2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

aynn ooyle ben gderdim ona ama bn kadin doktordan cekiniyorum erkek doktora hic gdemezdm esimde istemez zatn ama napalim hangi doktor iyi hangisi ktu bilemeyiz bnm ablamn doktorudatedavi grdugum hastanede cok iyi bir doktor eger bi umit var ollur ccugun diyo ollmazsada boosuna ugrasmayin olmaz diyo ama adam isinide iyi ypiyo

ayıp o.kadinin da yaptığı ne kadar vicdansız insan var ya sınır oluyorum şöyleleri ne

amin insalllah gonlun nereyi istiyosa orda yapptir icinn sinmesi önemli olan

4 Denemende hep negatif sonuç mu aldın bahçecedi tedavi öncesi genetik vs tesler hep yağılmışmıydı. Bence maddi durumun varsa Bülent Tıraş derim

4 Denemende hep negatif sonuç mu aldın bahçecedi tedavi öncesi genetik vs tesler hep yağılmışmıydı. Bence maddi durumun varsa Bülent Tıraş derim
birinci tedavide kimyasal gebelik oluştu, ikinci tedavide negatif, üçüncüde de negatif, embriyoların gelişimi üçüncü günden sonra yavaşlıyor sorun sebepsiz infertilite. üçüncü tedaviye bahçecide başlamadan önce test istemediler bizden kanda genetik test yaptırdım o da benim zorumla yoksa dr gerek yok dedi, şimdi de spermmin dna sında sorun olabilir dedi biz üsteleyince çünkü herşey normal sperm,yumurta ama embriyoların gelişimi yavaşlıyor. bülent traşı duydum ama çok yoğunmuş kendisi de bakmıyormuş hastalarına asistanları bakıyor bu da beni olumsuz etkiliyor.

Transferi kendi yapıyor diye biliyorum ayrıca asistanlarda baksa kontrol yine onun elindedir tabi benim duyduğum böyle. Bence üstelemekte doğrusunu yapmışsın genetikte sorun varsa embriyolara pgt uygulanıp ayıklanıyor ve buda tutma ihtimalini yükseltiyor

bu genetik test hormin testimi opudan ince olllan tedavi btimindeki bide nerde oturuyorsun

herkes için herşey çok güzel.olur inşallah Allah dualarımızı kabul eder,,annemler geliyor yrn kafam dağılir rahat ederim biraz,,burdaki linkleri dolaşıyorum okuyorum bazı üyeleri çok umutsuzluğa kapılıyorum moralim bozuluyor okudukça,,benim 2 transfer oldu ama biri çok iyi değil dedi onada kafam takılıyor,,
bebişin icin braz durcaksn cnm hersey onlar icinnnn

Kızlar iğnelerin 6. günü bugün ama affedersiniz akıntım artmaya başladı yavaş yavaş normal mi böyle artması

Takma kafana hiçbirşeyi canım boşuna kendinede bebişinede stres yapma içini ferah tut Allahın iniyle hepimiz sırayla güzel haberler vereceğiz

Kızlar iğnelerin 6. günü bugün ama affedersiniz akıntım artmaya başladı yavaş yavaş normal mi böyle artması
normal canım takvimine gorede ovulasyon sürecine giriyorsun iğnelerde etki ediyor benim hala dewam ediyor,,transferden sonrada oluyor endişe etme rahat ol

normal canım takvimine gorede ovulasyon sürecine giriyorsun iğnelerde etki ediyor benim hala dewam ediyor,,transferden sonrada oluyor endişe etme rahat ol

Anladım canım benim içim rahatladı çok sağol cevabın için Allah razı olsun Bu süreçte en ufak şeyde heyecan yapıyoruz korkuyoruz elimizde olmadan

Anladım canım benim içim rahatladı çok sağol cevabın için Allah razı olsun Bu süreçte en ufak şeyde heyecan yapıyoruz korkuyoruz elimizde olmadan
bende öyle,,çok iyi anlıyorum seni,,evlendiği ilk gece hamile kalan tanıdıklarım var :) hayret ediyorum onlarla konuşurken maşallah nasıl tutturmak diyorum,,o kadar insaniz tuttu tutmadı emek harcıyoruz çok hassas bi konuda,,en ufak farklı bi vücut tepkisine endişe ediyoruz acaba ne oldu acaba ne olacak,,Hayal kırıklığına uğramaktan korkuyoruz,,o gün artık benim kalbim durmaz inşalla h sonucu beklerken,,:)

Aynen öyle valla canım bende şaşırıyorum onlara :) Çok değerli olacaklar bebişlerimiz çok. İnşallah güzel haberler alacaksın canım inşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…