2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Amin canım senin de çok az kaldı, sağlıkla kavuşma sırası bizlere geldi inşallah. Heyecan tavan oluyor tarihi bilsen de bilmesen de :KK73::KK5:
Son hazırlıklarla ugrasiyorum bende :KK16:son 3 gun biraz tirsmaya başladım ama heyecan daha fazla :oops:Sağlıkla kavusalim hepimiz bebislerimize.

Benim ilkinde progesteron 1,48 çıktı transfer oldu sınırda çıkmıştı ikinci de 2.5 çıktı yumurta toplanamadı kistlerden dolayı toplansa transfer olmayacaktı zaten progesteron kaç çıktı
Benimde 1.6 çıktı yumurta toplama oldu bugün . ama transfer iptal edildi kistim icub ilaç verip bir iki ay sonra transfer

Canim benim dinlen uyu bol bol uykusuz geceler gunler seni bekliyor :KK73::KK73::KK73:
Ahh nerde cnm gece kaç kere kalkıyorum sonra geri uykuya dalmak da çok zor :KK43: bebise hazırlık yapıyor vücut sanırım :KK23:çarşamba gecesi hic uyuyamam heralde heyecandan sabah nasıl olur bilemiyorum Ayy rüya gibi sanki :confused:

Kızlar merhaba bende 26 Ocakta transfer oldum (6. Gün emnriyosu) bugün 8. Günüm idrar testinde çift çizgiyi görünce kan testi yaptırdım 18.89 çıktı çok mu kötü böyle olup yükselen oldu mu
Deger biraz dusuk evet ama zaten 8. Gun de erken muhim olan katlanmasını sabirla beklemek

Koçun en güzel yanları canım kendine fazlaca güvenlidir, yeni şeyler denemeye, her ortama girmeye, her yere gitmeye, her hobiyi denemeye meyilli, çok güçlü asla yıkılmaz, bir çoğu erkeğin yapamadığı her şeyi yaparlar. Çok sosyaldir. Bazen fazlaca dürüst hatta patavatsız olabiliyoruz. Tabi yükselen burcu da önemli ama genelde dümdüz, içi dışı birdir. Kötü yönleri: Politik olamama, hep doğrucu olma, bazen öne çıkma isteği, bazen kendini beğenmişlik (bu itici oluyor işte), uzun konsantre olamama, kolay sıkılma, sabırsızlık. Yapısı zaten erkek gibi olacak, sen kız gibi yetiştir de dengelesin... Yoksa karşı cinste ampul değiştiremeyen adamlar olunca çok problem çıkıyor :olamaz::KK48:
Kendine güven falan çok güzel yanlarıymış canım hele yeni şeyler öğrenme merakı falanda olunca tam tadından yenmez.
Eğitilirse çok zeki oldukları yönünde bir elektrik aldım şuanda :))
Ama erkek gibi olmasın benim kızım çıtı pıtı hanım hanımcık bir kız olsun mümkünse:KK200: :KK48:

Ahh nerde cnm gece kaç kere kalkıyorum sonra geri uykuya dalmak da çok zor :KK43: bebise hazırlık yapıyor vücut sanırım :KK23:çarşamba gecesi hic uyuyamam heralde heyecandan sabah nasıl olur bilemiyorum Ayy rüya gibi sanki :confused:
Evet son aylar gunler imkansiz uyumak ama Yinede dinlen benden soylemesi sonra cooook ihtiywcin olacak iki dakika uzanmaya bile :KK66:))

Kızlar merhaba bende 26 Ocakta transfer oldum (6. Gün emnriyosu) bugün 8. Günüm idrar testinde çift çizgiyi görünce kan testi yaptırdım 18.89 çıktı çok mu kötü böyle olup yükselen oldu mu
Kötü değil canım bi arkadaş 9. Gün test yapmıştı 53 falan çıkmıştı. Gebeliği sağlıkla ilerliyor MâşâAllah

Kendine güven falan çok güzel yanlarıymış canım hele yeni şeyler öğrenme merakı falanda olunca tam tadından yenmez.
Eğitilirse çok zeki oldukları yönünde bir elektrik aldım şuanda :))
Ama erkek gibi olmasın benim kızım çıtı pıtı hanım hanımcık bir kız olsun mümkünse:KK200: :KK48:
Benim bir kuzenim koç burcu canım valla genel olarak herşeyi ben bilirim yaparım modunda :KK48:kimseye hakkını yedirmez, hiçbir lafın altında kalmaz. Söke Söke alır istediğini. Ayrıca aşırı hırslı dir şu an çocukları okula gidiyor o onlardan daha heyecanlı hırslı neredeyse yerlerine derse girecek..
Geçen gün bana senin bebiste benim burçtan olacak iyidir iyi diyordu :KK48:

Iyi aksamlar ben de 26 ocakta 6. Gun emb. Transfer oldum. Ama daha kanda baktrmadım yarin ins. 5 ve 6. Gunde meraktan idrar da yaptim haliyle cikmadi ve cok stres yaptim. Tutmuştur insallah. 8. Gun icin iyi 10. Ve 12 gun de yaptir bi daha . Asil test günüm ne zaman benim 6 subat

Kızlar bugün transferin 6.günü erken gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı oldukça canım sıkıldı geçen denemede 7.gün ucuz testlerde bile çıkmıştı 5.gün embriyosu iki tane transfer edildi ama ben çok korkuyorum sanırım yine tüp bebek yolları gözüküyor bana çok yoruldum bebeğimi kaybettikten sonra hep donmuslarla avutuyordum kendimi :KK43::KK43:salı günü 8.gün kan vereceğim nolur dualarınızı eksik etmeyin canlar hepinize hayırlı geceler

Kızlar bugün transferin 6.günü erken gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı oldukça canım sıkıldı geçen denemede 7.gün ucuz testlerde bile çıkmıştı 5.gün embriyosu iki tane transfer edildi ama ben çok korkuyorum sanırım yine tüp bebek yolları gözüküyor bana çok yoruldum bebeğimi kaybettikten sonra hep donmuslarla avutuyordum kendimi :KK43::KK43:salı günü 8.gün kan vereceğim nolur dualarınızı eksik etmeyin canlar hepinize hayırlı geceler
Çok erken test için. Asla bu sonuca göre düşünüp moralini bozmamalısın inşAllah test zamanında yaptığın testte hayırlısıyla olumlu sonuç alırsın.

Erken yapmissin bence sabırlı ol zamanını bekle dua et.

Çok erken yapmışsın canm. Benim de 5.gün negatif çıkmıştı. Sonra pozitif çıktı. Gününü bekle ve moralini bozma lütfen.

X