2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Evet burdan canım. Bu ay yöresel yemekler oldu. Geçen ay kurabiye olmuştu. Her ay farklı kategoride oluyor. 9 aydır katılıyorum. Sadece pro üye olabildim. Sizde katılın :KK45:
Kendi karnimi doyurdam sukrediyorum :KK48: bide yarisma icin biseyler mi yapicam kalkip. Yapiyosun resmini mi atiyosun napiyosun

Bende görüyorum öyle malesef. Dün yapışık dördüz dogurdugumu görmüştüm :110:
:confused: tovbe tovbe. Yok cok sukur kabus gormedim hic daha dogrusu uyumakla uyuyamamak arasindayim ben hep. Bi rahat edemiyorum yatakta saga sola donerken uyaniyorum agri giriyo yoksa. Hem gerinmeye falan ugrasirken yakaliyorum kendimi:110: dogru duzgun bi uykum yok simdiden napicam bilmiyorum

Hayırlı cumalar tatlı hamisler. Ya bende rüya görmüyorum ama söyle derin bir uykuya Hasretim sanki gözüm kapalı zihnim acik
Aynen bende oyleyim sanki bisey icin heran tetikte gibiyim. Gunduz 2 saat kadar uyuyup uykumu tamamlamaya calisiyorum ama boluk porcuk olmuyo. Soyle rahatca abuk subuk yatsam yumusacik yatakta uykusuz surunmus gibi pat diye hic uyanmadan yatsammmm

Kendi karnimi doyurdam sukrediyorum :KK48: bide yarisma icin biseyler mi yapicam kalkip. Yapiyosun resmini mi atiyosun napiyosun
Tarifi yaparken her aşamasını fotoğraflıyorsun, sunumu hazırlıyorsun. Ekliyorsun :)
:confused: tovbe tovbe. Yok cok sukur kabus gormedim hic daha dogrusu uyumakla uyuyamamak arasindayim ben hep. Bi rahat edemiyorum yatakta saga sola donerken uyaniyorum agri giriyo yoksa. Hem gerinmeye falan ugrasirken yakaliyorum kendimi:110: dogru duzgun bi uykum yok simdiden napicam bilmiyorum
Valla bende hepsi var, yorgan üzerimde geziyor. Sabaha kadar bir sağa bir sola. Bebeler gece uykusuzluguna alıştırma yapıyorlar :KK70:

Tarifi yaparken her aşamasını fotoğraflıyorsun, sunumu hazırlıyorsun. Ekliyorsun :)

Valla bende hepsi var, yorgan üzerimde geziyor. Sabaha kadar bir sağa bir sola. Bebeler gece uykusuzluguna alıştırma yapıyorlar :KK70:
Valla helal olsun kucuk cocuk hamislik bi de bu yarismalar :super:
Hadi 1 ayi gec 8 ay erkenden ne alistirmasi el insaffff:uykucu: uyumak istiyorum deliksiz kipirdamadan yatsammm

Aman allah korusun annenin gbeliğindeki uyku düzeni bebeği de etkiliyormuş. O yüzden hanımlar gece en geç11-12 gibi uyuyun derim :-)
Canim benim 12 de zaten fitilim var bekliyorum sabahta 7 ceyrekte uyaniyorum ama butun gece zaten wc icin sanci icin ezan sesi derken cok uyaniyorum. uyudugumda uyku gibi degil artik sanki biseyler dusunuyorum cit ciksa duyuyorum. Normalde de uykusu hafif biriyim anama cekmisim de bu da fazla gelmeye basladi yaa

Günaydın kızlar bende yılbaşında evde olmak istemiyorum bu yüzden yer bakıyorum söyle arabayla 1-2 saatlik yer araştırıyorum daha eşime söylemedim tabi
Aynen canım bende düşünüyorum bunu

Yılbaşı gecesi taksime gitmek istiyorum galata kulesinin oralara felan

sırf oralarda resim çekilmek için
İlerde yavruma
bak yılbaşı gecesiydi o gece Burda sana hamileydim demek için :) :) :)

Ama çok kalabalık olur diye eşim ne der bilemiyorum

İlerde yavruma

Ay canimm benim yılbasında taksime gidilmez. Ben daha çok ağva şile düşündüm istda yılbaşını dışarıda kutlamayı hiç sevmiyorum ya iş dışı yada ev mecburen

Desenize benimkiler anne karnindayken uyutmuyorsa doğumdan sonra sabahlariz artık :)

İlerde yavruma

Canim hamis hamis uzak dur oralardan. Allah korusun iceni edeni olay mi cikar ne olur. Gitme kalabalik yerlere

Ay canimm benim yılbasında taksime gidilmez. Ben daha çok ağva şile düşündüm istda yılbaşını dışarıda kutlamayı hiç sevmiyorum ya iş dışı yada ev mecburen
Ne biliyim her sene tvde görüyorum canım insanlar gidiyor eğleniyor foto atiyor
her yere
benimde istediğim gidiyim oralarda yüruyum resim çekiliyim ama iyi bi fikir degil sanırım inanilmaz kalabalık olur

En iyisi yılbaşından 2.3gün önce gidip oralara öyle resim çekilmek
zaten oralar şimdiden ışıl ışıldır hazırdır yılbaşına

Aman allah korusun annenin gbeliğindeki uyku düzeni bebeği de etkiliyormuş. O yüzden hanımlar gece en geç11-12 gibi uyuyun derim :-)
Ben yatıyorum ama gece uykum kaçıyor :110:
Valla helal olsun kucuk cocuk hamislik bi de bu yarismalar :super:
Hadi 1 ayi gec 8 ay erkenden ne alistirmasi el insaffff:uykucu: uyumak istiyorum deliksiz kipirdamadan yatsammm
Malesef hamilelik ilerledikce daha da uykusuz geçiyor :KK45:
Desenize benimkiler anne karnindayken uyutmuyorsa doğumdan sonra sabahlariz artık :)
senin birde ikiz:KK48: Allah yardımcınız olsun :dua:

X