2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Merhaba kızlar, çok uzun zaman oldu. İşe başlayınca buraya daha çok vakit olur diyordum yanılmışım iş çok yoğun ev çok yoğun vakit sıkıntı. Her şey yolunda ikizlerde çok şükür. Kız diş çıkarmaya başladı Alttan iki diş patladı ek gıdaya isteksiz biraz, oğlan dişsiz ama ek gıdaya çok istekli. Aşı diş ateş derken ilk hastalıklari soğuk algınlığıni ilaçsız neredeyse atlattık hala akıntıları olsa da. Sizler nasılsınız,bebekler nasıl, hamileler nasıl. Umarım herkes iyidir
MaşAllah bebek başlı başına yoğunluk birde ikiz olunca ve çalışan anne olunca tahmin edebiliyoruz canım. Güle güle sağlıcakla büyüsünler 🙏🏻🙏🏻

Arkadaşlarım selamlar,
Nasılsınız? Bebişleriniz büyümüştür, belki benden sonra bebek sahibi olanlar da olmuştur umarım hepiniz bebeklerinize kavuşmuşsunuzdur. Uzun zamandır takip edemedim umarım hepiniz iyisinizdir
Selam canım çok şükür Allah dermansız dert vermesin iyi herkes az çok bildiğim kadarıyla 🙏🏻 Sen nasılsın epeydir görünmüyorsun başladın mı tekrar tedaviye , başlayacak mısın?

Selam canım çok şükür Allah dermansız dert vermesin iyi herkes az çok bildiğim kadarıyla 🙏🏻 Sen nasılsın epeydir görünmüyorsun başladın mı tekrar tedaviye , başlayacak mısın?
Ben de iyiyim merkez değiştirdim, Era olucam bu ay sene sonuna doğru da transfer olucak aksilik olmazsa, uğraşmaya devam ediyorum

Kızlar hayırlı cumalar.. Aklıma geldi (eğlencesine) topiğimizin “en”leri yazmak istedim:)) yazdıklarınızla bana hissettirdiklerinizden yola çıktım
Topiğin;
En deneyimlisi @anneveoglusu
En güçlüsü becidina becidina
En özlenen @Dlk2606
En kibar @tugken
En cool Turkuazvesari Turkuazvesari
En meraklı Egehanezra Egehanezra
En araştırmacı @tuana05
En dirayetli @sinemis25
En sevimli @Brave and beautiful
En bilinçli @ruhum_mavi
En sevecen @melike222
En yardımcı @begonyas
En konuşkan @Mucizemm1234
En hoşsohbet Avalon80 Avalon80
En düşünceli @Brunettex
En hassas @natalia01
En şüpheci @Cinar1453
En sabırlı A anidefteri
En kaçak @Deepblue_6
En sağlam @morestrong
En duygusal @kanaryamm
En iyi kalpli @456578
En iyimser @Adanagelini
Kuzum nasılsın bunu uzun zaman önce alıntı yapmis cevap yazamamisim. Teveccüh kabul ediyorum sen kadar güçlü olamam madalyayı hak ediyor bütün arkadaşlarım maşallah hepimize.
MaşAllah bebek başlı başına yoğunluk birde ikiz olunca ve çalışan anne olunca tahmin edebiliyoruz canım. Güle güle sağlıcakla büyüsünler 🙏🏻🙏🏻
Sağol canım, idare ediyoruz işte bir şekilde çok şükür bugünumuze. Amin. Sen nasılsın.

Ben de iyiyim merkez değiştirdim, Era olucam bu ay sene sonuna doğru da transfer olucak aksilik olmazsa, uğraşmaya devam ediyorum
İyi yapmışsın canıM taze bir dönem olur senin için de Era ile de durum netleşmiş olur inşAllah, bir daha ki seneye güzel bir başlangıç olur inşAllah olumlu haberle 🙏🏻🙏🏻 ALLAH işini rast getirsin 🤗

Kuzum nasılsın bunu uzun zaman önce alıntı yapmis cevap yazamamisim. Teveccüh kabul ediyorum sen kadar güçlü olamam madalyayı hak ediyor bütün arkadaşlarım maşallah hepimize.

