2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Evet yakınmışız. Hatta medikal Park bize çok daha yakın ama memorialda tanıdık olunca oraya gittik. Bana da bu akşam 22.00 dediler, Çarşamba sabah 9da çağırdılar op için. İlk kez anestezi alacağım için biraz heyecanlıyım doğrusu.
evet cnm olsun hayrlisuyla sonuçlansinda önemli degil yakin uzak tabi. hayrlisu oolsun senn icinde bizler içinde hic heycanlanma anlamıyorsun bile anastesiyi . sen kaca yaptiriyosun özel olmazsa

Kızlar cumartesi transferim gerçekleşti beklemedeyim şu anda 7 şubat test günüm benimle beraber transfer olanlara olacaklara inşallah hepimiz pozitif sonuçları alırız herkes için dua ediyorum :dua:
Benim bugüne kadar tansiyon problemim hiç olmadı ama transferden beri tansiyonum 14 lerde seyrediyo bu strestenmidir benim gibi olan var mı ??

Kızlar cumartesi transferim gerçekleşti beklemedeyim şu anda 7 şubat test günüm benimle beraber transfer olanlara olacaklara inşallah hepimiz pozitif sonuçları alırız herkes için dua ediyorum :dua:
Benim bugüne kadar tansiyon problemim hiç olmadı ama transferden beri tansiyonum 14 lerde seyrediyo bu strestenmidir benim gibi olan var mı ??
hayrlisi olsun arkadasm transferin bende büyük ihtimalle yarn olucam insallah hepimizun pozitif olur strrstendir o takma kafana belki ilaclarn yan etki yapiyodur

Cok teskkrler cnm gercektn icim icime sıgmiyor ben smdi gtsem direk tup bebege baslamicklr yani ozmn adetin 2. 3 gunu gdyim butun kontrllrme baktirablrm dmi ozelde bu kan testi isteyckler diyosun ucretivarmu devlete gonderylrmi buarada sen ankaradami yaptrdn

Rica ederim canım sen bence hastanene karar verditen sonra adetin gelmeden önce bi görüşmeye git derim görüşmeye para falan almıyorlar zaten benim gittiğim hastanede muayenenin ve kanın ayrıyetten ücreti yok canım sadece ilaç paraları ve yumurta toplama transfer ücreti veriyorsun. Evet canım Ankarada yaptırıyorum özelde burda yaşıyorum zaten.

Aminn, inşallah çok güzel sonuçlar alırsınız, herşey gönlünüzce olsun :KK54:

hayrlisi olsun arkadasm transferin bende büyük ihtimalle yarn olucam insallah hepimizun pozitif olur strrstendir o takma kafana belki ilaclarn yan etki yapiyodur

Saol canım inşallah hepimizin pozitif olur şenlenir buralar:dua: transfer günün gelmiş çok sevindim inşallah ilk andan sıkı sıkı tutunur bebeğin sana
Takmamaya ilaçların etkisindendir diye kendimi rahatlatmaya çalışıyorum

İnşallah canım çok teşekkür ederim
Senin transferin yakın zamanda mı ?

Sayılır inşallah herşey yolunda giderse canım ben daha yeni başladım tedaviye 4. günüm bugün yarın kontrolüm var bakalım inşallah güzel tepki vermişimidir iğnelere :dua::KK54:

Rica ederim canım sen bence hastanene karar verditen sonra adetin gelmeden önce bi görüşmeye git derim görüşmeye para falan almıyorlar zaten benim gittiğim hastanede muayenenin ve kanın ayrıyetten ücreti yok canım sadece ilaç paraları ve yumurta toplama transfer ücreti veriyorsun. Evet canım Ankarada yaptırıyorum özelde burda yaşıyorum zaten.
Hangi hastane peki cnm

