2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Benimde dün 8 yumurta toplandı bugün 3 tanesi döllenmiş senin kaç taneydi kaç tanesi döllenmiş ti ...?? Ben 3.gune gitmeyecej diye korkuyorum dondurulacak çünkü
Benim 12 yumurta toplandı 8 dollendi 3. Günü 3 tanesi donduruldu transfer zamanı cozduruldu 4.gun transfer oldu diğeri çöp oldu

Bence soğan suyu ve bol su icmek

İnşallah canım benim ya inşallahöyle olur duaet nolur bana bitanenmmmmm

Merhaba herkese bnm bi sorum olucak kızlar bnde tüp bebek yaptırıyorum yumurtalarım toplandı ve donduruldu bnde çikolata kisti var doktorum ameliyat diyo ama bn ameliyat istemiyorum 2 ay sonra doktora geri gidicem sizce bağlamalıyım ameliyat olmalı mıyım

Amh kaç ameliyat rezerv çok azaltıyor kistin boyutu kaç

Amh kaç ameliyat rezerv çok azaltıyor kistin boyutu kaç
Amh falan hepsi iyi tedaviye başladım 13 tane yumurtam oldu topladılar beş tanesini dondurdular doktorum bu şekilde transfer yapmayalım dedi bi de hidrosalpinks varmış o yüzden ameliyat diyo bnde korkuyorum ameliyattan sonra transfer yapacakmış

Merhabalar , kaç cm kist ? Benim 4 cm ve 1 cm olmak üzere iki tane vardı . Hep çikolata kisti dediler en son dermoit bu dedi doktorum. Ama ameliyat onermedi yumurtalıklara zarar verir dedi .

Merhabalar , kaç cm kist ? Benim 4 cm ve 1 cm olmak üzere iki tane vardı . Hep çikolata kisti dediler en son dermoit bu dedi doktorum. Ama ameliyat onermedi yumurtalıklara zarar verir dedi .
7cm kistim çikolata kisti sol tarafı kapatmış

Avalon80 canım senin bebis kaçıncı haftada normal doğum pozisyonuna geçti ?
Canım tam net hatırlayamadım, yazmıştım buraya ama, 30 da dönmüştü galiba. Çünkü 34 te de kafayı aşağı dayadı diye hatırlıyorum. 36 da en aşağı indi. 36 ya kadar dönebiliyormuş, hatta bazen doğum başlayınca bile dönen olabiliyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…