2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Bugün ve yarın uzanıp ayaklarının altına yastık koy arada yavaş yavaş yürüşler yap kan akışı sağlansın sürekli yatma ama hafif hafif yürü
yrn annem.geliyor çok sukur,,bugün ayaklandım yemek falan yaptim,,dr la konuştum yatarak başarı elde edemeyiz diyor en başından beri söylüyor ona kalsa 2 gün dinlen sonra işine gücüne bak ağır işler yapma demişti,,senin sonuç noldu bugün yrn belli olması.lazimdi

Toplamda 1 ay kadar sürüyor canım
Burda okumuştum 1 ayda embriyo bekliyor gibi bi şey ondan sordum transfere kadar iki ay oluyor da o zaman ilk muayene oluyorsun testler vs ilaçla başlanıyor yumurta toplanması oluyor belirli periyotlarla sonrasında spermle döleniyor embriyo aşamasına geçilmiş oluyor embriyoda transfer ediliyor tam olarak bu şekilde mi işliyor süreç embriyo oluşumundan sonra bi bekleme süresi var mı

Hanımlar merhaba bende göğşen hocanın hastasıyım yarın opu var 5. Gün embriyosu transfer edilecek göğşen hocanın hastası varmi

Hanımlar merhaba bende göğşen hocanın hastasıyım yarın opu var 5. Gün embriyosu transfer edilecek göğşen hocanın hastası varmi
Bende Başkentteyim ama göğşen değil Hulusi hocanın hastasıyım. Göğşen hoca içinde çok iyi yorumlar duydum başarı konusunda.Yanlız anlamadığım yarın opu olup nasıl 5.gün embriyosu transfer edilecek anlayamadım opu sonrası döllenmede belli olur embriyonun kaçıncı güne gideceği

X