2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

cvbın için çok sagol arkadaşm ama brn dun narkoz almadm dün muayneydi man falan verdim igneler btti aksam 10da ovitrelle vuruldum yarn opu olcam yani yarn anestezi olcam
Hmm pardon ben Opu oldun sandım karıştı kafam:KK54:Bugün nasılsın peki

Kızlar transeferi yapılmış S sma903 ün dualarımızı eksik etmeyelim arkadaşımızdan Allah hepimizin yardımcısı olsun. Yaşlar genç maşallah tutma olasılığıda böyle olunca yükseliyor tabii

amin kuzum sagolasin çok rahat geçti normal muayene gibi hiç korkmayın yaptıracak olanlar,,inşallah çok dua ettim transfer sirasindada Allah herkese evlat nasip etsin hayırlısıyla

amin kuzum sagolasin çok rahat geçti normal muayene gibi hiç korkmayın yaptıracak olanlar,,inşallah çok dua ettim transfer sirasindada Allah herkese evlat nasip etsin hayırlısıyla

Anladım canım benim amin inşallah :dua:

A
olsun cnm okadr kisi varki kim ne olmuş burda unutuyoruz karışıyor kafalar.beklemedeyim yarn 8bucukta gtcem dua edin sen asilama oldun dimi yani
Ayy canım transfer mi oldun hayırla sonuclansin inşallah oraya bir şey yerlestiriyorlarmis ya acı oluyor mu bir de transfersen sonra yani hemen ardından ilaç iğne Vs yaptılar mi

ben 2 saat önce transfer oldum.cok rahat geçiyor korkulacak hiçbişey yok,normal muayene oluyor gibi yada smear test gibi,,ilaç iğne vs bisi olmuyor,,progestan die bi tablet var vajinadan onu uygulamaya başlıyorsun inşalla h 12 gün sonra 7 şubatta güzel haberler alırım Allah herkesin dualarını kabul etsin,,hayırlara çiksin inşallah

ben 2 saat önce transfer oldum.cok rahat geçiyor korkulacak hiçbişey yok,normal muayene oluyor gibi yada smear test gibi,,ilaç iğne vs bisi olmuyor,,progestan die bi tablet var vajinadan onu uygulamaya başlıyorsun inşalla h 12 gün sonra 7 şubatta güzel haberler alırım Allah herkesin dualarını kabul etsin,,hayırlara çiksin inşallah

Amin inşallah canım benim :KK54::dua:

X