İlköğretim Yorum ve Soruları 2019-2020 1.SINIFA BAŞLICAK ÖĞRENCİ VELİLERİ

Arkadaşlar biz uçuyoruz. Bu N sesini aldılar. Öğretmenimiz perşembe 2. Gruba geçeceğiz diyor. Allaha çok şükür okumayı söktü. Birleştirmeleri artık sorunsuz gidiyor. Ama ilk 2 hafta ömrümden ömür gitti. Şimdi kendi bize 3. 4. Gruptan sesi soruyor sonrada hemen birleştiriyor. Rahatladım biraz. Öğretmenimiz bu kadarı nasıl yetiştiriyor anlamadım. Matematikte de çok öndeler. 20 ye kadar yazdırdı. Şimdi geri geri sayıyotrar.
Burada arkada şların çocukları da başka okulda 1. Sınıflar daha 5 e kadar yazdılar diyor. Ben snlamadım. Nereye acele ediyor.
Biz i yi bitirmek üzereyiz matematikte 3 teyiz 🤗

Biz i yi bitirmek üzereyiz matematikte 3 teyiz 🤗
Hayırlı akşamlar masallahiniz var biz daha A harfindeyiz matematige hiç baslamadik.Kizim da 2013 Kasım doğumlu biraz küçük ama yazdirdik şu an gidişatı iyi inşallah 🤲🏻 böyle devam eder .Sizler baya ileridesiniz .

Ben çocukları okullarındaki düzensizlik ve öğretmenlerini beğenmediğimden okullarını değiştirdim şimdiki eğitim çok güzel gidiyor öğretmen ne kadar önemliymiş çocuklarım da çok mutlu çok şükür

biz e l a k i yi öğrendik
siz bayağı ağır ilerliyormuşsunuz biz şuan u dayız .... u da bu hafta kesin biter pazartesi t ye geçer... ama okulda 4 tane 1. sınıf var biz onlardan geriyiz diğerleri başını almış gitmişler :KK66:) ama pekişmemiş veliler şikayetçiler...

arkadaşlar, bi konuda beni bilgilendirebilir misiniz?
oğlum seneye 1. sınıfa başlayacak şuanki ikametimize düşen okulun saatleri bize uymuyor, istediğim farklı bir okul var şuanki evimizde oturarak ikamet değişikliği yapmamız ve kayıt yaptırmamız gerekiyor, bu değişikliği nasıl yapmamız gerekiyor yardımcı olabilir misiniz

Kızlar s harfine geçtik okumayı öğrendi öğretmen aksın gitsin dedi diktede masaallah iyi sizde durumlar nasıl?

arkadaşlar, bi konuda beni bilgilendirebilir misiniz?
oğlum seneye 1. sınıfa başlayacak şuanki ikametimize düşen okulun saatleri bize uymuyor, istediğim farklı bir okul var şuanki evimizde oturarak ikamet değişikliği yapmamız ve kayıt yaptırmamız gerekiyor, bu değişikliği nasıl yapmamız gerekiyor yardımcı olabilir misiniz
Bilgim yok malesef

Ben çocukları okullarındaki düzensizlik ve öğretmenlerini beğenmediğimden okullarını değiştirdim şimdiki eğitim çok güzel gidiyor öğretmen ne kadar önemliymiş çocuklarım da çok mutlu çok şükür
Merhaba,hangi okula verdiniz acaba?Biz de öğretmenden memnun değiliz.

X