Sağol canım, idare ediyoruz işte bir şekilde çok şükür bugünumuze. Amin. Sen nasılsın.
Çok şükür canım bende iyiyim aynı şekilde uğraşıyoruz işte ufaktan hazırlıklara başladık son 3 aya girdik sağlıkla kavuşuruz umarım miniğimize 🙏🏻

İyi yapmışsın canıM taze bir dönem olur senin için de Era ile de durum netleşmiş olur inşAllah, bir daha ki seneye güzel bir başlangıç olur inşAllah olumlu haberle 🙏🏻🙏🏻 ALLAH işini rast getirsin 🤗

İnşallah canım, dediğin gibi yeni bir merkez benim için çok iyi oldu en azından psikolojik olarak iyi geldi. Sende bekliyorsun az kaldı sanırım sağlıkla al kucağına inşallah

İnşallah canım, dediğin gibi yeni bir merkez benim için çok iyi oldu en azından psikolojik olarak iyi geldi. Sende bekliyorsun az kaldı sanırım sağlıkla al kucağına inşallah
Olmaz mı ya iyi olacak inŞAllah 🙏🏻🙏🏻 Amin canım ALLAH razı olsun tez zamanda hayırlısıyla başına olsun inşallah 🙏🏻

2 adet bitimi sonrası idi yanlış hatırlamıyorsam isem. Tüp Bebek yapacağız diye kafaya takmadigim bir dönemdi. Düşük ile sonuçlandı genetik sonucu down sendromlu çıktı. Kısmet her şey Rabbim isteyen herkese nasip etsin anne baba olmayı
Amin allah razı olsun rabbim analı babalı büyütsün

Merhaba kızlar, çok uzun zaman oldu. İşe başlayınca buraya daha çok vakit olur diyordum yanılmışım iş çok yoğun ev çok yoğun vakit sıkıntı. Her şey yolunda ikizlerde çok şükür. Kız diş çıkarmaya başladı Alttan iki diş patladı ek gıdaya isteksiz biraz, oğlan dişsiz ama ek gıdaya çok istekli. Aşı diş ateş derken ilk hastalıklari soğuk algınlığıni ilaçsız neredeyse atlattık hala akıntıları olsa da. Sizler nasılsınız,bebekler nasıl, hamileler nasıl. Umarım herkes iyidir
Merhaba canım, işe gittiğinde kimler bakıyor ikizlere ve kaç aylık oldular?

Çok şükür canım bende iyiyim aynı şekilde uğraşıyoruz işte ufaktan hazırlıklara başladık son 3 aya girdik sağlıkla kavuşuruz umarım miniğimize 🙏🏻
Hadi inşallah sağlıkla gelsin yavru kuzu ya da kuzular.
Amin allah razı olsun rabbim analı babalı büyütsün
Amin Allah razı olsun.
Merhaba canım, işe gittiğinde kimler bakıyor ikizlere ve kaç aylık oldular?
Eşim bakıyor canım ben de yarın gün çalışıyorum. Düzeltilmiş 6 aylık oldular. Senin kuzular nasıl

Hadi inşallah sağlıkla gelsin yavru kuzu ya da kuzular.

Amin Allah razı olsun.

Eşim bakıyor canım ben de yarın gün çalışıyorum. Düzeltilmiş 6 aylık oldular. Senin kuzular nasıl
Biz de çok iyiyiz, 4 aylık oldular. Tek başına nası bakıyor, bu işin sırrı var mı? Bende bakıcı var, bende evdeyim ama yine de çok yoruluyorum :KK43:

Prameture olarak dogan bebek anneleri aranizda bebeginde sindirim problemi cekipde nek den suphelenilen oldu mu acaba benim ikizlerden birinde supheleniliyor 😥

X