2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Selam kızlar... dün gece çok kasık agrım oldu. Sabahta kahverengi lekelenme vardı. Hemen acile gittik. Biraz kanamam olmuş. Kese duruyomuş. Çok korktum ama. Pruloton igne yaptılar. Biraz yatıcakmışım.
Sizde dikkat edin kızlar yatın sürekli. Öpüyorum sizi
Cok geçmiş olsun canım. Yat dinlen tabi. Rabbim tekrar yaşatmasın. Zor bu süreçler. Kucagına alana dek de bitmiyor. Ben adet kanaması gibi kanama yasamıstım oglumda. Allaha emanet olun. Kazasız belasız kavuşuruz inşallah bebişlere

Gecmis olsunnn. Ben o igneden 4 gunde bir oluyorum iste. Bugunde ilk defa uzun sekilde gezmeye ciktim. Sizlerden duyunca boyle seyler aslinda evden cikasim gelmiyo
Sen birde ev temizliği yapıyorsun. Yapma gözünü seveyim. Dikkat et. Pislikten batsada yapma. Benım esim Allah razı olsun az cok elinden geldiğince yapıyor. Dogru oluyor mu hayır ama idare ediyor.

Sen birde ev temizliği yapıyorsun. Yapma gözünü seveyim. Dikkat et. Pislikten batsada yapma. Benım esim Allah razı olsun az cok elinden geldiğince yapıyor. Dogru oluyor mu hayır ama idare ediyor.
Valla oyle de ne bileyim yaa. Yapmasam olmuyo gibi. Cok sukur ne leke ne kanama yasamadim yasamakta istemem gorursem odumun kopmasina ölürüm heralde. Ama doktorda yapabilirsin bisey olmaz dedi gezebilirsin temizligini yapabilirsin oturmaya gidebilirsin falan diye anlatti. Ozellikle de dedim ev supurunce agrilar giriyo hemen uzaniyorum dedim. Korkma bisey olmaz diyo:110:hatta esim yatiyo cogunlukla dedi. Doktorda kizdi ben sana yatma demedim mi diye. Bende agrim girince mecbur yatiyorum napim dedim.

Valla oyle de ne bileyim yaa. Yapmasam olmuyo gibi. Cok sukur ne leke ne kanama yasamadim yasamakta istemem gorursem odumun kopmasina ölürüm heralde. Ama doktorda yapabilirsin bisey olmaz dedi gezebilirsin temizligini yapabilirsin oturmaya gidebilirsin falan diye anlatti. Ozellikle de dedim ev supurunce agrilar giriyo hemen uzaniyorum dedim. Korkma bisey olmaz diyo:110:
Doktorlar hep öyle diyor zaten. Kendini kendin kollayacaksın. Ben. 13. Haftada yasadım uykudan kanama ile kalktım. Kese yanında kanama vardı usg de. Hastane dönüsü ozaman arabamız yoktu minibüsle gittim araba silkeledı kanama yasadım. Cok dikkat et. Zaten olacaksa oluyor Allah göstermesin..
Tedbir bizden, takdir Allahtan

Doktorlar hep öyle diyor zaten. Kendini kendin kollayacaksın. Ben. 13. Haftada yasadım uykudan kanama ile kalktım. Kese yanında kanama vardı usg de. Hastane dönüsü ozaman arabamız yoktu minibüsle gittim araba silkeledı kanama yasadım. Cok dikkat et. Zaten olacaksa oluyor Allah göstermesin..
Tedbir bizden, takdir Allahtan
Aynen oyle canimm yasanicagi varsa pamuklarada sarsalar yicek ekmegi olmayan gelemiyo maalesef dunyaya. Ben yine de dikkat ediyorum. Odami supuruyosam 2 saat uzanip yatiyorum. Dinlenerek biseyler yapiyorum. 9 ayda ev supurmeden duramam yaa :KK48:

