2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Slm canlar tek tek alintilayamadım kusura bakmayın mesajlarınizi hızlı hızlı okudum hepinize çok tsk ederim. Bnm kız hala emmiyor o yüzden sütüm de gelmedi henüz :KK43: onun dışında uykusuzluk var ve sezaryen olduğum için ağrılarım devam ediyor. Çok şükür bebeğim iyi. Ama ben ememedigi için üzülüyorum. Salı günü dr um uza gidicez bakalım o ne diyecek durumumuza. Hepinizi çok özledim. İyi olmanıza sevindim. Bizden haberler böyle. İnşallah daha güzel haberler le geliriz. Anne olmak çok ama çok güzel bir duyguymus .Rabbime binlerce şükürler olsun bugünü gördüm. İnşallah isteyen herkes e nasip etsin. :KK200:

Cok sukur canimm iyiyim sen nasilsinnn
anladim canimm hayirlisi arastircaz biraz bakalimm. Minik kuzuyu op benim icinn. Ayy icim kayniyo bizde gelelim bian once o gunleree :KK200:
Gelirsin canım benim hiç merak etme zaman geçip gidiyor bir bakmışsın kucağına almışsın bile. Benim sorunlu gebelik olmasına rağmen ne çabuk geçti diyorum:) öperim kuzum

Bana sadece gazlı bez şeklinde olandan vermişlerdi o da bir iki tane. Ben depend lohusa külodu aldım kullan at. O kadar iyi oldu ki iyi ki almışım. Kanamam çoktu diye kullandım ama rahat rahat yattım geçmedi dışarı. Bir de ben 3 gecelik bir pijama götürmüştüm boşuna götürmüşüm tek gecelikle ertesi güne kadar durdum sezaryen olduğu halde mis gibi:) bebek için 2 takım yeterli oldu. Bir de kalın ayı postu tulum almıştım o cuk oldu dışarı çıkarırken üstüne de battaniyesini örttük.

İyi oldu yazdıkların ben de depend alayım yarın o zaman. Ben de 1 gecelik 2 pijama götürüyorum, bebişe de 3 takım. Olsun gene yanımda, ne olur ne olmaz. Maşallah çok çok tatlı olmuş kuzucuk :KK200::KK68::nazar::nazar::nazar:

Slm canlar tek tek alintilayamadım kusura bakmayın mesajlarınizi hızlı hızlı okudum hepinize çok tsk ederim. Bnm kız hala emmiyor o yüzden sütüm de gelmedi henüz :KK43: onun dışında uykusuzluk var ve sezaryen olduğum için ağrılarım devam ediyor. Çok şükür bebeğim iyi. Ama ben ememedigi için üzülüyorum. Salı günü dr um uza gidicez bakalım o ne diyecek durumumuza. Hepinizi çok özledim. İyi olmanıza sevindim. Bizden haberler böyle. İnşallah daha güzel haberler le geliriz. Anne olmak çok ama çok güzel bir duyguymus .Rabbime binlerce şükürler olsun bugünü gördüm. İnşallah isteyen herkes e nasip etsin. :KK200:
Canım benimki de ilk günler emmedi zorla uyandırıp ağzına verdim ağlaya ağlaya alıştı. Rezene çayı iç bol su iç duşta sıcak su ile yıka. Stres yapma çok normal sezaryende oluyor bu tür sıkıntılar. Çok şükür bin şükür zamanında sağlıkla aldın kucağına gerisi hallolur. Ben hala algılayamadım lohusalıktan sanırım adapte olamadım bitik bir ruh halim var. Zamanla geçer inşallah. Rabbim isteyen tüm kardeşlerimize nasip eder inşallah. Bu topicte hamile kalan sayısı baya fazla oldu maşallah. Olmayan arkadaşlar da pes etmeyin Allah gönülden isteyene nasip eder. Hayırlı olan olsun hepimiz için:dua:

Selam kızlar bakiyorum da tedavi surecinden çok doğum ve sonrasıyla ilgili konular var ve bu çok guzel birşey. Fakat hic mi tedavi sürecin de kimse yok yalnızmiyim yoksa bu süreç de:110: ilk tedavi de birlikte olduğumuz arkadaşların bebisleri olmus :anneadayı: bu harika:KK73: inşallah 2. 'de bana da nasip olur:KK36:

Selam kızlar bakiyorum da tedavi surecinden çok doğum ve sonrasıyla ilgili konular var ve bu çok guzel birşey. Fakat hic mi tedavi sürecin de kimse yok yalnızmiyim yoksa bu süreç de:110: ilk tedavi de birlikte olduğumuz arkadaşların bebisleri olmus :anneadayı: bu harika:KK73: inşallah 2. 'de bana da nasip olur:KK36:
Sorma bende kendimi bi garip hissettim ama sıkıntılarına şahit olduğum arkadaşların burada bunlardan bahsediyor olması aynı zamanda mutlu da ediyor. Annelik o sıkıntılı zamanları sildi süpürdü şimdi tek sıkıntıları emmesi uyuması kafalarının şekli :KK200: ALLAH kadınlara bu yüzden anneliği bahşetmiş sanırım duygulardaki picler inanılmaz :nazar:

