2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım benim Allah razı olsun iyiki varsın inşallahhh Allahım çoook aminn. Hepimiz güzel sonuçlar alacaz inşallah kısa zamanda
Ya sen ne kadar olumlu iyi niyetli bir kızsın yazılarından belli oluyor Allah inşallah gönlüne göre versin canmm benmm çok heyecanlısın kıpır kıpır kıyamam yaa lütfen sakin olmaya çalış hiç korkma inan herşey istediğin gibi olacak

Zararmı veriyomus canım embrıyolara bende alacammda
Uok zararli olur mu. Dr.um verdi bunu ic rahatlarsin diye ama ilac sonucta ben de transferden once ictim sadece sonra icmedim
Hoşgeldin canım grup herkese açık hayırlı olsun bu arada Rabbim korusun. Bende ankaradayım hangi merkezde sonuca ulaştın acaba ve sorun neydi
Allah razi olsun. Ama nerdeyse 5 senedir evliuiz kucagima almadan emin olamicam sanirim. Cok sevincliyim Allah isteyen dileyen herkese nasip etsin insallah. Baskentte yaptirdik bu ikinci denemem. Sorun benim sag tupum tikali esimde de sperm azligi ve morfoloji sorunu var canim

Teşekkürler canım ismini söylediğin için doktor vermişti dimi sana yoksa kendin mi almıştın
Yok benim kabizligim var dedim dr. Direk bu ilaci yazdi cok oncesinde de kullanmistim bu ilaci acayip etkili
Hoşgeldin aramıza İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın hayırlısı olsun gönlünce olsun herşey
Allah razi olsun canim. Allah isteyen herkese nasip etsin insallah. Tesekkur ederim diger grupta yaziyordum ama pek aktif olmayinca buraya geldim bende

Allah razı olsun canım benim sende öylesin senin yazdıklarını okuyunca içim rahatlıyor kötü düşünceleri kafamdan atıveriyorum bir anda Evet çok heyecanlıyım stres yapmamaya çalışıyorum aminnn hepimizin inşallah sayenizde daha huzurlu oluyorum burda konuşmak çok iyi geliyor Allahım hepimizin hayallerini gerçekleştirsin inşallah

Tamam canım benımde yarın transferım var o kadar sey tuketmeme ragmen kabızım yarın yazmasını ısteyecem hocadan

Aminnn inaşallah canım. İyi yapmışsın canım benim elimizden geldiği kadar birbirimize destek olmaya çalışıyoruz her zaman

Tamam canım benımde yarın transferım var o kadar sey tuketmeme ragmen kabızım yarın yazmasını ısteyecem hocadan

Aynen canım bende söyleyim yediklerimede dikkat etsem oluyorum ilaçlardan heralde hiç olmazdım inşallah transferden sonra olmaz

Aynen canım bende söyleyim yediklerimede dikkat etsem oluyorum ilaçlardan heralde hiç olmazdım inşallah transferden sonra olmaz
Kuzum bende olurda el yapımı kuru kayısı yedım bı ton dun sut mısır yedım herzaman bozardı benı ondada tık yok ılaclardan galıba yarın ısteyelım de ıcelım

Kuzum bende olurda el yapımı kuru kayısı yedım bı ton dun sut mısır yedım herzaman bozardı benı ondada tık yok ılaclardan galıba yarın ısteyelım de ıcelım

Aynen canım benim bencede bende öyle sürekli ceviz, fındık, kuru kayısı hoşafını falan içtim sürekli çorba içiyorum ama bugün şükür biraz daha rahatım hep böyle devam eder inşallah

Aynen canım benim bencede bende öyle sürekli ceviz, fındık, kuru kayısı hoşafını falan içtim sürekli çorba içiyorum ama bugün şükür biraz daha rahatım hep böyle devam eder inşallah
Insallah kuzum hep boyle olur rahat olursun ben ılacı ıcınce anca olacak galıba

Insallah kuzum hep boyle olur rahat olursun ben ılacı ıcınce anca olacak galıba

Aminn hepimiz inşallah canım, ben bugün iyiyim ama sonra yine olur diye düşünüyorum o yüzden ilacı kesin isterim bende yarın Aramadılar dimi canım seni daha

S sma903 canim ben ankaradayim beni de gruba alir misiniz? Benim transferimin 14.gunu bugun insallah yakin zamanda keseleri goruruz
mrb canım memnuniyetle,,,ben antalyadayım burada ankaradan arkadas çok,,5.gun embriyosu muydu cnm kan tahlil yaptirmismiydin değerlerin neydi,,inşallah görürüz allahım sağlık versin hepimize

Bende başkentte hulusi hocaya gidiyorum canım şansa bak. Bende 5.5 yıllık evliyim 3 aşılama 3 tüp biri tuttu ama düşük oldu enfeksiyon geçirdiğim için maalesef. Merkezi değiştirdim hulusi hocadan şimdilik çok memnunum inşallah olumlu sonuç alırım diye ümit ediyorumBuarada haklısın bende olsam inanmakta zorlanırım herhalde çünkü artık çok zormuş gibi geliyor ya

kızlar erik hoşafı içiyorum ben annem memleketten aktardan almış pestil aslın da kuru bisey akşamdan islatiosun sabah suda karistorarak eritip iciyorsun,,yemeklerin yanında içecek.olarak da içebiliyorsunuz,,bağırsakları iyi çalıştırıyor kabızlığı önler,,yolunuz aktara düşerse erik pestili diye isteniyormuş

Tamam canım onuda deneyelim ananas konusunda ne dusunuyosun kımı ue dıyo kımı yeme dıyo

Evet canım biliyorum onu çok önceden içmiştim senin tarif ettiğin gibi yine deneyim o zaman pestil olanınıda annem erik hoşafı kayısı hoşafı falan da yapıyor onlarıda içiyorum onların sayesinde zaten daha iyiyim ama pestilde aklımda bulunsun, çok teşekkürler canım tavsiyen için

Tamam canım onuda deneyelim ananas konusunda ne dusunuyosun kımı ue dıyo kımı yeme dıyo

Evet ananası da yiyorum ben hergün canım oda iyi geliyor transferden sonra çok öneriyorlar bide kabak çekirdeğini ananası kiviyi falan ben yemeye başladım şimdiden inşallah faydalı olurlar yalnız baya kilo almaya da başladım nasıl verilecekse sonradan bunlar

Kizlar slm hamis olanlari tebrik ediyorum dualardan unutmayin dilek cnm yarin icin duamdasin ins guzel gececek hersey sende pozitif goreceksin kabizlik icin hakiki zeytin yagina kuru inciri parcala bi gun beklet ve bi tatli kasigi ac karina ye cnm bende bi kere olmustum bunu yaptim ve gecti sukur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…