Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Birden kesildiyse bence de git bi kan ver canim ne olacagi belli olmaz.

:)))) O yolunu bulsunda ne anasini ne babasini dinlerr dönmez :)))))

Yani yumurtlama gununu biliyorsan tamamen bastan 2 gunde 1 tarihi ona denk getirirsin ama sonucta bikac kez yumurtlayanda oluyor,insan bile bile yapmasa icine dert olur,uykudan uyanir:KK53:

Bazilarinin dogurganligi fazla canim ya da sorun yok mesela.Ama bi sorun yasanmissa ya da denenmis olmamissa kafaya takmamakta cok zor.
Ancak gunlerin sasacak biraz kafan karisacak salacan flnda anca :)

Slm kızlar bat yarın çok heyecanlıyım aranızda var mi bat yarın olan☺

Ben varım beeennn :halay: Bat yarın ve ben de çok heyecanlıyım tuttum kendimi test falan almadım ve bu ay hayatımda ilk kez hiçbir adet belirtim yok çok merak ediyorum gecikmemi olacak yoksa hamile miyim diye.. Ama hep okuyorum herkes hamile kalmadan önce adet sancısı gibi sancıları olduğunu yazıyor onları okuyunca da yok heralde değilim diyorum ay kafam çok karışık yaaa:110: sende durumlar nasıl canım varmı sancı belirti falan?

Haftada bi yumurtluyosam maşallah bana:KK70:

Ben ovulasyon testi ile gebeliğini öğrenenleri okudum başka bir sitede canım olabilir neden olmasın.. Eğer elinde test varsa adetine kadar yap bakalım hergün T çizgisi C den koyu ise hamilesindir bence :anneadayı: Hayırlısı olsun hakkımızda inşallah:dua:

kızlar adetliyken baş ağrısı ve mide bulantısı normal mi yaşayan varmı bunu :KK43:
Ben öncesinde yaşıyorum canim,belirti olarak.
Kızlar adetiniz kaç gün sürüyor? Benim 4 gün sürer genelde ama bu kez 2 gün oldum bitti menopoza mı giriyom yoksa :mad:
Ay allah korusun yaaa daha ne hayallerimiz var.beni 5 gün olur canım bazen 6. Günde leke leke oluyorum.ama en yoğunu 3.gundur su gibi akar

Ben varım beeennn :halay: Bat yarın ve ben de çok heyecanlıyım tuttum kendimi test falan almadım ve bu ay hayatımda ilk kez hiçbir adet belirtim yok çok merak ediyorum gecikmemi olacak yoksa hamile miyim diye.. Ama hep okuyorum herkes hamile kalmadan önce adet sancısı gibi sancıları olduğunu yazıyor onları okuyunca da yok heralde değilim diyorum ay kafam çok karışık yaaa:110: sende durumlar nasıl canım varmı sancı belirti falan?
Vallahi tuhaf canım durumlar kasık ağrısı var ara ara ama bel ağrısı yok istahim acildi birde sağ bacağım uyusuyor baska bisey yok yarın ola hayrola inşallah gormeyiz kırmızı kartlari

Kızlar aranızda sigara kullanan var mı? Ben hamile kalınca bırakıcam diyorum elbette ama önceden bırakamadım maalesef.. :KK43: anca hamile olduğumu öğrendiğimde pat diye bırakabilcem sanırım.. bu konu çok aklımı kurcalıyor bunu başaran varmı aranızda?

Kızlar aranızda sigara kullanan var mı? Ben hamile kalınca bırakıcam diyorum elbette ama önceden bırakamadım maalesef.. :KK43: anca hamile olduğumu öğrendiğimde pat diye bırakabilcem sanırım.. bu konu çok aklımı kurcalıyor bunu başaran varmı aranızda?
Var canım bende kullanıyorum esimde ama esim söz verdi öğrendiği an bırakacak cocugumun rızkını vermem sigaraya dio bana zaten icirmez bende bırakırım yani

Vallahi tuhaf canım durumlar kasık ağrısı var ara ara ama bel ağrısı yok istahim acildi birde sağ bacağım uyusuyor baska bisey yok yarın ola hayrola inşallah gormeyiz kırmızı kartlari

Amin canım inşallah ya ben de kendmi çok dinlememeye çalıştım bu ay.. Bir de çok ısrarla dillendirmek ve istemek istemiyorum korkuyorum bişeyi çok istediğimizde aksi bişey olur ya hep.. Allah hayırlı vakitte, hayırlı şekilde nasip etsin hepimize umarım.

