2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kizlar ben hemşireye sormayı unuttum doktorum 1 ay öncesinden folidoce vermişti onu iğnelerle beraber hala içebilirim değil mi bir sıkıntı olmaz dimi :KK64:
İçebilirsin onun iğnelerle alakası yok vitamin. Hamile kalırsanda devam edeceksin zaten içmeye onu

Insallah canım Allah razı olsun burda konuşmak iyi geliyor bana bilgin var mi bilmiyorum canım progesteron ilacını illa ki iğne mi veriyorlar fitil olmuyor mu :KK43:
Genelde fitil verirler ama kimi merkez iğne olarakta verebiliyor

Sen istemezsen diye birşey olurmu cnm benm:KK54: progestan her türlü veriliyor ya da crinone jel veriyolar merkeze göre değişir

Insallah canım Allah razı olsun burda konuşmak iyi geliyor bana bilgin var mi bilmiyorum canım progesteron ilacını illa ki iğne mi veriyorlar fitil olmuyor mu :KK43:

Henüz o asamaya gelemedim ben canım bilgim yok henüz kusura bakma :KK43: evet hemde çok iyi geliyor birbirimize destek olmamiz stresimizi azaltmış oluyor :KK54:

Henüz o asamaya gelemedim ben canım bilgim yok henüz kusura bakma :KK43: evet hemde çok iyi geliyor birbirimize destek olmamiz stresimizi azaltmış oluyor :KK54:
Ben de gelmedim daha canım af buyur ozaman :KK43: Evet ben kimseye de söylemedim tedaviyi içim şişti artik

Merhaba kızlar ben iğnelere başladım. 2 tane yumurta büyümüş. Pazartesi tekrar gidicem herhalde çatlatma iğnesinin gününü söyleyecek doktor. Önceki yazılanları okudum da galiba bu seferki kısa protokolmüş. Baya hızlı ilerliyormuş böyle. Öncekiler uzun protokolmüş ben de hep öyle zannediyordum. Sayenizde aydınlandım valla. Teşekkür ederim. İnşallah hayırlı haberler vermeyi nasip eder allahım burdan hepimize.

Sağ ol canım valla içim rahatlıyor iyi ki varsınız çünkü bende ciddi anlamda iğne fobisi var tansiyonum 5 e falan düşüyor benim :KK43:
Cnm korkma yumurtayi buyutmek icin igne verilir ama gobekten yapiyosun hic acimiyo ben hic yapamiyodum onceleri snr kendim yaptim hep asilama surecinde

Seninki griptendir ya da hamburgerden yumurta toplama işleminden değil. Çünkü narkoz aldın ve narkoz alındıktan sonra bir gün boyunca vücut halsiz kalır onu atana kadar yemekler rahatsızlık verir narkozdan sonra 2-3 saat bişey yenmemesi gerekir
cvbın için çok sagol arkadaşm ama brn dun narkoz almadm dün muayneydi man falan verdim igneler btti aksam 10da ovitrelle vuruldum yarn opu olcam yani yarn anestezi olcam

Ay canım ancak kendime evime geldim ben de muayene oldum estradiol progesteron baktı iyi dedi bu gece 12 de lucrin vuracağım ben olumsuzum nedense moralim bozuk cumartesi 11 buçukta opu var inşallah ikimizin de iyi geçer gerginim:KK43:
estradiol progesteron ne arkadaşm bilmiyorum ben oyle bisey kullanmadm gerçi kilodan boydan farkediyor ilaçlar moralini hiç bozma bnde 8.bucukta tam orda olcam 9da iceri alcaaklar insallah ikimizinde iyi geçer hic gergin olma bide sana bisey diycem bnm ablamin 9sene çocuğu olmadı zehirli guatrdan tüp bebekle bi oglu oldu 1yasinda ablam hep doktora yumurtaya transfere gdince dua ederdi bide ''allahım sen kolaylaştır hayırlısıyla sonuçlandır'' bunu sylerdi sende dger arkadaşlardaa bunu desin hep

Yumurtaların kaç ml olmuş canım bir de özel olacak ama bugün ilişki olsun dedi ee perhiz ne olacak ben anlamadım :KK43:
vallla bnm 8 9 tane yumurtam olmuş genellikle 14 15 16 17 18 civarlarnda hepsi bize 3muaynede yani çarşamba günü eşimin dışa boşalma yapcagini dedi dunde gttigimde bubdab sbra ilişki falan olmiycak dedi size neden ilişki dedi anlamadm?

Yok canım onu demek istemedim yani iğne istemezsen zorla vermez doktorum ben fitil isteyeceğim onu demek istedim:-)

.senn igne kullanmadn mı bn asilamadyken tedavi btti bekleme suresindeyken crinone jel verdiler dünde hemsireler sordum oda biz sana transferden snra dycegiz nr kullanacaagini

X