2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım tam net hatırlayamadım, yazmıştım buraya ama, 30 da dönmüştü galiba. Çünkü 34 te de kafayı aşağı dayadı diye hatırlıyorum. 36 da en aşağı indi. 36 ya kadar dönebiliyormuş, hatta bazen doğum başlayınca bile dönen olabiliyormuş.
31+2 oldum canım bugün kontrole gittim. Normalde baş aşağı yada makat pozisyonda olması gerekirken benimkinin kafası sağda ayakları solda yatay olarak duruyormus . Eğer dönmezse normal doğum imkansız sezeryan da zor geçermiş öyle dedi doktor. Döner inşallah

Hanımlar selam, uzun zamandır giremedim iyisinizdir umarım.

Merak edenler vardı, CD56 sonucum sınırda çıktı 3 müş, doktorum intralipid kullanman gerekecek dedi. Bu arada CD56'dan sonra enfeksiyon kaptım, ihtihapla uğraşıyorum bir de. Sanırım transferim için bir ay daha beklemem gerekecek.

Enfeksiyona iyi bir öneriniz var mı?
CD56 yı neden istemişti hoca beni doktorum immunologa yönlendirdi o da istemiş 3 ten yüksek mi olmalıymış ?
Benimde hiçbiri kalmaz o zaman:KK43:
O hiç belli olmuyor canım sen gönlünü ferah tutup sabret

31+2 oldum canım bugün kontrole gittim. Normalde baş aşağı yada makat pozisyonda olması gerekirken benimkinin kafası sağda ayakları solda yatay olarak duruyormus . Eğer dönmezse normal doğum imkansız sezeryan da zor geçermiş öyle dedi doktor. Döner inşallah
Ohoo daha döner o ALLAH ın izniyle , bazıları adrenalin yaptırmayı seviyor

Hanımlar selam, uzun zamandır giremedim iyisinizdir umarım.

Merak edenler vardı, CD56 sonucum sınırda çıktı 3 müş, doktorum intralipid kullanman gerekecek dedi. Bu arada CD56'dan sonra enfeksiyon kaptım, ihtihapla uğraşıyorum bir de. Sanırım transferim için bir ay daha beklemem gerekecek.

Enfeksiyona iyi gelecek bir öneriniz var mı?
Geçmiş olsun canım , bol su içmek iyi gelir sanırım umarım en kısa sürede atlatirsin

Benimki de dönmeden önce kafa sol yukarda, popo sağda ayaklar aşağıda, vücut çapraz duruyordu canım. Hala da ayakları toplamıyor sıpa, ittirip duruyo beni. Şubat annelerinde bir arkadaş 1 hafta boyunca şöyle egzersiz yaptı 34 te döndü bebek. Dizlerinin ve dirseklerinin üzerinde, popo havada 5-10 dk durarak yer çekimiyle çocuk dönmeye teşvik edilmiş oluyomuş. Dene istersen... ama zaten daha çok zaman var döner canım o inşallah.

Ayyy ne mutlu oldummm ya çok şükür canım. Sonunda bitti. Allah analı babalı büyütsün inşallah canım çok mutlu oldum senin adına canım ❤️
Allah razı olsun canımmm çok şükür. İnşallah sende yaşayacaksın bu güzel duyguyu pes etmek yok beni düşün:KK200:

kinalikadin kinalikadin canım nasılsınız? Çıktınız mı hastaneden?
Canım çıktık şükürler olsun. Ağrılarım daha geçmedi o zorluyor bebek iyi emiyor. Hala şoktan çıkamadık algılayamıyorum. Tuhaf hissediyorum. Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin. Sana ve kızlara soracak çok sorum olacak. Bugün bebeği kontrole götürücez. Kuzum benim sizde nasıl gidiyor

Canım kullandigimiz damla nispeten iyi geldi ama hala gaz çıkarma sorun canım kırkımız yarın çıkıyor canım

Canım sen nasılsın paşam nainsil
Insallah dahada rahatlqr ilaci kullandikca. Kocaman olmus kucuk pasa:)) abimiz nasil kardesi benimsedimi
Bizde iyiyiz canim meme oyun uyku derken gunler gunleri kovaliyor. Yarin 2. Ay asimiz var insallah kolay atlatrz

CD56 yı neden istemişti hoca beni doktorum immunologa yönlendirdi o da istemiş 3 ten yüksek mi olmalıymış ?

O hiç belli olmuyor canım sen gönlünü ferah tutup sabret

2 kez negatif olduğu için bağışıklık sistemime bakmak istedi. Katil hücrelerin oranına bakıyor bu test. 3 ve büyük olması durumunda intralipid serum kullanmayı tavsiye ediyorlar.

Canım çıktık şükürler olsun. Ağrılarım daha geçmedi o zorluyor bebek iyi emiyor. Hala şoktan çıkamadık algılayamıyorum. Tuhaf hissediyorum. Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin. Sana ve kızlara soracak çok sorum olacak. Bugün bebeği kontrole götürücez. Kuzum benim sizde nasıl gidiyor
Çok geçmiş olsun kuzum. İyi olmanıza sevindim. Ağrılar için doktorun ne verdi bilmiyorum ama ağrı kesici iğne istemeni tavsiye ederim. Ben 12 gün iğne kullandım hiç ağrı hissetmedim. 12 gün sonra da neredeyse tamamen geçmişti ağrılar. Tek sıkıntı sabah akşam iğne yaptıracak biryer bulmak. Bizim binada doktor arkadaşım var o yaptı benim iğneleri.
Her zaman istediğini sorabilirsin bildiğimiz birşeyse seve seve yardımcı oluruz :KK200:
Biz de iyiyiz Serra hanım büyüyor hızla. Ben 8 Martta işe başlayacağım onun stresi sardı :KK43:

Peki canım orta kötü kalite embriyoyu normal rahme verseler hemen tutunurmuki
Arkadaşlar bunlar nasip burada ikinci gün embriyosu olup hemen gelin transfer olmalı denilen iki arkadaş biliyirum biri doğum yaptı diğeri hamile ama foruma girmiyor
En iyi kalite embriyoları ile gebe kalamayan dondurulmuş orta kalite embriyoları ile hamile iki arkadaşta hamile şu an bunlara takilmayin nasipte ne varsa onu görüyoruz @Adanagelini

Döner canım sen hiç merak etme

X