Hangi hastane peki cnm

Çukurambar da Canım Novaart Tüp Bebek Merkezi ikiz doktorlar var Ahmet Mehmet Erdem diye ben şu ana kadar çok memnun kaldım zaten tavsiyelerle başladım bende çok tavsiye eden oldu daha öncede duymuştum ismini zaten eşimin amcası şuan gittiğim doktorun sekreterliğini yapmıştı çok önceden oda vesile oldu başladım Önce Allah sonra doktorlar tabi hayırlısı olur herşey güzel olur inşallah :dua:

Merhaba
Herkes için hayırlısı olsun bol pozitifli günler dilerim test sonucu bekleyen arkadaşlara. Ben de transfer aşamasındayım Climara forte bant, Estrofem,Lucrin İğne kullanıyorum 10 şubat son kontrolüm olacak ve sonrasında transfer dedi doktorum. Benim migrenim var ve bu ilaçlar maalesef migreni tetikliyor. Aranız da aynı problemi yaşayan var mıdır varsa tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Saol canım inşallah hepimizin pozitif olur şenlenir buralar:dua: transfer günün gelmiş çok sevindim inşallah ilk andan sıkı sıkı tutunur bebeğin sana
Takmamaya ilaçların etkisindendir diye kendimi rahatlatmaya çalışıyorum
ben anastezili olcagim icin bugn embiriyolog yarn cagirabillir ona gre ac gelin dedi insallah yarn olur. yarn diye bugn temizlk yaptım bidaha yapmam herşey nasip yani

Merhaba
Herkes için hayırlısı olsun bol pozitifli günler dilerim test sonucu bekleyen arkadaşlara. Ben de transfer aşamasındayım Climara forte bant, Estrofem,Lucrin İğne kullanıyorum 10 şubat son kontrolüm olacak ve sonrasında transfer dedi doktorum. Benim migrenim var ve bu ilaçlar maalesef migreni tetikliyor. Aranız da aynı problemi yaşayan var mıdır varsa tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

İnşallah sizlerde güzel haberler alırsınız, Allhım kabul eder dualarımızı inşallah ve sımsıkı tutunur sana evladın :dua::KK54:

İnşallah sizlerde güzel haberler alırsınız, Allhım kabul eder dualarımızı inşallah ve sımsıkı tutunur sana evladın :dua::KK54:
İnşallah canım ya transfer günü nü iple çekiyorum ama migren çok zorluyor beni bugün doktorumla konuştum devam et ilaçlara dedi ama eğer çok zorlanıyorsan bırak diğer ay adetinle başka tedavi deneriz dedi . Bırakmak istemiyorum beklemektense acı çekmeye razı oluyor insan sabretmek zorundayım.

Merhaba

Canım bende de migren var ama bu süreçte hiç tetiklemedi bünyeden değişiyordur sanırım stres yapmamaya çalış arkadaşım biliyosun stres bir numaralı tetikliyo migreni
Hayırlı haberler verirsin inşallah bebeğin sıkı sıkı tutunsun sana

Canım bende de migren var ama bu süreçte hiç tetiklemedi bünyeden değişiyordur sanırım stres yapmamaya çalış arkadaşım biliyosun stres bir numaralı tetikliyo migreni
Hayırlı haberler verirsin inşallah bebeğin sıkı sıkı tutunsun sana
Sağol Canım Amin inşallah .Umarım 2-3 gün sürer o kadar ağrıya katlanırım ben ilk bir kaç gün zorlayacak gibi duruyor da alışır herhalde ilaçlara diye düşünüyorum.

İnşallah canım ya transfer günü nü iple çekiyorum ama migren çok zorluyor beni bugün doktorumla konuştum devam et ilaçlara dedi ama eğer çok zorlanıyorsan bırak diğer ay adetinle başka tedavi deneriz dedi . Bırakmak istemiyorum beklemektense acı çekmeye razı oluyor insan sabretmek zorundayım.

Çok zor süreçlerden geçiyoruz gerçekten Allahım kolaylık versin yardımcı olsun bizlere sabretmek gerekiyor bu sabrın sonuda çok güzel olacak inşallah Allahın izniyle :KK54:

X