Birden kesildiyse bence de git bi kan ver canim ne olacagi belli
Ben bu ay ovulasyon testi yaptim dun 2 cizgiyi cok koyu yakaladim, dun gece ilskiye girdik bu gecede girsek yeterli mi, yoksa sonra gun asiri mi devam etsem bilemedim kiiii, cok zor bu isler hahahhaha

Yani yumurtlama gununu biliyorsan tamamen bastan 2 gunde 1 tarihi ona denk getirirsin ama sonucta bikac kez yumurtlayanda oluyor,insan bile bile yapmasa icine dert olur,uykudan uyanir:KK53:

Bazilarinin dogurganligi fazla canim ya da sorun yok mesela.Ama bi sorun yasanmissa ya da denenmis olmamissa kafaya takmamakta cok zor.

Var canım bende kullanıyorum esimde ama esim söz verdi öğrendiği an bırakacak cocugumun rızkını vermem sigaraya dio bana zaten icirmez bende bırakırım yani

Benim eşim günde 1 paket içiyordu, 3 ay önce elektronik sigaraya başladı rahatladık :) hem daha ekonomik hem aromalı kokuları rahatsız etmiyor en azından.. Ben de çok fazla içmiyorum allahtan ama zehir işte sonuçta azı çoğu olmuyor. Ben de öğrenir öğrenmez bırakıcam inşallah

Amin canım inşallah ya ben de kendmi çok dinlememeye çalıştım bu ay.. Bir de çok ısrarla dillendirmek ve istemek istemiyorum korkuyorum bişeyi çok istediğimizde aksi bişey olur ya hep.. Allah hayırlı vakitte, hayırlı şekilde nasip etsin hepimize umarım.
Bir söz var birseyi dinlendiriyorum olmuyor olsun diye dillendirmiyorum yinede olmuyor diye

Birden kesildiyse bence de git bi kan ver canim ne olacagi belli olmaz.

Ben bu ay ovulasyon testi yaptim, dun 2 cizgiyi cok koyu yakaladim, dun gece iliskiye girdik, bu gece de girsek yeterli mi, yoksa sonra da mi gun asiti devam etsek bilemedim kiii, cok zor bu isler hahhahahhah

Benim eşim günde 1 paket içiyordu, 3 ay önce elektronik sigaraya başladı rahatladık :) hem daha ekonomik hem aromalı kokuları rahatsız etmiyor en azından.. Ben de çok fazla içmiyorum allahtan ama zehir işte sonuçta azı çoğu olmuyor. Ben de öğrenir öğrenmez bırakıcam inşallah
Canim bende fazla içmem günde 3 u geçmez esimde azaltti ben diye diye ama isterizki hic icilmesin zehire para verioz yazik vallla

Ben bu ay ovulasyon testi yaptim, dun 2 cizgiyi cok koyu yakaladim, dun gece iliskiye girdik, bu gece de girsek yeterli mi, yoksa sonra da mi gun asiti devam etsek bilemedim kiii, cok zor bu isler hahhahahhah

Canm dün koyuyu yakaladıysan 24-36 saat sonra çatlayacak demektir yani aslında bugünü de değerlendirsen şansın baya yüksek sonrasında isterseniz devam edebilirsiniz ama bizim denk gelmedi o yüzden ben de koyudan hemen sonraki tek günü değerlendirebildim artık hayırlısı

• Beğen
Reactions: D-E
Canım cizginin ertesi günü değerlendirin derler hep ama sen çizgiyi gördüğün an basla herkesin vucut yapısı farkli bence

• Beğen
Reactions: D-E
Bu kadınlar kulübünün ios için uygulaması yokmu kızlar ya?? Ben appstore a baktım bulamadım :KK43:

Evet bu gecede degerlendirmeyi dusunuyoruz, insallah olur, 4 ay deniyoruz olmuyor, bu ay ilk koyu cizgiyi yakaladim insallah bu ay olur

X