2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Haklisn canim esinde yorulutordur tabi kolay degil meslegi. Bastn beri is bolumu az cok yapmstm ben calstgm icn sagolsn yapiyo elnden gelen kaba seleri. Oda masa basi tabi daha rahat. Bide cocukla zor olur canim senin isin analik kolay degil iste Allah korusun melegini❤

Amin canim Allah razi olsun. Ee tek es calisip ben tum gun yatinca evde bi de aksam supur diyemiyorum cocugun odevleri var baska dertleri var. Size de zor calisipta bu sureci yasamak. Rabbim hepimizin bebislerini korusun sag salim alalim kucaklarimiza resimlerini paylasalim

Tabi canim bnde evde olsam hicbidi demem esime:) evet oda ayri zor isin stresi surekli kontrollere izin al git gel nese bitti sulur ctesileri gidiyorm artik kontrollere:) allahtn oturark calstgmdan cok zorlanmam bide 7 buck saat oluyo hamilelkte yasal calsma suresi sabh veya aksam yarim saat kullanma hakkn oluyo aminnn kuzum ne guzel dualar vala o gunleride goruce inss ilk cocugum olucak benim daha kismetse❤

Hamilelikte tek onerebilecegim cok tursu yeme birde son aylarda gaz yapacak seyler asla tuketme ben ilk 3 ay tursu yerdim her gun deli gibi cocuk tursu kokuyo bebekliginden beri. Hee bana cok guzel geliyo en pis halinin kokusu bile o ayri ama buyuyunce kocaman killi bi adan olunca pek sevemem heralde

Ay canımmm nasıl gülceğimi bilemedim valla
Sen çok yaşa emi

Ay canımmm nasıl gülceğimi bilemedim valla
Sen çok yaşa emi
Kiz valla oyle az terlesin tursu kokuyo sinmis resmen cocugun derisine tenine. Hele yazin sirkemsi kokar boynu falan esimde bugun daha as ermedin tursuya hayret diyo. Allah korusun dedim ilkinde yaptim o hatayi evde 2 3 tane daha tursu kokan cocuk istemem bi de bunlarin esek kadar olmalari var.

Bende cok severim turşuyu
Çok yemiyim bari :))

Okadar cok güldüm ki karnım ağrıdı valla
İlk kez duydum gerçekten böyle bişey

Geçen bende bol işkembe alıyımda temizliyip buzluga atiyim dedim cikarir çikarir butun kış yaparım dedim ben bayılırım bol sarımsaklı corbasina
Ama bunuda yapmiyim bari
buram buram kokarda sonra

Ne biliyim hic bilmiyodum böyle bişey

Senin isin cok zor bitaraf yakininizda olsayms bare allah yardmcn olsun canim ayni sehirdeyiz sukir biz. Tedavi surecndede destk oldular sagolsnlar
Cok şanslısın canım :)
Kaynanam işkembe yeme hamileyken diyor, bebek dogunca kel oluyormus sacı gec cıkar diyor. Esimde yemiş gercenten bebekken sacı gec çıkmış
Benim kedim var anneannem diyor ki bize hamileyken kediye köpeğe çok bakma çocuk benzer derlerdi aman çok bakma kızım diyor
bizimkilerde telefonda öyle diyor. Oglum cok belgesel seviyor. Malesef izleyemiyoruz aya güneşe bakın, ay gibi parlasın derler. Bide hamilelikte ayva yemek bebegi beyaz tenli sarı yaparmış

Cok şanslısın canım :)

Kaynanam işkembe yeme hamileyken diyor, bebek dogunca kel oluyormus sacı gec cıkar diyor. Esimde yemiş gercenten bebekken sacı gec çıkmış

Aaaaa valla neler neler duycam canıııımmm

Tamam onuda yemiyim bari :)
Bide sarımsak saça iyi gelir derler

Ama bunları bilmem iyi oldu sağolun kızlar ya iyiki varsınız :*

Benim annemde tvde bi hayvan görsün hemen kapatıyor sen bakma bakma diyip duruyor :)
Demekki tek benimkiler değilimiş :)
Ben bulantıdan ayvaya sardım zaten bakalım nasıl olacak benimkileryalnız benim kedimi evden göndermek gibi bir durumum yok onsuz yapamam o da sokakta yaşayamaz. Biraz kabullenmekte uğraşacak etraftakiler

Bide bisey yiyince ellerinizi yıkayın. Cocukta leke olur derler. Ozellikle de ciğerde
Onu biliyorum canım :))
Sağolsun annemin sayesinde sırtımda kocaman bir zeytin var

Annem bana hamileyken biri anneme demişki
Birinin mutfağımdan gizlice bişey yersen onuda biyerine sürersen o şeyin lekesi sende olur
Annecigimde bana hamileyken babannemin mutfagindan gizlice zeytin yemiş yedigi elide sırtina sürmüş

Benimde sırtımda gerçekten
Dev bir Simsiyah zeytin lekesi var

Simdi bende çok dikkat ediyorum herşeye

Afiyet olsun, yarasın şifa olsun bebişlere..
Bende balık besliyorum, bişey olmaz Allahın izni ile
Evet canım, dogru. Bende hemen bişey yiyeyim ellerimi yıkıyorum
Birde canınız bişey çekerse onu yemezsen bi yeri eksik yada onun lekesi olur derler. ALLAH muhafaza

Aminn inşallah canım yarasın her yediğimiz inşallah bir şey olmaz inşallah dediğin gibi benim için moral kaynağı kedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…