2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Neden 3 tane sadece bende anlamadım genetiğe gidecek her embriyo için ayrı ücret alınıyor mu peki? Ayrı ücret alınıyor ise en iyilerini seçmişlerdir belki sonuca göre tedavi uygulanır fazla masraf çıkmasın diye bilemedim 🤔 sonuç yakın zamanda çıkacak değil mi ayy hiç bilemiyorum ki bu genetik boyutunu kuzum 🤷🏻‍♀️
Sağol canım cvbın için. Acaba 5. Güne giden 9 tane embriyonun kalitesi aynı değil mi ? 3 tanesi mi iyi kalite anlayamadım. Yarın da arayacaklar 6. Güne var mı diye ? Su genetik olayı karışıkmış canım ya bende anlamıyorum 😒

Canimsin tesekkur ederim guzel dusuncelerin icin😘 Aminnnn diyorum duana herbirimiz icin❤
Masallah ek gida zamani gelmis kocaman adam olmus 👏👏 umutsuz baslamistin tedavine hep olumsuza alistrmistin kendini karanligin sonu aydinlik pes edilmemesinin en guzel ornegisin guzel kalpli kinali annem🤱
Suyu yavastan ver havalar sicak hem suutunde sicak yanmasin yavrucak zaten az zaman kalmis baslayabilirsin artik sodyum orani sifir olan sulardan al ph yuksek olacak. Kasikla ver bak nasil iciyor bobreklerine bagirsaklarina iyi gelir. Insallah guzel gecer ek gida baslangiciniz .bizimki meme harici beslenmeyi reddediyor su siralr bnde kndi haline biraktim. Okuyorum bebislerin yediklerini nerdeyse doner durumler kebaplar yiyecekler daha bzmkinde tik yok 🤣🤣birkac sebze meyve denedik okdr
Saol güzel arkadaşım benim. Paylaştığın bilgiler çok değerli. Ben bebek bakımı ile ilgili çoğu şeyi sayende öğrendim. Bende ek gıda başlama heyecanı var bakalım nasıl gidecek. Zaman öyle hızlı geçiyor ki. Hamileyken hiç geçmeyen günler aklıma geliyor. Şimdi de çabuk büyüyor zaman geçip gidiyor diye şaşkınım. Hala inanamıyorum. Gerçek değilmiş gibi geliyor. Çok şükür kuzum benim🥰❤️

Maşallah sübhanallah paşaya o kadar büyüdümü ne çabuk geçiyor zaman dün gibi.
Tesadüf üzeri bak ne görmüştüm ekran görüntüsü almıştım.
Ben bu görüntüyü aldığımda oğluşun kucağındaydı 💙
Eki Görüntüle 2287154
Yaa inanamıyorum nereden nereye çok şükür Rabbim nasip etti🤲Allah hepimizin evlatlarına hayırlı ömür nasip etsin kuzumm

canim benim giremiyorum fazla kucağımda bebek karnimda bebek çok yoruluyorum,,hamilelik çok şükür iyi giriyor 4.aydayim kızımız olacak ada geliyor inşallah isminede karar verdik abisine uygun,,sen nasilsun napıosun
MAşallah ne güzel haber🥰 Rabbim sağlıkla kucağına almanı, büyütmeni nasip etsin. Ada olacak ismi demek oyy mucize kız. Biz de iyiyiz şükür kuzum benim

merhaba arkadaslar
size bi sorum olacakti.ben ikinci dondurulmus embryo transferi tedavisine basladim , ilaclarimi iciyorum ayin 22 sinde rahim kalinligi olculecek sizler bu surecte neler yaptiniz kalinlasmasi ve tutunmasi icin

merhaba arkadaslar
size bi sorum olacakti.ben ikinci dondurulmus embryo transferi tedavisine basladim , ilaclarimi iciyorum ayin 22 sinde rahim kalinligi olculecek sizler bu surecte neler yaptiniz kalinlasmasi ve tutunmasi icin
Rahim kalinlasmasi icin sadece ilac kullaniyorsun canim ekstra bisey yapilmiyorr ama tutunmasi icin bir cok oneri var bunlardan benim bildigim ananas ve kabak cekirdegi onun haricinde beslenmene dikkat et faydali seyler yemeye çalış insallah tutunur guzel haberlerini aliriz🙏

Kızlar merhaba :KK200: İki tane haberim var. Biz bugün 4 ay 25 günlüküz, ilk ek gıda olarak buharda pişmiş kabak tattık, çok sevdik.Bir deee alt dişimiz çıktı :nazar: :)
oyyyy maşallah ne kadar erken çıkmış :) Ben de 4 aylık çıkarmışım ama kızım bana benzemiyor. dün 8 aylık olduk hala diş yok :) hayırlı olsun canm inci gibi dişleri olsun.

