2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Benim aklıma şöyle bir tez geldi. Şimdi biz yaklaşık 35 hafta boyunca aman düşük olmasın, aman açılma olmasın, aman suyumuz gelmesin diye yaşadık ya... şimdi vücut o programdan çıkamıyor bence. Bebeğim çok aşağıda benim ve hep zorluyor, canım çok yanıyor. Ama rahim ağzım halen 4cm ve sıkı sıkı kapalı. :KK58:
Olabilir canim ilk dogumlar genelde gununu tamamliyor. Benim adet tarihine gore 30 kasimdi. Aynen oylede oldu. 40+0da dogum yaptim. Yani 41.haftaya girmistim.
Kasilmalar duzenli oldukca rahim acilir. Birde bende 2 cm falan bi anda acilma olmustu. Yuruyus plates yer silme derken haftasi icinde suyum geldi

begonyas .!.:
Hayırlı cumalar, ilaçların etkisi de olabilir canım yada uşutmus olabilirsin kafana takma bunu. Bol su iç vücudun sussuz kalmasın , patates haşla ye geçer insallah
Korkum aniden bağırsaklar boşandığı için rahim de kendini gevşetir ve tutunma olmaz diye. Belki çok saçma bir düşünce ama kafayı kurcalıyor.

hilal1907 hilal1907 kuzum nasılsın, nasıl gidiyor hamilelik. Doğumu hangi dr la düşünüyorsun
İyiyim tatlimm siz nasilsinizz. Minik kuzu nasill :KK200: İyi gidiyor cok sukur bi sorunumuz yokk. Valla bilmiyorum pek cahil kaldim bu konularda nasil etcem bilmiyorumm. Gogsen hoca takip ediyo burda devam etmek istersen de birakmam seni dedi. Paket 10.000 dediler. Paket disi 3000 normal. 5000 yada ustu sezeryan dediler. Zorunlu sezeryan 1000 mis. Paket harici ozel olda yokmus. Baska hicbir hastane arastirmadim daha.

İyiyim tatlimm siz nasilsinizz. Minik kuzu nasill :KK200: İyi gidiyor cok sukur bi sorunumuz yokk. Valla bilmiyorum pek cahil kaldim bu konularda nasil etcem bilmiyorumm. Gogsen hoca takip ediyo burda devam etmek istersen de birakmam seni dedi. Paket 10.000 dediler. Paket disi 3000 normal. 5000 yada ustu sezeryan dediler. Zorunlu sezeryan 1000 mis. Paket harici ozel olda yokmus. Baska hicbir hastane arastirmadim daha.
Maşallah kuzuma. Sağlıkla devam edecek inşallah kucağına alacaksın mis kokulunu. Erkek diyesim geliyor sana niyeyse:)) sanki erkek gelecek senden de hadi bakalım. Bu arada koru hastanesi de aklında olsun ben çok memnun kaldım. Odaları,ameliyathane,hemşireler ekip şahane. Başkentte oda sıkıntısı var genel olarak küçük iki kişilik yataklar demişlerdi ama başkentte benim için çok çok değerli eğer sorunum olmasa orda yapardım doğumu. Tabi kısmet bu iş benim önce başkentte olacaktı sonra değişti medical park olacaktı ama ne oldu apar topar koruda yaptım:) Bu arada başkentte inşaat vardı yeni yapılan kocaman bir bina daha. Baya oldu göreli. Belki oraya ek odalar yapılır.

Maşallah kuzuma. Sağlıkla devam edecek inşallah kucağına alacaksın mis kokulunu. Erkek diyesim geliyor sana niyeyse:)) sanki erkek gelecek senden de hadi bakalım. Bu arada koru hastanesi de aklında olsun ben çok memnun kaldım. Odaları,ameliyathane,hemşireler ekip şahane. Başkentte oda sıkıntısı var genel olarak küçük iki kişilik yataklar demişlerdi ama başkentte benim için çok çok değerli eğer sorunum olmasa orda yapardım doğumu. Tabi kısmet bu iş benim önce başkentte olacaktı sonra değişti medical park olacaktı ama ne oldu apar topar koruda yaptım:) Bu arada başkentte inşaat vardı yeni yapılan kocaman bir bina daha. Baya oldu göreli. Belki oraya ek odalar yapılır.

Canım hastane için yanıma şunu da alsaydım diyeceğin bir şey oldu mu? Hasta bezi falan veriyorlar dedikleri gibi değil mi?

Ağrılar ara ara çoğalıyor ama genel olarak idare edilir boyutta. Emiyor ama biraz sarılığı var maalesef. İnşallah onu da atlatırız. Biraz erken doğduğu için normal dedi dr umarım daha da ilerlermez. Geceleri uyku yok:) sıra sana da gelecek kuzu
Büyükler sari örter sarı giydirir :) vardır bir bildikleri belki sen dene canım.

