2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Canım ben de 4 aralıkta gideceğim inşallah. :KK200:
İnşallah hayırlı haberler alırız canım :KK200:
Günaydın canlar :KK200: Allah sağlıkla kucağınıza alıp anlatmayı da nasip etsin burada :KK73:
Aminnn inşallah :dua:
Bizim de normalde pazartesiye denk geliyor fakat eşim çalıştığı için cuma gideceğiz :halay:3 gun önce :KK45:

Günaydın canım, amin inşallah :rolleyes::rolleyes:
Hep birlikte güzel haberler alalım inşallah canım :KK200:

Kızlar çarşamba günü kan testi sonuçlarımı göstermeye gidicem doktora

Sonra bidaha 1 ay gidilmicekmi hiç kontrole hep böyle mi devam edicek

Ayda sadece 1 kere mi görücez kuzularımızı?

Rutini bilmiyorm canim sik gorsek daha iyi dimi:) gecn hafta gtmstm bnde bugun tekrar gidicem kan idrar testlerinin sonucunu gostercm bisi icmem gerekir belki ek olark. Bebegi goremedk bide onu goruruz blki sadece keseyi gormstk:)

Kızlar çarşamba günü kan testi sonuçlarımı göstermeye gidicem doktora

Sonra bidaha 1 ay gidilmicekmi hiç kontrole hep böyle mi devam edicek

Ayda sadece 1 kere mi görücez kuzularımızı?
Ben 15 yada 20 gunde bir giderim herhalde :KK45:
Gunaydin kizlar❤ aramizda ogrrtmen arkadaslarimiz varsa gununuz kutlu olsun:KK54: bnde her gece ruya goruyorum ya. Kabus diemem ama hep farkli yerlerdeyim bilmedgim yerlerdeyim film gibi icim sisti eve ulasma cabalarindan:KK48:
Gözümü yummaya korkuyorum valla hep atraksiyon :KK48:

Rutini bilmiyorm canim sik gorsek daha iyi dimi:) gecn hafta gtmstm bnde bugun tekrar gidicem kan idrar testlerinin sonucunu gostercm bisi icmem gerekir belki ek olark. Bebegi goremedk bide onu goruruz blki sadece keseyi gormstk:)
Aynen canım çok özlüyorum ben yaaa

Kesedir,bebektir ,kalp atışıdir derken her hafta gidip gördüm
Bu haftada kan sonuçlarim icin gittigimde inşallah yine ultrasona girerim görürüm kalbini tekrar duyarım

Eeee sonra ne olcak 12.haftaya kadar gidemicekmiyim bidaha koskoca 1 ay nasıl geçicek hiç bilmiyorum valla

Ben mi çok büyütüyorum acaba :/

Gunaydin kizlar❤ aramizda ogrrtmen arkadaslarimiz varsa gununuz kutlu olsun:KK54: bnde her gece ruya goruyorum ya. Kabus diemem ama hep farkli yerlerdeyim bilmedgim yerlerdeyim film gibi icim sisti eve ulasma cabalarindan:KK48:
Ben öğretmenim çok şükür canım teşekkür ederim. Ben de rüyamda biseyler yiyorum habire meyve falan :confused:

Aynen canım çok özlüyorum ben yaaa

Kesedir,bebektir ,kalp atışıdir derken her hafta gidip gördüm
Bu haftada kan sonuçlarim icin gittigimde inşallah yine ultrasona girerim görürüm kalbini tekrar duyarım

Eeee sonra ne olcak 12.haftaya kadar gidemicekmiyim bidaha koskoca 1 ay nasıl geçicek hiç bilmiyorum valla

Ben mi çok büyütüyorum acaba :/
Bende senin izinden her hafta gidicem heralde:) babalar annelerde duymak istiyo derken:) bi sure ayda 1 oluyo heralde sona dogru siklasiyo sanki. Ozleriz ya bize torpil gecerler belki tedaviyle oldu die:)

Ne mutlu sana canim❤ ohh gom habire:) borek gordim bnde bu gece normalde bisi yiyemiyorm ya ruyalarda:))
Çok şükür mide bulandım yok ama hiç yemek yemeden aklıma gelmeyecek seviyedeyim bi de 3 gündür ara ara başım dönüyor. :confused: Allah sağlıkla kavuşmamıza yardım etsin inşallah.:KK73::KK200::nazar::anneadayı:

X