2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Anladım canım işinden memnun isen haklisin
Zaman ne çabuk geçiyor benim de 14 Mart'ta dolacak ben 32. Haftada ayrıldım onun için 8 hafta kullaniyorum arkasından yıllık izin ve ücretsiz izin kullanacagim

Artar kuzum niye artmasın önünde kos kocaman 5 gün var
5.gün 0.49
12.gün 270 değerini gören birisi olarak söylüyorum bunları
Aayy inşallah canım benim ya benden 10.gün istediler Dr a dedim 7gunde yaptım kızdı 10 da bi daha yap dedi inşallah mucize olur kuzum ya dua edin bana umudum azaldı ama bitmedi perşembe bi daha kan vereceğim bakalım hayırlısı inşallah

Bana parol verdi sadece bir de antibiyotik. Keşke iğne şeklinde yazsaydı çok faydası olmuyor. Dr a sorayım hemen bazen dayanılmayacak kadar oluyor. Demek işe başlayacaksın iyice de alışmışsındır hem ev ortamı hem bebek. Canım evde seni dört gözle bekler minnik serra:) o düzene de alışırsın kuzum zamanla hiç üzülme. Çok şükür bebeğin iyi gerisi hallolur. Teşekkürler canım benim

Anladım canım işinden memnun isen haklisin
Zaman ne çabuk geçiyor benim de 14 Mart'ta dolacak ben 32. Haftada ayrıldım onun için 8 hafta kullaniyorum arkasından yıllık izin ve ücretsiz izin kullanacagim
Öyle bir imkanın varsa kullan tabi kuzum, ne güzel. Zaman çok çabuk geçiyor dediğin gibi. Ben doğum yaptığımda daha çalışıyordum, 37.haftada ayrılacaktım güya :)

Doktorlar genelde parol veriyor o da hiç kesmiyor ağrıyı. Benim doğumuma giren kadın doğumcu kuzenim verdi bana iğneyi. Kendisi de doğumunda iğne kullanmış.
Alışacağız canm o yeni dÜzenimize de artık. Allah sağlık versin de.

Olsun kuzum önünde 3 gün var daha sen yemene içmene dikkat et olumlu düşünmeye çalış.
12.gün kanı verdiğimde dedim ki ben bugün ya '0'ı görcem yada '100'değerini
5.gün bile tutunsa kafamdan bir hesap yaptım 100 anca yapıyordu ama ben 270 değerini görmüştüm ❤

Bana parol verdi sadece bir de antibiyotik. Keşke iğne şeklinde yazsaydı çok faydası olmuyor. Dr a sorayım hemen bazen dayanılmayacak kadar oluyor. Demek işe başlayacaksın iyice de alışmışsındır hem ev ortamı hem bebek. Canım evde seni dört gözle bekler minnik serra:) zamanla alışırsın şükür bebeğin sağlıklı. Teşekkür ederim kzum iyi ki varsınız

Dr verdiği ağrı kesici yıl düzenli kullan canım yürüyüş yap bol bol kendini daha iyi hissedeceksin kokla kuzunu yerime
Koklarım canım benim. Yürüyorum evin içinde. Karnım hala şiş ağrı fazla ama şükürler olsun atlattım beterinden esirgedi

kinalikadin canim randrvunuz nasil gecti. Korudamisiniz cocuk
dr. Icinde
Canım gittik koruda Prof Emel Örün e vermişler randevu. Hafif sarılık var dedi önce sonra 12,5 çıktı değer öyle olunca topuk kanına gerek yok bol bol emzir dedi ama benim içime sinmedi. Ya sonra yükselirse falan hiç kontrol edelim tekrar demedi. Medical park iyi diye duydum bir de Prof Sadi Türkay var çok iyi bir dr Ankara ticaret merkezinde muayenehanesi bakalım kafam karıştı iyice

tugken

Ben de bugün tobb daki ve korudaki çocuk dr larını inceledim. Eşim tobb da çalıştığı için bedava ama dr ları beğenmedim. Korudakilerin cv leri çok güzel de işte tecrübe en önemlisi. Memnunmusun canım? Bi de ben şu an Aydan hanımı arayabildiğim gibi çocuğun tek dr u olsun ve ulaşılabilir olsun istiyorum. Tecrübelerinizi paylaşın canlar olur mu?

Kızlar ben doktorumuzdan çok memnunum. Çukurambarda muaynehanesi var. Serdar Fırat ismi.

Cqnim yuksek degil degerin cok sukur. 17 ustu icin yatis vs. Yapiliyor diye biliyorum. Sen bol bol emzir ki dussun. Cis kaka sayisini kontrol et. Biizim dr
Da emel hanim. Zaten allah sukur bir sikayet ile gitmedikten sonra aile hekimininde yaptigi aylik kontrolden farki yok. Boy kilo gelisim bogazina kulagina bakiliyor vucut inceleniyor.kalp ciger dinleniyor falan. Biz tamamlayici sigo4ta yaptirdik cok rahat ettik ucret konusundada. Ayrica ilgililer sevimliller korunun ekibi genel olarak. sorun varsa en ince ayrintisina kdr rahatlati bni. Surati pek gulmez ama tecrubesine diyecek yok.

Canim ben emel hanimdan memnunum. Zatem emzorme odasina kime denk gelsem herkes emel hanimci. Kadindogumcu gibi tlf.ile ulasiliyor mu bilmiyorum sormadim. Ozel muayenesi olsa mecburen verir tlf.nu baglamak icin . Sikayetin olsa getir bakayim diyecek tlf.ile soru sormaya yine gerek kalmiyor.bebek bu dursun sunu yap diye yonlendirmez.hastane ortami zaten tahlil test hepsi orda yapiliyor yapanlarda cok ilgililer ben memnunum korudan. kinalikadin a soyledigim gibi tamamlayici sigorta yaptirdik cok memnunuz o konudada. Emel hanimda bebisle cok ilgileniyor atlamiyor rutin kontrolde yapilacaklari . Ama aylik zaten aile hekmleride ayni seyi yapior. Sikinti sikayet olmadigi surece. Insallah olmaz saglikla buyur bebekler .surati asik degil pek gulmez sadece ama isini iyi yapior. Beni kolik konusunda cok rahatlatti mesela ben cok agliyordum ilk gunler onun soyledikleriyle rahatladim.

Masallah cok onemli bi operasyonu atlattiniz insallah agrilariniz da bi an once gecer. Sira bizde benim de bastan beri plesanta rahim agzini kapatiyor deniliyordu dunku detaylida plesanta previa totals oldugu kesinlesti bana da dua edin lutfen cok korkuyorum insallah saglicakla sizin gibi bebeklerimizi kucagimiza aliriz. Tekrar gecmis olsun ve hayirli olsun.

Insallah saglikla ve zamaninda kavusursun sende canim. Dinlenerek gecir zamanini

Benim de çok yakınımda 24. Haftadan itibaren plasente previa tanısı konulmuştu o Dinlenerek geçirdi o süreci sağlıkla da bebeğine kavuştu. İnşallah sen de sağlıkla kucağına alacaksın güzel olumlu şeyler düşün lütfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…