2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Canım benim anlıyorum seni. Ben doğurduktan 1 gün sonra eşimin babası bypass ameliyatına girdi. Erken doğurup bebekleri küveze aldık durum riskli diye eşim ameliyat öncesi babasının yanına gidemedi annesi amcası halası akrabalar bulundular. O akşam bebeği kaybettik sabahına babasını. Eşim deli gibi çırpındı ne beni ve kalan 2. Bebeğimizi bırakıp gidebildi nede babasına veda edebildi. Ben bebeğimizin istla gömülmesini istedim babasıda vefat edince memlekete gömmek istedi babasıyla birlikte ve sesimi çıkarmadım onu anlamak istedim. Hem bebeğini hemde babasını kaybetmişti. Eşim tek çocuk ve nasıl ağladı babamla vedalaşamadım babamın yanına gidemedim diye. 1-2 gün sonra cenaze işlemleri için gitti zaten benim yanımdada ailem vardı. Demek istediğim umarım kötü birşey yaşamazsınız yaşlılar daha dirayetli fakat eşinin bebeğinizle çok güzel günleri olabilir ilerde ama dedesi gittiğinde artık telafi edecek bir imkanı kalmıyor. Bu fırsat çok sevdiğimiz insanlara tanınmalı diye düşünüyorum

Biri doğar bir ölür hayatın kanunu bu...

Cabım başın saolsun.Evlat acısı hiç bir şeye benzemez.Allahım benzerini yaşatmasın. sizin durum gerşekten çok zormuş.İmtihan dünyası işte.

Başınız sağ olsun, Allahım tekrar yaşatmasın

C A N O canım paylaştığım bilgiler gerçekten anlaşılabilir. Sonuçta dediği gibi ikili tarama tanı değil bir taramadır. Risk belirler. Riske göre genetik analiz yada amniyosentez uygulanır.
Ben özelde perinatologda yaptırıyorum sağlık sektörü indirimiyle 500 maalesef 100 az kalmış. Ben 8. Haftada aradım 12+6ya 28 aralığa randevu aldım

Benim riskli çıkmıştı ve amniyosentez demişti doktor, riski var diye kabul etmemiştim. Bide benim gebelik ikiz başlayıp tek devam etmişti. Onunda etkisi olacağını düşünüp yaptırmamıştım

Basiniz sagolsun cnmm cok uzuldumm

Canım normalde 37 haftaya kadar dayanmak istiyorum.Ama yay gibi gerildim. Mide ağrıları yorgunluk halsizlik yaşıyorum. ayın 12. sinde randevum var.Bakalım doktor ne zaman izne çıkaracak.
Hakknda hayirlisi olsn tatlim tabi sona kadr dayanmk en guzel iznini bebisinle gecirirsin bnde ole istiyorm bakalim sonum ne olacak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…