2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Yok kiz agzimin da tadi yok isin garibi o zevk alarak yiyemiyorum bi an yaa mide bulantisi geliyo yaa istahim aciliyo o an yersem de sonradan bulaniyo. Hormonlarim resmen savasiyo.
benzer durumlardayız ama bende bulantı yok yanma var açlığımı anlayamıyorum o derece sanki midem asid kazanı
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. oyle bi anlattın ki içim burkuldu.
negatif sonuçlarla ben ve eşim o kadar cok üzülmüşüz ki yine birsey olur korkusuyla doyasıya sevinemiyoruz. aman cok sevinmeyelim diyip duruyoruz. hep inşallah buna da çok şükürle geçiyor gebeliğim. olsun

Sukurler olsun canim❤ evt ozeniyo insan. Bigun bu sirada hamile olark beklicekmiyim diyodum bnde sukurler olsun saglikla kucagimiza alalim tum fotolari ozel bizim icin❤

Iyi aksamlar kizlar❤ ikiz annelerine sesleniyorm sizdede hafif bi belrti oldu mu karninizda ya bana oyle geliyor ama cok erken degl mi :s sisknlik oldgnda genelde uste dogru mideye yakn ust karnda olurdu benim. Bu hissettgm alt karnda kasiga dogru sertligi de hissediyorm. Gecicidir belki diger aylarda napcz biz:)

Hamilelikte normal canım, ben ilk gebeliğimde de görüyordum ama son 10 gündür kabus görmüyorum. Yatarken ayetel kürsi, Felak ve nas okuyorum :) gececek inşallah
Sizin doktorunuz bununla ilgili bilgi verdimi ?
Ben sormadım oda demedi. Kontrole çağırdı.
Şimdiden sana alıştırma yapıyorlar annesi,
Bugünlerimize de şükür, rabbim isteyen herkese nasip etsin
Masallah canim buyumus kuzu❤ benm yumrtalarda bole bisuru gorunuyo buyuk senin baya buyumus ya:s suan bi sikayetm yok benim ama olur mu bilemiyorm sordgmda gebeligi etkilemz merk etme demsti. Ctesi gidnce bakalim duruyomu hala sagda cok var benm
İnşallah biran önce gecer şu yumurtalar

Benim doğurana kadar karnımın altı taş gibiydi. Yürürken sanki taş taşıyordum kasıklarımda. Doktoruma dediğimde ikiz ondan demişti.

Kızlar hamilelik günlüğü tutmaya başladınız mı?

Benim doğurana kadar karnımın altı taş gibiydi. Yürürken sanki taş taşıyordum kasıklarımda. Doktoruma dediğimde ikiz ondan demişti.

Kızlar hamilelik günlüğü tutmaya başladınız mı?
Tas gibi okadr deglde karnm belrginlesti sanki. Demek ondan canim olabilir yani 2 kese var gerilir normal geldi banada suan dedigin:)

Daha yarın 8. haftaya gecicem ama ailem Karnimin belirgin olduğunu söylüyor. Bende hissetmiyorum değilim özellikle sağ kasikta yukarisini
Disardan da belli oluyo senin yani canim:) bnde 8+5 bugun bnde kendimde farkettm cok hafif. Bide ust karinda biraz sisti bu ara o bebistn degl soda flaan icicem bugun tuzlu ayrn. Proteinde yiyorm ins cok sismz ctesi doktordaym bakalim. Havalar kotu yuruyus de cok olmuyo hep oturuyorm calisirkende

Bende dun sirt ustu yatarken farkettim gobegimin alt kismi artik kaybolmuyor ve biraz sert durumda. Ayakta daha cok cikiyo sanki. Haftasonu hamis pantolonu almaya gidicem. Benim pantolonlar skinny oldugu icin yerlerini daraltmasin bebislerin.

Gunaydin kizlar. Bende hamile oldugum haberini aldigimdan beri isten ciksammi diye dusunuyorum. Ilk 3 ayin cok onemli oldugunu okumustum. Tup bebekler zaten zor elde edilen bebekler. Sen calisiyosun okudugum kadariyla. Nezamana kadar calismayi dusunuyosun

Burda bi cok kisinin ailesi yaninda degil canim ve calisanlar da var. Korkma halledersin ailene soylemene gerek yok. Hayirli olsun tedavin simdiden. Transferin ilk 2 gunu onemli tutunmasi icin onun disinda kalkip her isini zorlamadan tabi yapabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…