oyyyy maşallah ne kadar erken çıkmış :) Ben de 4 aylık çıkarmışım ama kızım bana benzemiyor. dün 8 aylık olduk hala diş yok :) hayırlı olsun canm inci gibi dişleri olsun.
Saol canım, ben de 3 aylıkken çıkarmışım, darısı senin kızın başın sapasağlam dişleri olsun ikisinin de geç erken önemli değil... Biraz rahatladı kuzum, son zamanlarda çok kaşınıyordu, çok rahatsız oluyordu. Pekiii biz bu kadar küçükken diş bakımını nasıl yapıcaz kızlar? Eşimin ilk çocuğu 8 yaşında, ya çekildi ya dolgulu dişleri. Eşim de öyle, ben sağlamım ama genler onlardan geçtiyse kötü.

MaşAllah hızlı kuzu hayırlı olsun ek gıdası yedikleri şifa olsun inşAllah 🙏🏻🙏🏻🧿

Saol canım inşallah :KK200: Darısı sizlerin başına inşallah :KK54:

Saol canım, ben de 3 aylıkken çıkarmışım, darısı senin kızın başın sapasağlam dişleri olsun ikisinin de geç erken önemli değil... Biraz rahatladı kuzum, son zamanlarda çok kaşınıyordu, çok rahatsız oluyordu. Pekiii biz bu kadar küçükken diş bakımını nasıl yapıcaz kızlar? Eşimin ilk çocuğu 8 yaşında, ya çekildi ya dolgulu dişleri. Eşim de öyle, ben sağlamım ama genler onlardan geçtiyse kötü.

Amin inşAllah canım. Yiğenim çoklu besin alerjisinden dolayı 3 yaşına kadar neredeyse sadece anne sütü ile beslendi. Genel anestezi ile 12 dişine operasyon yapıldı. 6 tane dolgu 2 kanal 4 çekim var. Diş hekimi kendi çocuğunu 1 yaşında sütten kesmiş dişleri mahvoluyor diye o da bana göre erken ama ek gıda olayı iyi yönetilebilir ve çocukta iştahlıysa emzirme dönemi çok uzatılmamalı. Emzirdikten sonra özellikle geceleri su içmesi sağlanmalı. İnşAllah sağlıkla büyür kuzucuklar 🙏🏻🙏🏻

canm ek gıda verdikten sonra sileceksin dişlerini.

Merhaba kızlar,bu ay tedaviye başladık nasipse yarın opu olucam ama bugun çok ağrım var normal mi?yoksa Allah korusun yumurtalar mi catladi çok endiseliyim:KK43:
Dayanılamayacak bir ağrı ise normal değil canım. Ama genelde ağrı oluyor birden fazla olgun yumurta ağrı ve fazlaca akıntıya sebep olur. Çok şiddetli olmadığı sürece gayet normal. Allahım yardımcın olsun iyi haberini alırız inşallah🤲

Dayanılamayacak bir ağrı ise normal değil canım. Ama genelde ağrı oluyor birden fazla olgun yumurta ağrı ve fazlaca akıntıya sebep olur. Çok şiddetli olmadığı sürece gayet normal. Allahım yardımcın olsun iyi haberini alırız inşallah🤲
Yani öyle dayanilmayacak bir ağrı değil ama önceki günlere göre biraz daha fazla var ağrı ama akıntı çok şiddetli değil o biraz rahatlatıyor çatlamış olsalardı çok daha fazla olurdu değil mi akıntı?

Rahim kalinlasmasi icin sadece ilac kullaniyorsun canim ekstra bisey yapilmiyorr ama tutunmasi icin bir cok oneri var bunlardan benim bildigim ananas ve kabak cekirdegi onun haricinde beslenmene dikkat et faydali seyler yemeye çalış insallah tutunur guzel haberlerini aliriz
cevabiniz icin tesekkur ederim insallah aminn🙏 Allah isteyen herkese nasip etsin
ananas vekabak cekirdegini ne zaman yemeliyim ne kadar yemeliyim tesekkurler

cevabiniz icin tesekkur ederim insallah aminn🙏 Allah isteyen herkese nasip etsin
ananas vekabak cekirdegini ne zaman yemeliyim ne kadar yemeliyim tesekkurler
Transver gunu yada bir iki gun once yemeye basla canim guzel haberi alana kadar yiyebilirsin yaklasik 10 gunde belli oluyor

X