Aşılama 2019 Eylül Aşılamacıları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Hayırlısı canım, hiç-bir sorun olmamasına rağmen gebe kalamayanlar da var.
Aynen bende onlardan biriyim 24 yaşındayım 22 Aralık'ta bebeğimin kalp atışının durması sebebi ile 7 hafta 3 günlük iken kürtaj oldum kaç tane Dr gittim hiçbir sorun yok bende de esimde de ama hala hamile kalamadim aşılama yaptiracaktim bu ay ama bugün adetimin 5. Günü ve kanamam bitti sanırım hala aşılama yaptirabilir miyim Dr gitsem???

Aynen bende onlardan biriyim 24 yaşındayım 22 Aralık'ta bebeğimin kalp atışının durması sebebi ile 7 hafta 3 günlük iken kürtaj oldum kaç tane Dr gittim hiçbir sorun yok bende de esimde de ama hala hamile kalamadim aşılama yaptiracaktim bu ay ama bugün adetimin 5. Günü ve kanamam bitti sanırım hala aşılama yaptirabilir miyim Dr gitsem???
Yok kuzu adetin 2. Günü gitmelisin hormon testleri vericek ve ilac baslayacak. Bi sonraki adeti beklemen lazım

Kızlar merhaba ben aşılama ile hamile kalanlardanım çok şükür darısı başınıza.🤗 Aylarca burada ben de sizler gibi bulundumSizlere umut olmak için yazmak istedim.Benim 5. Aşılamam tuttu şimdi 5 buçuk aylık hamileyim.İlk aşılaması tutan da oldu 2.aşılaması da 3. Aşılaması da bu biraz kısmet işi.Sizlere tavsiyem düşünmemeye çalışın çünkü stres çok etkiliyor üşütmeyin,protein ağırlıklı beslenin,bu süreçte eşiniz ile birlikte fındık fıstık c vitamini gibi besleyici yiyecekler yiyin.Aşılama tüp bebek gibi değil günlük hareketlerinizi çok kısıtlamanıza gerek yok.Bizim bebişler biraz nazlı geliyor bu sebeple bu süreçte hepinize kolaylık diliyorum🙏
Tebrik ederim cok sevindim Rabbim kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah 🤗 peki sizdeki problem neydi?

Canım ben ayin 19undan itibaren sadece 5 tane klomen içtim baska bisey içmedim suan en büyük 2 tane 15mm yumurtam var ama 21. Günüm bugün hemsire bu ay stoplayalım diyecem ama yumurtalarina kiyamiyorum dedi sabah bi daha gitcem sizce bu ay yaparlarmi aşılamamı

Ben 12. Gün oldum. Gunde kac doz kullaniyorsun canim.? Doktor dozaji az vermis sana galiba.. Benim ilk aşilamam böyle olmuştu 100luk gelistirmedi simdi 125 lik kullandım 8 gün. 9.gunde 150lik kullandim 36 saat sonra aşilamam yapıldı
Canim sadece ayin 19unda 5 tane klomen ictim baska bisey yok 15mm 2 tane yumurtam var 21. Gundeyim yaparlarmi bama

Sanki en az 18 mm olmasi gerekiyor benim 16 mm ydi 2 gün daha igne kullan sonra gel dedi gittigimde 22 cm olmuştu aşılama yaptı ertesi gün
Bana igne falan vermedi ki gecen ayin 19unda 5 tanr klomen ictim bu kadar 2 tane 15mm var 21.gunum yapmazlar demi daha bana

Canim sadece ayin 19unda 5 tane klomen ictim baska bisey yok 15mm 2 tane yumurtam var 21. Gundeyim yaparlarmi bama
Doktor yapsa da sen isteme bence canım bu ayı öyle geçir doktora söyle bu ay istemiyorum de diger ay yapsin sana bu ay yumurtan kendiliginden çatlasın ilişki degerlendir yazık parani da bosa harcama.. Kac bin tl harcadik biz bosu bosuna saymadım sende harcama

Istersen doktor değiştir klomen senin yumurtalari gelistirmemis gonal f veya femara kullandirsin

