Aşılama 2019 Eylül Aşılamacıları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Benimde 5. Günüm kabızlık ve batma harici bi sorunum yok benimle birlikte aşılama yaptıran ablada ayni belirtiyi yaşıyor senin neyin var

Benimde 5. Günüm kabızlık ve batma harici bi sorunum yok benimle birlikte aşılama yaptıran ablada ayni belirtiyi yaşıyor senin neyin var

Yoğun kabızlık yaşıyorum ve de göğüs hassasiyeti var progestandan kaynaklı da olabilir tabi bir de iştahım çoook kilo alabilrim :KK43:((:-)KK20:

Benim de 7. Günüm :işsiz: bir meşgale bulmamız lazım böyle zaman geçmiyor. Alıp başımı gidesim var uzaklara :mapus:

Belirtileri olan yazsın kızlar aman umutlanacaksakta umutlanalım ne yapayım oturur ağlar ağlar yeniden kalkar devam ederim..

Benim de bugün 5. Günüm bende de kabızlık var ar ara batma da ilk 3 gün çok oldu şimdi bişey yok. İnşallah hayra alamet olsun

Kizlaaaar yarin asilama olucam ve en son 2 gün önce birliktelik oldu ve dikkat falan etmedik hanı hiç girmemiş sayıyorum . Aşılamadan önce iliski sartmi girmesek olma ihtimali yine de var mi ??

Kizlaaaar yarin asilama olucam ve en son 2 gün önce birliktelik oldu ve dikkat falan etmedik hanı hiç girmemiş sayıyorum . Aşılamadan önce iliski sartmi girmesek olma ihtimali yine de var mi ??
Iliskiye girmeyin sperm kalitesi düşer bize 3 gun iliski diyeti verdiler çünkü sayisi ve kalitesi dusuyor hergun olunca

X