Canım kistler devammı benimde sol yumurtalığımın olduğu yerde dokununca çok ağrım oluyor ve inanılmaz şişim patlıcak gibi. Merak ettim kistle ne oluyor hamilelik
Iste unuttm bunu sormayi teldede konsmstk odonmde korkck bisi yok demsti de. Bnde onu merk ediyorm canim ya adetle sokulp gidiyo suan noluyo acaba bizle kaliyo heralde. Yumrtalklarda onlar gerci farkli yerde bi zarari olmaz bebislerimize. Tupbebekte o sislk cogu kiside oluyo benmde etrafndan duydgm bi haftayla kurtldm ins tekrarlamaz zor yuruyp nefes aliyodm o donmlerde

Aynen oyle canimm yasanicagi varsa pamuklarada sarsalar yicek ekmegi olmayan gelemiyo maalesef dunyaya. Ben yine de dikkat ediyorum. Odami supuruyosam 2 saat uzanip yatiyorum. Dinlenerek biseyler yapiyorum. 9 ayda ev supurmeden duramam yaa :KK48:
Süpürgen hafif galiba. Benimki yuksek ve sulu süpürge haliyle de agır :KK45: gırgırlıyorum. Esimde süpürsün napim:KK51:
Saglıkla doguralımda :KK51:

Aralık adeti ile başlayacağım ben de insallah. Muhtemelen 12-14Aralık’ta adet olurum. Süreç nasıl olacak çok merak ediyorum.

Transferden sonra yatıp dinlendiniz mi? İse donup Çalıştınız mi ? Haftada 3 gün 7.00 -13.00 arası yarim gun çalışıyorum. O günler full ayaktayım. Sorun olur mu ?

Bir kere dusugum oldu. Korkuyorum o yüzden.
Hayirli olsn canim tedavin guzel sonuclar alirsn inss. Tedavinin basi deglde transfer sorasi daha onemli bnce. Yumrta toplamdn sorada yine agir is yapmamalisin. Bende 9 6 calisihorm 5 gun ama oturarak. Yumrta toplamada 2 gun rapir aldm. Biten o gun gtmicektm ama narkzdn dolayi cok bas donmem oldu tansiyonum Dustu oguzdn ertesi gunde gtmedm yoksa islem etkisi cok olmadi. Yillk iznim boldu benm transferdn sora 2 3 gn rapor hastsnede veriyodu kalan gnlei ben tamamladm bi haftaya dnlendm evde. Is yapmadm hafif seler yemek gibi mesela dinlenerk evde dolanabilirsn tabiki surkli ytmk kan dolasmini durdurur buda onerlmiyo. Ilk 2 3 gn onmli ozaman tutunuyo bebis zatn canim. Benim isim bira stresli oldgndan strstn uzak kalmk icin gtmedm bide cok yorlmstm kafa olark da dnlenmk istedm. Iyiki de oyle yapmism diyorm:) ayakta calstgn icin bikacgun sende dnlensn iyi olabilir doktorn yonlendirecktir canim. Moral cok onmli zatn biliyosundur:) ay cok uzun oldu ins faydali olmstur:))

Süpürgen hafif galiba. Benimki yuksek ve sulu süpürge haliyle de agır :KK45: gırgırlıyorum. Esimde süpürsün napim:KK51:
Kaldirmiyorum surukluyorum pesimde :KK48: toz torbali vura vura supurdugum icin masallah dayaniklidir kendisi. Ters doner hic giki cikmadi bu gune kadae 8 senedir benimle

Benmde yiruyo ya cekm gucu yuksk oldgndan esm supuruyo veya kaynanam yaknda. Elimi surmuyorum bayadir:)) riskede atamam. Hafif seleri yapiyorm ben hayat musterek zatn calisnca kuzum cocuk bitek bizim degl destk olsn herks bi zahmet:))

Acıbadem Tayfun Bağış’a gidiyorum bakalım nasıl olucak. :-)
Emeklerimizin karşılığı alırız insallah. Bu günleri de hatırlayıp gülümseriz yavrularımızla:anneadayı:. :anne::emir_bebek:
Bu tedaviler tamamen kisiye ozel uygulaniyo canim oyuzdn herksn sureci ilaclari farkli olabiliyor sana ne gerkligse onu vericektr saatleri aman sasma ignelerin yeter:) cizelge veriyolar zatn. inss kavusucaksn ve bu guzel emeklerini anicaksn❤

