2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Bugn tiroit için kamn vermeye gittiğimde konuştum. kadın doğumcum hiçtest yapmadı yapmam gereken testler varmı dedim asm doktoruna kadın doğumcun isterse gelirsin dedi. Şekerim var suyum fazla oluyor takip olmam lazım dediğimde tiroidin bi çıksın bakalım dedi.

Evet canım yarın tiroit ilacımın dozunu artırıyoruz birde parmak ucu şeker ölçümlerime erken başlıcam
Takpte kalman iyi olur canim zor seninde smdiden baslicaksn aman bebisi etkilemesinde napican sekerde onmli.

Bugn tiroit için kamn vermeye gittiğimde konuştum. kadın doğumcum hiçtest yapmadı yapmam gereken testler varmı dedim asm doktoruna kadın doğumcun isterse gelirsin dedi. Şekerim var suyum fazla oluyor takip olmam lazım dediğimde tiroidin bi çıksın bakalım dedi.

Evet canım yarın tiroit ilacımın dozunu artırıyoruz birde parmak ucu şeker ölçümlerime erken başlıcam
Gerçekten çok değişikmiş sistemi şaşırdım doğrusu. Kayıt yaparken sisteme hemoglobin, kan şekeri vs değerleri yazmaları gerekiyormuş bana öyle söylemişti aile hekimi. Birde senin geçmişin var daha dikkatli olunması gerekiyor
Hatrladm sen cok vermstin. Ben de tartlmadm ama ayniym bnce. Benmde ole canim alt tarf belrgnlesti hafif :) sag tarafa dogru yamuk hatta sanki:)) bi kese biraz daha buyktu ya benm ondn herlde
Evet canım verdim, daha da veririm ben böyle giderse. Beni en çok su içememek tedirgin ediyor hayırlısı

Gerçekten çok değişikmiş sistemi şaşırdım doğrusu. Kayıt yaparken sisteme hemoglobin, kan şekeri vs değerleri yazmaları gerekiyormuş bana öyle söylemişti aile hekimi. Birde senin geçmişin var daha dikkatli olunması gerekiyor

Evet canım verdim, daha da veririm ben böyle giderse. Beni en çok su içememek tedirgin ediyor hayırlısı
Bize bulanti icim bisi vermzler mi acaba canim ya bu hafta gidnce solicm doktora 3 tane die blki erkendn verir:) yemek iskenceye donuo yiyebldklerimi anca yiyorm cok bisi de alamiyosn vucuda halyle su kismi onmli bnce sorsak ole dickler kesn de bulandrinca iclmiyo iste

Bize bulanti icim bisi vermzler mi acaba canim ya bu hafta gidnce solicm doktora 3 tane die blki erkendn verir:) yemek iskenceye donuo yiyebldklerimi anca yiyorm cok bisi de alamiyosn vucuda halyle su kismi onmli bnce sorsak ole dickler kesn de bulandrinca iclmiyo iste
Bana yazdı ama mümkünse kullanma dedi o yüzden sabretmeye çalışıyorum canım. 12. Haftada geçer hafifler diyenler var inşallah öyle olur

Canim benimde kasiklarimda ara ara agri oluyo. Bugun hemsireye sordum. Normal bunlar dedi. Pazartesi kese gormeye gidicem nasip olursa
Hayirli olsun canimmm. Gorursunuz insallah minnosu. Benimde sancilar bi geldi bi gitti siddetlide degildi o yuzden gitmedim. Haftaya sali da ben randevu alicam test isticekmis. Bakalim benimde minnaklar ne alemde

Hayirli olsun canimmm. Gorursunuz insallah minnosu. Benimde sancilar bi geldi bi gitti siddetlide degildi o yuzden gitmedim. Haftaya sali da ben randevu alicam test isticekmis. Bakalim benimde minnaklar ne alemde
Haftaya Çarşamba da ben gideceğim canım kontrole bakalım nasıllar

Cok dusms canim senin:KK43: zor tabi kolay degl ondan kutsal demsler dmeek❤

Ins bnde senin gunlerine erisirim tatlim:) 2 hafta fazla oluyor bitek ya cok bisi degl duyunca yikilmstim:) calisir raporunu 30. Haftada getrmemiz gerekiyormus bakalim:)

Kuzum benim tansiyonum hamilelik boyunca hep düşük seyretti. Hamileliğinin tadını çıkar. Her hafta farklı oluyor insan. Dün doktor bana 32. haftada çalışır raporu almalısın dedi.

Gunaydin kızlar ankarada karli bı sabaha uyandık bugun birazdan doktora gidicem pul pul dökülen yüzüm için gununuz güzel geçsin anneler:anne::anneadayı::KK200:
Gunaydinnnn... gecmis olsun insallah sadece hamisliktendir bu dokulme. Konyada yagmurlu 2 gundur yagiyor ben şokkk buraya yagmur dustu:KK48:

X