2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Şimdi geldim kızlar doktordan. Çok iyiydi herşeyi anlattı. Tek bebeğim var. Kese çok sağlıklı dedi. Herşeyi anlattı. Dünkü doktorla alakası yoktu. Hatta bebegi bile gösterdi. 1 hafta sonra kalp atışını duyarız dedi.
tebrik ederim :KK200: doktor dediğin boyle olur. yeri gelir hastayı yatıştırır. Kese çapı ölçtü mü?

tebrik ederim çokkk:KK200: kese kontrolu muydu?
Çok teşekkürler. Geçen hafta keseyi görmüştüm tekti. Bu hafta hem raporum yenilenecekti gitmişken baktı ve sürpriz iki tane olmuşlar :KK200:
Şimdi geldim kızlar doktordan. Çok iyiydi herşeyi anlattı. Tek bebeğim var. Kese çok sağlıklı dedi. Herşeyi anlattı. Dünkü doktorla alakası yoktu. Hatta bebegi bile gösterdi. 1 hafta sonra kalp atışını duyarız dedi.
Gözünaydın canım

@cantanem senin adına çok seviniyom inşallah bende sağlıkla görürüm evladımı:KK200:
İnşallah canım benim ❤️
Kızlar ben kontrole gittim iki bebeğim var :anneadayı::KK200: çok şükür rabbime
Maşallah Rabbım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım :anneadayı::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek:
Kayınbiraderim internken Banu hn asistanmış, uygulamaya baktı Nişantaşı'nda muayenenin ayakta kalması için lazım zaten bu videolar dedi :KK48: kesin pahalıdır
çok sevindim:KK45: annemin yazın kurduğu domatesleri yiyemicem diye üzülüyordum

inşallah gelişir bir an önce endişelenme :dua: kac mm dedi kese çapına?

evet bir de kadın doğum doktorları tüp bebek tedavisi yapan doktorun işini begenmiyorlar olan hastaya oluyor. madem oyle ac o doktorun yüzüne söyle diyeceksin diyemiyorsun. bunun gibi bir vaka yuzunden vazgectim bir kadın doğum doktorundan, hem de sessizce ne olduğunu bile anlamasın bırak :63:

ne kadar pahalıymış muayeneler kızlar :oha: ben özel muayenehaneye gitmiceğim sanırım. ozel sigorta var ama provizyon filan ugrasıyorsun oyle. özel hastaneye gitmeyi düşünüyorum kontrollere orda provizyonla ugrasmıyorum daha uygun benim için
Gönül rahatlığıyla yiyebilirsin :kk77:
çok sevindim senin adına canım. Rabbim saglıkla kucağına almayı da nasip etsin :anne:

Oh be için rahatlamıştır çok sevindim adına:anneadayı:

Gozun aydin canim sevindm senin adina:) senin bir oldysa benim de 1 olur yakndi degerler diger arkadasnda ole olms. 2 transferler hep 1 oluyo oyle duyuyorm ya :s

Kayınbiraderim internken Banu hn asistanmış, uygulamaya baktı Nişantaşı'nda muayenenin ayakta kalması için lazım zaten bu videolar dedi :KK48: kesin pahalıdır
çok sevindim:KK45: annemin yazın kurduğu domatesleri yiyemicem diye üzülüyordum

inşallah gelişir bir an önce endişelenme :dua: kac mm dedi kese çapına?

evet bir de kadın doğum doktorları tüp bebek tedavisi yapan doktorun işini begenmiyorlar olan hastaya oluyor. madem oyle ac o doktorun yüzüne söyle diyeceksin diyemiyorsun. bunun gibi bir vaka yuzunden vazgectim bir kadın doğum doktorundan, hem de sessizce ne olduğunu bile anlamasın bırak :63:

ne kadar pahalıymış muayeneler kızlar :oha: ben özel muayenehaneye gitmiceğim sanırım. ozel sigorta var ama provizyon filan ugrasıyorsun oyle. özel hastaneye gitmeyi düşünüyorum kontrollere orda provizyonla ugrasmıyorum daha uygun benim için
500 gordm o nedir anam sasirdm bnde canim:) abartiyirlar bazende. Benimde allahtn ozel sigortam var 30 tl gibi bi fark oduyorm anlasmali hastaneye sukrettim suan:) odenmeyen hastanelerde var da ordakileri begenmedgim icin gtmiyorm degstrmem asla doktorumu bunla derman buldum yola devam❤

İnşallah canım benim ❤️

Maşallah Rabbım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım :anneadayı::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek:

Gönül rahatlığıyla yiyebilirsin :kk77:
çok sevindim senin adına canım. Rabbim saglıkla kucağına almayı da nasip etsin :anne:
Canım çok teşekkür ederim aminn inşallah sağlıkla hayırlı gelsinler :KK200:
Canım önce tek kese vardı. Sonra iki kesemi oldu
Evet canım geçen hafta hem kendi drum hem Prof baktı tekti kese. Ama kendi drum sonradan görülebilir bir tane daha demişti öyle oldu
çok güzel ya 2 kere tebrik ederim o zaman :emir_bebek::emir_bebek:
Teşekkür ederim :KK200:

Yaaa ne güzel çok sevindim adına sağlıkla inşallah:KK200:
Çok teşekkürler canım aminn inşallah :KK200:
Masallah canim gozun aydin ❤
Teşekkürler canım :KK200:
Aaaa soradan oyle oluyormuyms canim harika bi haber:)
Canım benim 14. Gün değerim 2580 di drum tek keseye şaşırmıştı bu değerle. Sonradan da görünebilir demişti. Dediği gibi oldu. İnşallah sağlıkla ilerler rabbim kucağımıza aldığımız günleri de göstersin :nazar:

Evet canım geçen hafta hem kendi drum hem Prof baktı tekti kese. Ama kendi drum sonradan görülebilir bir tane daha demişti öyle oldu

Canım benim 14. Gün değerim 2580 di drum tek keseye şaşırmıştı bu değerle. Sonradan da görünebilir demişti. Dediği gibi oldu. İnşallah sağlıkla ilerler rabbim kucağımıza aldığımız günleri de göstersin :nazar:
Anladm canim cok sevindm gercektn saglikla kucagina al inss hepimiz alalim❤ 10 ve 12 ye bakmistm. 400-900 olmstu. 14 u bilmiyorm hic ama bu hafta cok merak ettim:))

Ya benimde değerlerim öyleydi canım. Ama tek kese gözüküyo. 5hafta 2 günlükmüş. Acaba benimde önümüzdeki muyanede çıkarmı acaba.

Anladm canim cok sevindm gercektn saglikla kucagina al inss hepimiz alalim❤ 10 ve 12 ye bakmistm. 400-900 olmstu. 14 u bilmiyorm hic ama bu hafta cok merak ettim:))
İnşallah canım rabbim hepimize sağlıkla kucaklamak nasip etsin :KK200: belki sana da sürpriz olur bir dahakine
Ya benimde değerlerim öyleydi canım. Ama tek kese gözüküyo. 5hafta 2 günlükmüş. Acaba benimde önümüzdeki muyanede çıkarmı acaba.
Canım benim geçen hafta 5+1 di tek göründü bu hafta 6+1 de çift çok şükür :KK200::anneadayı: belki olabilir canım

X