2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Bu arada aklimdayken sorayim. 4 gunde bir vuruldugum proluton ignem var biliyorsunuz. Bu aksamda vardi acile gittik ilaci verdim kiz hamilelik var mi dedi var dedim o zaman yuz ustu uzanmayin ayakta vurayim igneyi dedi neden bi sakincasi mi var uzanmamin dedim. daha once dusuk mu yaptiniz dedi. yok dedim. peki kanamaniz mi oldu dedi. yok dedim tup bebek tedavisi gordum doktor onlem amacli verdi galiba dedim. Yaa kanamayi engellemek icin yada ciger gelistirici bu ilac dedi baski olmasin karninizda diye demistim sizin icin sorun yoksa uzanin o zaman dedi uzandim bende. Gobegimde yok neden boyle dedi anlamadim. Sizlerden var mi bu igneyi ayakta vurduran. Artik ayaktan mi vurdurmam gerek
Ben de 6.haftaya kadar hafta bir vuruluyordum canım. hic oyle birsey duymadım. doktora ve ilaç prospektüsüne güven bence sadece. bir de çok yaglı bir igne akmiyor bile ayakta kaslar kasılı daha zor olur gibi ne bileyim

Kızlar transferden sonra bende sürekli bi dolgunluk hissi vardı yatarken sağ sola her döndügümde hissederdim

Ama 2gündür hiç bi his kalmadı neden böyle oldu acaba
Sizde böyle bi dolgunluk hissi var mı?

Benimde vardı 2 gündür iyiyim. Benim büyüyen yumurtalar yapıyordu. Zaten ağrı olmasın boşver :KK48:
Canım ne biliyim endişelendim bende sanki
O his olduğunda bebeğimide karnımda hisediyodum birden kaybolunca endişelendim bende
Yarın en iyisi gidiyim ben doktora görüyümde içim rahatlasın

Kızlar doktordan geldim kendi doktorum yine dekanlıkta olduğu için ekibinden başka doktor baktı karnımda az sıvıyafa kan varmış kanaman hala olabilir dedi. 7+1 mişim usgye göre son adet tarihine göre 7+2. Uyumlu yani. 2 hafta sonrasına kontrol

Kızlar doktordan geldim kendi doktorum yine dekanlıkta olduğu için ekibinden başka doktor baktı karnımda az sıvıyafa kan varmış kanaman hala olabilir dedi. 7+1 mişim usgye göre son adet tarihine göre 7+2. Uyumlu yani. 2 hafta sonrasına kontrol
Gecmis olsun canimmm insallah kanaman olmaz. Bebis iyiyse sende tedirgin olma yorma kendini dinlen.

Rabbim korusun canım, dikkat et kendine. Aynı durumu ilk gebeliğimde yaşamıştım. Sorunsuz atlatırsın inşallah

Gecmis olsun canimmm insallah kanaman olmaz. Bebis iyiyse sende tedirgin olma yorma kendini dinlen.
Evdeysem dinleniyorum canım. Doktordan çıktık birde eşimle tartıştım. İlk kalp atımını videoya çek dedim ne gerek var embriyo zaten diyor çek ya anısı bulunsun dedim. Neyse doktora söyledik izin aldık adam oturduğu sandalyeden zoom yaparak çekmiş, o kadar bulanıkki anlatamam. Şok oldum videoyu görünce bağırdım gelme bir daha ben hemşireye söylerim senden daha çok işe yarar dedim. Hala sinirliyim

Evdeysem dinleniyorum canım. Doktordan çıktık birde eşimle tartıştım. İlk kalp atımını videoya çek dedim ne gerek var embriyo zaten diyor çek ya anısı bulunsun dedim. Neyse doktora söyledik izin aldık adam oturduğu sandalyeden zoom yaparak çekmiş, o kadar bulanıkki anlatamam. Şok oldum videoyu görünce bağırdım gelme bir daha ben hemşireye söylerim senden daha çok işe yarar dedim. Hala sinirliyim
Tekrar, ne zaman çağırdı. O zaman çekersiniz :KK45: Biz çekmedik o_O

Kizma canim bu yuzden. Bi dahakine hemsireye soylersin dedigin gibi. Bu yuzden tartismaya degmez. Bebis iyi sen iyisin onu dusun. Sen sinirlenip stres olursan bebise neler oluyodur dusun ve sakinles

Aman aman, unuturum inşallah :)
Aynen yaz meyvelerinde çeşit çok oluyor :KK12:
hos geldin canım, rabbim saglıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah.. Aynen çoğumuz temmuz anası oluyoruz :KK53:
Bilgilerini yazarsan seni de listeye ekleyeyim :KK15:
Olur canım 32 yaşındayım sebepsiz infertilite 1 . Tüp bebek denememiz

Geçmiş olsun canım

X