2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Ne demek canım çok sevindim memnun olmanıza. Maşallah size sağlıkla kucaklarsın inşallah. Az kalmış artık ne heyecanlı Alp de iyi şükür iyice hareketlendi bütün gün onun etrafında zaman nasıl geçiyor anlamıyorum

Maşallah paşama hareketlensin ya güzel günler görsün kuzularımız ; onlar gelmeden yeterince ağladık Rabb İm onlardan dolayı bir daha ağlatmasın inşAllah Kutlu güzel günleri olsun sağlıkla büyüsün her biri

Merhaba canım hamd olsun ben iyiyim hafif soğuk algınlığı dışında bir problem yok; sen nasılsın nasıl gidiyor hamişlik
Çok geçmiş olsun canım. Iyi gidiyor 3aylk olduk bende rahatsızım grip ates serum taktılar pazar günü ama salı günü iyice ktulestim ateşim yükseldi kanıma baktılar ateşten dolayı enfeksiyon kapmış vücudum igne yptiriyorum.

günaydın canm iyiyiz valla ne olsun. Cumartesi günü Serra'nın 1 yaş doğum gününü kutlayacağız onun telaşesi var buara. Sen nasılsın asıl?
Yeriim beni onu ya koca kız oldu. Rabbim uzun ömürler versin inşaLLah. Bende gribim vucudumda enfeksiyon çıktı ateşten dolayı igne vuruduruyorum.

Ayyy MaşAllah dünyaya gelen büyüyor şimdiden kutlarım Sağlıklı mutlu nice yaşları olsun inşAllah minik kuzunun
canm çok teşekkür ederiz. Gerçekten zaman nasıl geçti anlamadık. geçen yıl bu günler hamileliğimin son güleriymiş. Daha 1.5 ay var sanıyordum :) Allah her şeyin hayırlısını versin.

Yeriim beni onu ya koca kız oldu. Rabbim uzun ömürler versin inşaLLah. Bende gribim vucudumda enfeksiyon çıktı ateşten dolayı igne vuruduruyorum.
çok geçmiş olsun canm, dikkat et kendine. Güzel beslen

Sagol cnim.. valla doğru düzgün yyemiiyorum mide bağlantısından. 3aylik olduk ama karnimda iyi ciktii gören iç karnın dar ondan hemen çıkmış diyor

Normalde kızlar geç gösterir kendini serra cimcime erken göstermiş kendini

Bizimki 12. haftada sereserpe yatıyordu, Dr babasıyla dalga geçmişti kızın sereserpe yatıyor bu ne böyle diye, eşim gıcık olmuştu Sonra gene de bir sonraki muayenede de kız olarak görürsek kesin diyelim diye açık kapı bırakmıştı.

Bnde 14 haftada gtcem geçen 1ay sonra knt dedi gtmemde 14 haftama denk geliyor. Senn nekdrlik oldu kız? Bide belirtilerin neydi

Bnde 14 haftada gtcem geçen 1ay sonra knt dedi gtmemde 14 haftama denk geliyor. Senn nekdrlik oldu kız? Bide belirtilerin neydi
Canım benim kız göstermedi ya 19+2 de öğrendik nihayet 12. Haftada gitmiştim kendi doktoruma. 21. Haftaya kadar gidemedim. O ara hep ilçedeki doktora gittik o da göremedi bir türlü saklıyor dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…