Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gece gece aklıma düştünüz iyiki bakmışım.
Tatlı kuzum senden böyle guzel haberler almak, iyi oldugunu bilmek beni çok mutlu etti Aglamak icin fırsat ariyordum cok iyi oldu
Son gelismeleri merak ettim. Ne durumdasınız Lütfen sık sık yaz.

Bizim cimcime de tüp bebek tedavisiyle oldu. Senin bebiste fazla bekletmeden sağ saglim gelir insallah

Bizim kucuk hanımdan hicbir seye firsat bulamiyorum. 19 aylık oldu. Zaman nasil geciyor farkina varmiyorum.

Burayi unutmak mümkün degil tabi.herkes kalbimde. Ahh neler yaşadik dimi ne de guzel yazmissin.

Herkesi cok cok opuyorum. Simay sanki bu gece uyutmayacak gibi Biraz uyusam iyi olacak. Sonra daha detayli yazarim

BerraAksa_K canim seni ayrica tebrik etmek istedim. Az kalmis kavusmaya. Cok mutlu oldum senin adina. Saglikla kucagina almani dilerim.

Birumuttur yasamak begenip kacma kuzu sen nasilsin oglan uyandi yazamadm gerisini aksm..nasil gidiyr calismalar varmi gelisme :)
İyiyim kuzum sen nasılsın ikinci için tedaviye başladık inşallah Allah nasip ederse kızıma kardeş istiyorum senin nasıl gidiyor bebişler büyüdü tabi artık giremiyorum çok fazla

ooo kız kocaman olmuş yahu, maşallah brokoli canavarım benim afiyet olsun minişe

kuzu benim de aşılama değil, tüpe karar verildi senin de bahsettiğin gibi. gerçi ilk deneme negatif sonuçlandı, detaylar aşağıda mevcut =) dualarını esirgeme nolur

yarım gün çalışman gene iyiymiş canım, ancak idare ediyorsundur tabii. yine de full evde oturmak da bu dönemde iç bayıcı olabilirdi, iyi tarafından bakalım. annen gene iyi bakıyor öyle böyle, benimki hiçbir şekilde, bir gün dahi bakmaz mesela biliyorum konuştuk çünkü sorumluluk alamazmış, başına bir şey gelirmiş, çok gerilirmiş vs. vs.

kreşe başlama konusu ne oldu canım? gerçi ülkede ne yasak ne değil, onu da bilmiyorum saçma bir soru sormuş olabilirm
canım benim, her ne kadar özelden haberlemiş olsak da gene de buradan da yazmak istedim =)

senin macera da engebeli olmuştu, hatırlıyorum, ama meyvesini alınca insan unutuyordur o zor günleri, darısı başıma inşallah kuzum

altta ümithepvara son durumlarımı anlattım bu arada =)

seninki zaten maşallah artık abla olmuş yahu. 2 yaş çılgınlıkları başlar yakında, Allah kolaylık versin
canım benimmm enerjisiyle benim de modumu yükselten kuzum hoşgeldin =) nasılsın anlat bakalım, beybi ne kadarlık oldu, neler yapıyorsun??

ben bu arada herkese cevap mahiyetinde sana cevap vereyim tatlım

aşılamadansa tüpe karar verdik, şans oranı daha yüksek diye. ocak ayında yumurtalarım toplandı, totalde 7 tane embriyo oluştu, 5. güne 3 adet kaldı. Bunlardan biri taze transfer için değerlendirildi, diğer ikisi donduruldu.

ilk denememiz maalesef negatif sonuçlandı =( sonrasında doktor dondurma bebeklerimi denemek için süreyi tamamen benim inisiyatifime bıraktı. ben de 1 ay ara verdim, ilaçların etkisinden bir kurtulayım dedim, kafam rahatlasın diye düşündüm.

bu ay da adetin 3. gününde gittim, dondik bebişlerimi denemek istiyorum dedim =) östrojen ilacı alıyorum her gün, şu an adetin 9. günündeyim sanırım bir 10 gün sonra falan tek embriyo transferim yapılacaktır =) bazen umutsuzum, bazen neden olmasın diyorum. klasik gel gitlerdeyim, siz anlarsınız.

bazen içim buruluyor, şurada konu 2018e hamile girmek, ben 2022 ye hamile girecek miyim Allah bilir. zaman geçiyor, hevesler tükeniyor. Allahtan umut kesilmez gerçi.. buradan tüm bacılarıma sağlıklı günler diliyorum, dualarınızda bana da yer verin güzel arkadaşlarım benim, ara ara güncelleme yapacağım, hayırlı haberler vermek dileğiyle, öperim çok minnoşlarım
Hazr kuzm bebeğimzi bekliyoruz Sağlıkla Gelsn İnşaAllahh dualrnzı eksik etmeyn lütfen
şimdi imzanda 37. hafta olarak gördüm canım, çok çok az kalmış, hayırlısıyla sağlıkla gelsin inşallah

Amin amin balm benm Duanız da untmayın kolay doğum yapaym inşaAllah

Allahım inşallah mucizen sana tutunmustur canım inşallah sağlıklı bir gebelik oluşur ve evladını sende kucağına alırsın dualarım snnle

Günaydın gece hiç yatmayıp uyananlardan bi ben kaldmm bana Dua edin kızlar sağlıkla kucgma alayım. Karnm agryor sanki kızlar bilmyorm afedersnz büyük abdest agrısı mı bilmyorm ama agrm var

Günaydın gece hiç yatmayıp uyananlardan bi ben kaldmm bana Dua edin kızlar sağlıkla kucgma alayım. Karnm agryor sanki kızlar bilmyorm afedersnz büyük abdest agrısı mı bilmyorm ama agrm var
Allah bir avazda kurtarsın canım inşallah ben doğum sancısı hiç çekmedim direk sezeryan ile alındı gelişimi durduğu için bilemiyorum ama bı kontrole gitsen iyi olur bence belki doğum başlamıştır

Gözün aydin kuzmmm inşallah sana tuttunr minik

Bende anlamyorm ki kuzm Eğer artsaydı gdcktm Artmadı kzumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…