2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Günaydın kızlar. Bugün dışarı çıktığımda yolda bir anne gördüm kucağında bebeği yağmurda ıslana ıslana bir yere gidiyordu. Allah kimseyi yalnız bırakmasın. Araba yok, şemsiye yok, yanında kimse yok. Yavrum ayakkabısız çoraplaydı. Kadıncağız nereye koşturuyorsa artık

Oturuyoken

Oturuyoken battaniyeye sariliyorum evde isinmiyo ust kattayim alti bos tasinan olmadi. yanlar bos. Valla bu sene dogalgazdan gocmezsek iyidir.
Ya bendemi bir sorun var ben anlamadım.Ben bu havada atletle dolaşıyorum sanki 38 derece ateşim var gibi geziyorum Geceleri su gib. terliyorum. aşırı sıcaklıyorum. İçim yanıyor resmen.

A7036915-4852-44A4-BFE4-6F32017159AD.jpeg 8A9845FF-D996-4523-959C-2F980B6CE0C2.jpeg
Siyahlı ikizlerle 2.5 aylık alttakinde şimdi sabah şişkinliğim yokkenki halim :nazar::eek:

Oyle gibi duruyor valla zor ısınır o ev allah kolaylik versin inşallah su kış geçip bahara gelseydik bi:KK48:
Aynen valla bahar gelseydi hemizin bebisleri buyuseydi.
Çok şükür canım inşallah herşey yolundadır çok merak ediyorum :KK200:

Kız dün akşam baya yağdı kar heryer beyazladı arkasından yağmur yağdı eridi
Kar yagdigini gormemidim ben canim yaa aksam cama yagmur vurdu onu duydum sadece.

Ya bendemi bir sorun var ben anlamadım.Ben bu havada atletle dolaşıyorum sanki 38 derece ateşim var gibi geziyorum Geceleri su gib. terliyorum. aşırı sıcaklıyorum. İçim yanıyor resmen.
Masallah canim senin bebis buyumus ondandir. Tedavi basinda ayaklarim ellerim buz kesmisti benim bu isinmis halim valla

X