Sorma bende kendimi bi garip hissettim ama sıkıntılarına şahit olduğum arkadaşların burada bunlardan bahsediyor olması aynı zamanda mutlu da ediyor. Annelik o sıkıntılı zamanları sildi süpürdü şimdi tek sıkıntıları emmesi uyuması kafalarının şekli :KK200: ALLAH kadınlara bu yüzden anneliği bahşetmiş sanırım duygulardaki picler inanılmaz :nazar:
Sen ne durumdasin canim. Tedavi surecindemisin

Sen ne durumdasin canim. Tedavi surecindemisin
Tup bebek denemesi için gittim negatifle sonuçlanan 2 haplı 1 iğneli aşılama deneyimim vardı, rapor için 2 iğneli gerekiyormuş. Gene aşılama dedi. Yaptırdım test günümü bekliyorum işte. Sen başladın 2. Tüp denemesine sanırım.

Tup bebek denemesi için gittim negatifle sonuçlanan 2 haplı 1 iğneli aşılama deneyimim vardı, rapor için 2 iğneli gerekiyormuş. Gene aşılama dedi. Yaptırdım test günümü bekliyorum işte. Sen başladın 2. Tüp denemesine sanırım.
Inşallah pozitif sonucu gorursun canim. 2. Tup bebek denemem olacak salı günü doktorla görüşmeye gideceğim.:dua:

Maşallah topiğimizdeki çoğu arkadaş hamile kaldı. Rabbim herkese nasip etsin. Birbirimiz için ettiğimiz duaların anlamı büyük. İnşallah sende anne olursun inşallah. Yalnız değilsin kuzum belki de bebeklerle doğumla ilgili konuşmaların fazla yapılması diğer arkadaşların yazmamasına neden olmuştur. Ben kendi adıma herhangi bir soru varsa cevaplamaya hazırım. İnşallah herkesin tedavi süreci iyi geçer ve olumlu sonuçlar almak nasip olur. 4 aşılama 5 tüp bebek tedavisi sonucu hamile kaldım hamileliğim riskliydi. Ama olacak olan oluyor nasipte varsa yaşıyorsun. Burada üst üste olumsuz sonuç alıp sonunda hamile kalan arkadaşlar fazla. Hepimiz zorluklardan geçtik. Yani yalnız değilsin:KK200::KK19:

İnşallah tüp tedavisine gerek kalmadan hamilelik haberini verirsin inşallah:dua::KK200:

Maşallah topiğimizdeki çoğu arkadaş hamile kaldı. Rabbim herkese nasip etsin. Birbirimiz için ettiğimiz duaların anlamı büyük. İnşallah sende anne olursun inşallah. Yalnız değilsin kuzum belki de bebeklerle doğumla ilgili konuşmaların fazla yapılması diğer arkadaşların yazmamasına neden olmuştur. Ben kendi adıma herhangi bir soru varsa cevaplamaya hazırım. İnşallah herkesin tedavi süreci iyi geçer ve olumlu sonuçlar almak nasip olur. 4 aşılama 5 tüp bebek tedavisi sonucu hamile kaldım hamileliğim riskliydi. Ama olacak olan oluyor nasipte varsa yaşıyorsun. Burada üst üste olumsuz sonuç alıp sonunda hamile kalan arkadaşlar fazla. Hepimiz zorluklardan geçtik. Yani yalnız değilsin:KK200::KK19:
İnşallah canim sadece kendi adıma değil burada olan tüm arkadaşların da pozitif alma haberi umarım çok yakındır. Bebisi olan arkadaşların güzel haberleri umut verici sen de cok azmetti ve sonuç harika oldu.:anne: inşallah pes peşe pozitif haberleri veririz ve bu topik de bebisi olmayan kalmaz:KK49:

Canlar 22 haftalik hamileyim bebek ne zamn yukari cikiyor assagida hala
Benim başından sonuna kadar aşağıdaydı:) annem de beni 9 ay kasıklarında taşımış. Hatta kız bebeğe hamile olanlar genelde aşağıda taşır der :) yani illa yukarı çıkacak diye bir şey yok canm.

tuana05 tuana05 bak burada 34+0 hamileydim. Karnım baya aşağıdaydı. 4 gün sonra da doğum yaptım zaten :)

Eklentiler

• EF205BC6-7E3D-4CF4-A1CC-5384E81EF43E.jpeg
    EF205BC6-7E3D-4CF4-A1CC-5384E81EF43E.jpeg
    371 KB · Görüntüleme: 86
X