Selam kızlar... dün gece çok kasık agrım oldu. Sabahta kahverengi lekelenme vardı. Hemen acile gittik. Biraz kanamam olmuş. Kese duruyomuş. Çok korktum ama. Pruloton igne yaptılar. Biraz yatıcakmışım.
Cok gecms olsn canim sukur bisi olmamis. Hc sevmiyorm bu igneyi 2 kere yaptilat banada lekelenme devm etmedi onlm amacli yapmslardi. Dinlenmk lazim canimcm aman iyice yat dinlen allah korusun bebegini❤

Kızlar kaburgam ile sol kalça kemiğim arasına dokunamıyorım çok ağrım oluyor doktoruma mesaj attım yarına aldık randevuyu. Şişlikten patlıcakmışım gibi hissediyorum
Gecms olsn canim haberdar et bizi senin sisti baya bi baksnlar bakalim bi risk olstrmasn da cok iyi yapmssn

Kaldirmiyorum surukluyorum pesimde :KK48: toz torbali vura vura supurdugum icin masallah dayaniklidir kendisi. Ters doner hic giki cikmadi bu gune kadae 8 senedir benimle
Maşallah diyelim o vakit :KK53:
Benmde yiruyo ya cekm gucu yuksk oldgndan esm supuruyo veya kaynanam yaknda. Elimi surmuyorum bayadir:)) riskede atamam. Hafif seleri yapiyorm ben hayat musterek zatn calisnca kuzum cocuk bitek bizim degl destk olsn herks bi zahmet:))
öyle tabi hem manen hem madden neler cekiyoruz 9 ayın 1 ayı coktan bitti. 2. Ayda bitiyor :rapci:

Bnce dikat et canim. Rabbim nasip ettiyse elbet olur nasipte yoksada olmaz ama tedbiri de birakmamk lazm siradn gebelk degl ki bizlern yasadigi. Agir kaldrma is yapma demslerdi bana tedavi surecnde:) hareket oneriyorlar yuruyusde suan iyi gelir misal ama evde agir isler ani harektler riskli geliyo bana. Canimzdan kymetli degl onca seti biz bedenimzde yasadk kendimize once biz deger vermeligiz:)

Bnce dikat et canim. Rabbim nasip ettiyse elbet olur nasipte yoksada olmaz ama tedbiri de birakmamk lazm siradn gebelk degl ki bizlern yasadigi. Agir kaldrma is yapma demslerdi bana tedavi surecnde:) hareket oneriyorlar yuruyusde suan iyi gelir misal ama evde agir isler ani harektler riskli geliyo bana. Canimzdan kymetli degl onca seti biz bedenimzde yasadk kendimize once biz deger vermeligiz:)
Oyle canimda sizin ne guzel iyi kotu bi sekilde yardim edeniniz var. Biz kuru kuru yaa iki kisiyiz esim insaatta calisiyo tum gun acikta sogukta. Ona da kiyamiyorum ki. Cocuk bi yandan. Elimden geleni yapmaya calisiyorum bende. Rabbim goruyo emeklerimizi ugraslarimizi hayirlisiyla dogarlar insallah.

Oyle canimda sizin ne guzel iyi kotu bi sekilde yardim edeniniz var. Biz kuru kuru yaa iki kisiyiz esim insaatta calisiyo tum gun acikta sogukta. Ona da kiyamiyorum ki. Cocuk bi yandan. Elimden geleni yapmaya calisiyorum bende. Rabbim goruyo emeklerimizi ugraslarimizi hayirlisiyla dogarlar insallah.
Ben gurbet eldeyım kimsem yok. Cocugu bırakacak bi tas corba yapanım yok. Halimi bilen yok,2 kisi biliyor oda sormuyor. Kendi kendimize yetecegız. Baska caresi yok.

Ah ya bu hamilelik boyle gecmez hep tedirginlik duyuyoruz.benim de ogremdogimden beri kahverengi lekelerim var. Korkuyorum sorun olacak diye. Onemli bisey yok dimi hersey yolunda

X