Korkum aniden bağırsaklar boşandığı için rahim de kendini gevşetir ve tutunma olmaz diye. Belki çok saçma bir düşünce ama kafayı kurcalıyor.
Yok alakası olmaz bence, mühim olan kabız olmaman ikinirsan tehlikeli çünkü. Çoğu kişide kabizdan şikayet eder sende tam tersi olmuş

erkek hissediyorum cnm bende ama kizim olmasini cok istiyorum. Hayirlisi olsun saglikli olsun da bakalimm. Ya bu fiyatlar bizi cok zorlayacak gibi gorunuyor. Koruyu herkes soyluyor ama fiyat konusunda hic bilgim yok. Sen nekadar odedin paket aldin mi muayene ucretleri falan hic bilgim yok.

erkek hissediyorum cnm bende ama kizim olmasini cok istiyorum. Hayirlisi olsun saglikli olsun da bakalimm. Ya bu fiyatlar bizi cok zorlayacak gibi gorunuyor. Koruyu herkes soyluyor ama fiyat konusunda hic bilgim yok. Sen nekadar odedin paket aldin mi muayene ucretleri falan hic bilgim yok.
Canm Naber nasilsin

Canım hastane için yanıma şunu da alsaydım diyeceğin bir şey oldu mu? Hasta bezi falan veriyorlar dedikleri gibi değil mi?
Bana sadece gazlı bez şeklinde olandan vermişlerdi o da bir iki tane. Ben depend lohusa külodu aldım kullan at. O kadar iyi oldu ki iyi ki almışım. Kanamam çoktu diye kullandım ama rahat rahat yattım geçmedi dışarı. Bir de ben 3 gecelik bir pijama götürmüştüm boşuna götürmüşüm tek gecelikle ertesi güne kadar durdum sezaryen olduğu halde mis gibi:) bebek için 2 takım yeterli oldu. Bir de kalın ayı postu tulum almıştım o cuk oldu dışarı çıkarırken üstüne de battaniyesini örttük.

Eklentiler

• E31156B8-2C8F-40AD-9DAC-AB1E4A777BDD.jpeg
    E31156B8-2C8F-40AD-9DAC-AB1E4A777BDD.jpeg
    174,7 KB · Görüntüleme: 76
  • F8A6BAC8-7CA1-4169-8384-EE4BC8B93281.jpeg
    F8A6BAC8-7CA1-4169-8384-EE4BC8B93281.jpeg
    201,5 KB · Görüntüleme: 63
Paket alamadım canım durumumdan dolayı dr özel ücret ödedik. Koruya bir gece yatma ve ameliyat ücreti ödedim o kadar. Paket sanırım 6 küsürdü yanlış hatırlamıyorsam:KK64: bu arada sağlıklı olsunda kuzum hiç önemli değil cinsiyet.

Bana sadece gazlı bez şeklinde olandan vermişlerdi o da bir iki tane. Ben depend lohusa külodu aldım kullan at. O kadar iyi oldu ki iyi ki almışım. Kanamam çoktu diye kullandım ama rahat rahat yattım geçmedi dışarı. Bir de ben 3 gecelik bir pijama götürmüştüm boşuna götürmüşüm tek gecelikle ertesi güne kadar durdum sezaryen olduğu halde mis gibi:) bebek için 2 takım yeterli oldu. Bir de kalın ayı postu tulum almıştım o cuk oldu dışarı çıkarırken üstüne de battaniyesini örttük.
Maşallah tulumunu yesinler :KK200::nazar::emir_bebek:

Deepend bende aldım orta boy olandan. Sıkma yaptı mı sen hangi boy aldın canım ?

Hayırlı olsun canm sağlıkla büyüsün minik kızın. Adı ne oldu :) sütün gelir zamanla hiç stres yapma. sen bol bol su iç ve bebeği sürekli memende tut. Havluyu sıcak suyla ıslatıp göğüslerine kompress yap.
Tsk ederim cnm. Bnm ağrılar hala canımı yakıyor. Ama bebeğim unutturuyor herseyi. Adı elif ece oldu cnm :anne:yalnız bnm bebis emmiyor sanırım babasina çekti :KK43: sütüm de gelmiyor almadığı icin. Üzülüyorum bakalım napcaz. Foruma da giremiyorum pek.:cry:

Canm Naber nasilsin
Cok sukur canimm iyiyim sen nasilsinnn
Paket alamadım canım durumumdan dolayı dr özel ücret ödedik. Koruya bir gece yatma ve ameliyat ücreti ödedim o kadar. Paket sanırım 6 küsürdü yanlış hatırlamıyorsam:KK64: bu arada sağlıklı olsunda kuzum hiç önemli değil cinsiyet.
anladim canimm hayirlisi arastircaz biraz bakalimm. Minik kuzuyu op benim icinn. Ayy icim kayniyo bizde gelelim bian once o gunleree :KK200:

Orta 42 bedene kadar uyumlu yazıyordu olur inşallah, goguslerinde yara oldu mu canım ? Problem yaşadın mı
Her emzirme sonrası krem sürüyorum hiç sorun yaşamadım. Bir göğüsü emiyor diğer bir emzirmede de diğer göğüse geçiyoruz. Hergün banyoya giriyorum sıcağa yakın suyla yıkıyor rahatlatıyorum. Şimdilik sorun yok kuzum

X