2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Bende Başkentteyim ama göğşen değil Hulusi hocanın hastasıyım. Göğşen hoca içinde çok iyi yorumlar duydum başarı konusunda.Yanlız anlamadığım yarın opu olup nasıl 5.gün embriyosu transfer edilecek anlayamadım opu sonrası döllenmede belli olur embriyonun kaçıncı güne gideceği

Doktorum her şey yolunda giderse 5. Gün dedi Zaten

Eşimin ısrarıyla test yaptırdık 0.32 çıktı sonuç aşılama tutmadı yani anlicanız kızlar.adet olunca dr a gidecem

Nasl bi surectn gectinz

Başkent Üniversitesi hastanesi Prof. Dr.Mehmet Göğşen ÖNALAN doktorum zaten mükemmel bir insan baba gibi çok insancıl öncelikle doktoruma çok güveniyorum ilk denemem yumurtalar büyüttü gönül f iğne kullandım 9 adet yumurta toplandı 7 si döllenme 2 tane 1. Kalite embriyo transfer edildi. Ama malesef negatif. Sonra histereskopi oldum rahimde parça aldılar. 3 ay ara vermiş oldum 22 ocakta adetim 2. Günü tekraar başladık şimdide 9 tane yumurta var yarın sabah toplanacak hayırlısı bakalım. ama doktor çok önemli.

Eşimin ısrarıyla test yaptırdık 0.32 çıktı sonuç aşılama tutmadı yani anlicanız kızlar.adet olunca dr a gidecem

Canım üzüldüm ama hayırlısı diyelim karamsarlık olmasın içinde tüp bebek için kendini psikolojik olarak hazırlamaya başla sen sağlıklı olacaksın rahat olacaksın ki yumurtaların bol bol olsun

Sizde bi sıkıntı Yok o zaman bizim durumumuz da aynı siz doğal yolla mı hamile kaldınız yani

Malasef henüz hiç hamile kalamadım şuan tedavi asamasındayım 6. Günün iğnelerimize yaptım çok şükür :KK54:

Başkent Üniversitesi hastanesi Prof. Dr.Mehmet Göğşen ÖNALAN doktorum zaten mükemmel bir insan baba gibi çok insancıl öncelikle doktoruma çok güveniyorum ilk denemem yumurtalar büyüttü gönül f iğne kullandım 9 adet yumurta toplandı 7 si döllenme 2 tane 1. Kalite embriyo transfer edildi. Ama malesef negatif. Sonra histereskopi oldum rahimde parça aldılar. 3 ay ara vermiş oldum 22 ocakta adetim 2. Günü tekraar başladık şimdide 9 tane yumurta var yarın sabah toplanacak hayırlısı bakalım. ama doktor çok önemli.
Evett hulisi beyede iyi diyorlar ama anlamadgm ilk tedavide bu.iki doktor icin olmadi diyolr ? 2.denemede tutmus cogunun

X