2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Sen Allahın sevgili kulusun böyle bir sınavdan senin gibi sabırla sevgiyle başarılı bir şekilde çıkmak her kula nasip olmaz. Ne şanslı bir bebek sen gibi bir melek annesi var Bir kere umutsuz ya da olumsuz bir yazını görmedim. Allahtan gelen her şeye razı olmak ne güzel bir duygu. İnşallah hep mutlu sağlıklı huzurlu olun Rabbim hiç ayırmasın sizi güzel aile

Canım benim çok sağol ne güzel düşünmüşsün Amin Allah hepimizin evladını bağışlasın asla şikayetçi değilim dünyanın binbir türlü hali var bebeğim sağlıklı doğup sonradan da olabilirdi Allah beterinden korusun biz kızımla çok mutluyuz hamdolsun sağlıkla büyüsün başka bişey istemem

Siz nasılsınız ne kadarlık oldu minnak kuzu

Çok teşekkür ederimm benim de 5. de kısmet oldu, umarım devamı gelir. Henüz çok küçük sadece keseyi görebildik. Hamile kalmakla da bitmiyormuş hep bir heyecan hep bir bekleyiş endişe Umarım sizler gibi kucağıma alacağım günleri görmek de kısmet olur.

Allah senden de razı olsun güzel arkadaşım benim hep mutlu olun inşallah 1 yaşına girdi bebeğim çok şükür. Rabbim isteyen herkese bu tarifsiz duyguyu yaşatsın inşallah.

Maşallah canım. Keseyi de gördünüz çok şükür devamı da gelir sağlıkla devam eder inşallah. Bir de bakmışsın doğmuş kucağına alıvermişsin. Tadını çıkarmaya çalış mutluluğunu doya doya yaşa. Benim de 5.de olmuştu. Dua edeceğim sana kuzum benim sen de çok çektin inşallah şimdi mutlu olma zamanı

Canım benim çok sağol ne güzel düşünmüşsün Amin Allah hepimizin evladını bağışlasın asla şikayetçi değilim dünyanın binbir türlü hali var bebeğim sağlıklı doğup sonradan da olabilirdi Allah beterinden korusun biz kızımla çok mutluyuz hamdolsun sağlıkla büyüsün başka bişey istemem
Allah senden de razı olsun güzel arkadaşım benim hep mutlu olun inşallah 1 yaşına girdi bebeğim çok şükür. Rabbim isteyen herkese bu tarifsiz duyguyu yaşatsın inşallah.
Amin canım inşAllah hepimiz mutlu olalım Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin hayırlısıyla sağlıklı evlatlar

Canim benim keseui görmenize cok sevindim insallah devamida gelir ben inaniyorum

Canim benim keseui görmenize cok sevindim insallah devamida gelir ben inaniyorum ♥
Sağol arkadaşım kanamam oldu çok zor günler yaşadım çok şükür bitti bebeğimizde de sorun görünmüyor kalp atışını duyduk. Hamile kalmak çok güzel ama dertler bitmiyor, Allahım sağlıkla kucağıma almayı da nasip eder inşallah

genelde kalp atışı durunca belirtiler de kayboluyor diyorlar ama sizin öyle olmamış anladığım kadarıyla kalbi 11. haftada mı durmuş yoksa siz 11. haftada mı farkettiniz

genelde kalp atışı durunca belirtiler de kayboluyor diyorlar ama sizin öyle olmamış anladığım kadarıyla kalbi 11. haftada mı durmuş yoksa siz 11. haftada mı farkettiniz
Benim 8+4te durmuş kalbi kontrole gittiğimde 10+5 ti farketmedim bulantım devam etti kanamam ağrım falan hiç olmamıştı

Bende ayset thanima baslamayi dusunuyorum kacinci seferde tuttu rup bebek acaba

Maşallah sizeee

Uzun zaman sonra bakayım dedim ve çokkk mutlu oldum, hayırlı olsunnnn

Uzun zaman sonra bakayım dedim ve çokkk mutlu oldum, hayırlı olsunnnn

Çok teşekkür ederim , çok şükür herşey yolunda devam ediyor. 2 hafta sonra testler yapılacak orda da sorun görünmezse riskli dönemi atlatmış olacağız çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…