Istersen doktor değiştir klomen senin yumurtalari gelistirmemis gonal f veya femara kullandirsin
Canım devlet hastanesine gidiyorum zaten stoplasalar bile aşılama hakkımdan gidiyomuş gonal f i duydum şimdi ilac ismi versem gel çok biliyosan otur derlerse ne derim bilemiyorum yumurtalarına kıyamıyorum dedi 15 mm azda değil bi doktora sordum neden yapmasinlar diyo

Canım devlet hastanesine gidiyorum zaten stoplasalar bile aşılama hakkımdan gidiyomuş gonal f i duydum şimdi ilac ismi versem gel çok biliyosan otur derlerse ne derim bilemiyorum yumurtalarına kıyamıyorum dedi 15 mm azda değil bi doktora sordum neden yapmasinlar diyo
Hayır canım ne alaka aşılama olmadığını sürece hakkından fln gitmez kim diyo bunu sana

Orda kadinin biri dedi sonuçta ugrastilar gibi bilmiyorum bu isleri ilk bu
Canım ben 3 defa klomen kullandim. Asla aşılamadan gitmedi. 2 kez de aşılama yaptrdim. Ve şöyle bir durum var aşılama hakkın istediğin kadar var buna kimse sana sınır koymaz. Sadece devlet gonal f ve catlatma ignesi raporuna sınır koyar o da 3 diye biliyorum devlet o ilaçların bi kısmını karşılıyor pahali ilaclar olduğu için. Sen zaten bu ilaçları kullanmadın. Ilk aşilaman diye bu kadar anlattım normalde bunlari aşılama yapmış insanlar bilir. Benim hicbir raporumda aşılama yapıldı raporum yok çünkü öyle bir rapor yok. ilac raporlarım var sadece

Canım ben 3 defa klomen kullandim. Asla aşılamadan gitmedi. 2 kez de aşılama yaptrdim. Ve şöyle bir durum var aşılama hakkın istediğin kadar var buna kimse sana sınır koymaz. Sadece devlet gonal f ve catlatma ignesi raporuna sınır koyar o da 3 diye biliyorum devlet o ilaçların bi kısmını karşılıyor pahali ilaclar olduğu için. Sen zaten bu ilaçları kullanmadın. Ilk aşilaman diye bu kadar anlattım normalde bunlari aşılama yapmış insanlar bilir. Benim hicbir raporumda aşılama yapıldı raporum yok çünkü öyle bir rapor yok. ilac raporlarım var sadece
Allah razı olsun canım insan oğlu bi sekilde ogreniyor neyin ne olduğunu bana öyle dedilervalla inandim bende iyi oldu bu dedigin adet gunune kadar asilama yapiliyor mu peki yarin 22.gün

Allah razı olsun canım insan oğlu bi sekilde ogreniyor neyin ne olduğunu bana öyle dedilervalla inandim bende iyi oldu bu dedigin adet gunune kadar asilama yapiliyor mu peki yarin 22.gün
Yumurtan gerekli oldugunluga geldikten sonra yapılır da canım zaten iki yumurtan varmış az yani aşılama da baya yumurta gelişiyor olasılık artması için. Bu ay sadece catlatma ignesi vurulup ilişki günü degerlendirmen daha mantıklı bence yine sen bilirsin

21.gündeyim 15mm 2 tane yumurtam var bilginiz varmi yaparlarmi bana

Benim hiç bilgim yok bu konuda, bana hiç söylemediler kaç mm olduğunu, güzel dediler sadece, çatlarla ignesi verdiler. Ne zaman gideceksiniz doktora?

Benim hiç bilgim yok bu konuda, bana hiç söylemediler kaç mm olduğunu, güzel dediler sadece, çatlarla ignesi verdiler. Ne zaman gideceksiniz doktora?
Sabah gidecegim hergun takip ediyorlar toplamda 4 yumurtam var buyukler bunlar digerleri küçük oldugundan soylemedim 11mm 8mm daha var sizin kacinci asilama tuttu

X