamda günde 3 tane kullanmamı söylemişti sabah, öğle aksam. ben çalıştığım icin gece 2 tane gündüz 1 tane kullan demişti. ilk aşılamamın gecesinden hemen kullanmaya basladım. o tutmustu ama bos olmustu =( simdi persembe 2. aşılamayı yapacağım insallah dolu olur iyi olur hersey =)
İnşallah canım ya Rabbim gönlünüze göre versin.. Hepimizin Rabbim evlat hasretinde koymasın hicbirimizi

meraba kızlar bgn aşılamam yapıldı. 20 eylül kan testim var. sizde durumlar nasıl. nelere dıkkat ediyorsunuz

meraba kızlar bgn aşılamam yapıldı. 20 eylül kan testim var. sizde durumlar nasıl. nelere dıkkat ediyorsunuz
Merhaba hayırlı olur inşlh aşılamalarımız benim bugün 8. Günüm doktor birkaç gün istirahat ermeni söyledi sadece bende öyle yaptım çok ağır kaldırmaya ve kendini yormamaya dikkat et umarım güzel haberleri alırız bu ay

Merhaba hayırlı olur inşlh aşılamalarımız benim bugün 8. Günüm doktor birkaç gün istirahat ermeni söyledi sadece bende öyle yaptım çok ağır kaldırmaya ve kendini yormamaya dikkat et umarım güzel haberleri alırız bu ay
inş cnm..bende öyle yapıyorum. ağır kaldırmıyorm. rapor aldm. umarım bebişler glsn

Kızlar merhaba ben aşılama ile hamile kalanlardanım çok şükür darısı başınıza.🤗 Aylarca burada ben de sizler gibi bulundumSizlere umut olmak için yazmak istedim.Benim 5. Aşılamam tuttu şimdi 5 buçuk aylık hamileyim.İlk aşılaması tutan da oldu 2.aşılaması da 3. Aşılaması da bu biraz kısmet işi.Sizlere tavsiyem düşünmemeye çalışın çünkü stres çok etkiliyor üşütmeyin,protein ağırlıklı beslenin,bu süreçte eşiniz ile birlikte fındık fıstık c vitamini gibi besleyici yiyecekler yiyin.Aşılama tüp bebek gibi değil günlük hareketlerinizi çok kısıtlamanıza gerek yok.Bizim bebişler biraz nazlı geliyor bu sebeple bu süreçte hepinize kolaylık diliyorum🙏

X