2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Bende aynıyım 4 aylık gibi hamile pantolonu fln giyiyorum kıyafetlerim olmuyor kullandığımız ilaçlar da yapıyor olabilir
Sarı akıntıyı ben doktoruma sordum gebelikte normal hiç takılma dedi

Geçmiş olsun canım, inşallah sorun yoktur. Akıntı bende de oluyor

Bende aynıyım 4 aylık gibi hamile pantolonu fln giyiyorum kıyafetlerim olmuyor kullandığımız ilaçlar da yapıyor olabilir
Sarı akıntıyı ben doktoruma sordum gebelikte normal hiç takılma dedi

Geçmiş olsun canım, inşallah sorun yoktur. Akıntı bende de oluyor
Bende gebe kıyafetlerine geçeli çok oldu. Gecen gebeliğimde sarımtrak akıntım olunca bana vajinal fitil vermişti sonra geçmişti. Ama karnım şiş ve gergin. Yoruluyorum heralde

Geldim kizlar. Gebelik kolestazi testi yaptilar. Sonuc yarin cikicak. Muayne olduk. 2. 300 kilo olmuş. Nst yaptilar hersey normal dedi. 37 haftaya kadar calisir raporu aldim. Çok yoruldum yeni geldim
Hayirli olsun. Masallah bebise yorma kendini bebisi etkilemee. Ama 37. Hafta cok gec degil mi yaa cok agirlasirsin

Geldim kizlar. Gebelik kolestazi testi yaptilar. Sonuc yarin cikicak. Muayne olduk. 2. 300 kilo olmuş. Nst yaptilar hersey normal dedi. 37 haftaya kadar calisir raporu aldim. Çok yoruldum yeni geldim
Masallah kuzuya oh kilosuda iyi❤ sendede hersey normal raporuda almssn daha ne olsn cok sevndm tatlim darisi basimiza ins bugunlere gelebiliriz:)

Hayirli olsun. Masallah bebise yorma kendini bebisi etkilemee. Ama 37. Hafta cok gec degil mi yaa cok agirlasirsin
Tek bebklerde 37. Hftyaa kadr calisiliyo 37 sorasi yasak canim. Bnde dayandgim kadr son ana kadr durmayi dusunuyorm iznimi bos evde degl bebekle gecrmek istiyorm ikiz oldgndan ne durmda olurm hic bi fikrm yok ama ins iyi olirda calisir raporu alirm bizim son anlarimz senle zor olur arkadasm:))

MerhabA izmirde hangi doktora karar verdiniz ?yumurta kalitesi için Pro women, promotil women ,ovulex bunda maca var yumurta için iyi olduğu yazıyor,balık yağı krill oil daha iyi birde arı sütü deneyebilirsiniz.
Serife hanima gidiyorum,imom diye vitamin aldim hem fiyati da uygun,insallah sifa olur,

koca karilar sari akintiya kiz bebek derler :)

Valla simdiden zor da bebisler iyi olsun katlaniliyo. Benimde sabahtan beri kasiklarimda agri var cok sukur leke akinti bisey yok gitsem mi gitmesem mi doktora tereddutluyum.

Valla simdiden zor da bebisler iyi olsun katlaniliyo. Benimde sabahtan beri kasiklarimda agri var cok sukur leke akinti bisey yok gitsem mi gitmesem mi doktora tereddutluyum.
Aynen canim vala smdi bile zorlaniyorm calisirken zor ins son zmaanlara iyi bi seklde ulasriim:) thlikeli degldir ikisinib buyumesi rahmdeki degsklk yapabilr yinede vaktn varsa git tabi rahatlarsn. kasiklara bira bski bendede oldu ua bormal heralde bacagimn ust ksmlarinda agri oluyo bazn. Bulanti gcmiyo basima agri girdi yine eve zor geldim. Tansiyon dusk gidiyo benim elm ayagm kesiliyo surkli aciknca tam yiyemedgmdn sanirm:s 9 5 veya 10 5 hep. 6 olsa daha iyi aslnda

Benimki yine uyuyo gidelim falan dedi de uyumadan once grek yok suanlik demistim. Nereye giderim onu da bilmiyorum yatmaktan belim agridi artik

Benim bu gün tansiyonum 8-5 ti. İnsanin tahammulunu bile etkiliyor.kafam hep kazan gibi geziyorum. Az kaldi da valla yorucuymus annelik

Çogul gebeliklerde izinde artiyor canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…