2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Bende 1 den fazla var, hatta şuanda ağrı yapıyor bide benim kalça kemiğim ağrıyor ? Sizinde agrıyor mu
bende de var sanki ya fazla oturamıyorum batıyor sanki hep ayaklanmak yürümek istiyorum
Insallahhh. O da hastaneye gelmek istiyo yarin ultrasonda gormek kardeslerini de. Bi dahakine dedim. Belki ben bile goremicem kucukse.
kıyamam ya Allah ayırmasın hiç birini

universite veya şehir hastaneleri çevresindeki eczanelere sor
her eczane 2-4 arasında depoyla anlaşmalıymış elbet birinin stokunda veya ilac aldığı depoda vardır

ya beni progesteron hormonu maffetti ya prolutex kullanıyorum karın şiş bağırsaklar çalışmıyor
sizde de var mı bu problem ne yapıyorsunuz ben hergun dupalac içiyorum mecbur
benim normalimde hiç olmaz o yüzden cok rahatsız etti

Proluton bende oluyorum fitilde kullaniyorum. benimde hic sasmazdi her gun rahatca giderdim wcye artik 2 gunde bire dustu korkuyorum kabiz olmaktan. Sabah 2 bardak su iciyorum kalktigimda arada kuru kayisi falan halletmeye calisiyorum

Vallahi deli olucam anam bizim araba bana komplo kuruyo. Ne zaman hastaneye gidicek olsam bi aksilik cikariyo yaa calismaz yaa ansizin benzini bitmis olur. Esime giydiriyorum simdi neden dikkat etmiyon diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…