2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Herkese merhaba.
Üyeliğimm yeni aktive oldu. Ancak uzun zamandır hepinizi gizli gizli talip ediyordum.
Doğum yapanlar evlatlarını güzellikle büyütsün,gebeler kolaylıkla doğursun,anne olmak isteyenlere de Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.
Amin canım benim hoşgeldin. Rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip etsin inşallah

kinalikadin kinalikadin canım cumartesi anladim kadariyla dogumun. Hepsini okuyamadi yazilanlarin. Allah cektigin sıkıntilarin verdigin sabrın karsiligini kucagina saglikla sihatle versin insallah. Cokseyler yasadin belkide yasayacaksin ama onu gorunce dokununca koklayinca ne cektiklerin gelir aklina ne acilarin herseyi unutursun kndini strese sokma sadece evladina kavusmanin hayalini kur merak ettigin teksey kime benzedigi olsun evladina kavusmana az kaldi dunyanin en guzel unvanini almaya hak kazaniyorsun Allahim saglik dogurmak sarilmak koklamak koynunda buyutmek nasip etsin insallah. Bundan sonra ayaginiza tas gozunuze yas degmesin. Adi ne olacak bu arada merak ettim :dua::KK51:
Allah razı olsun canım arkadaşım ne güzel şeyler yazmışsın saolasın. İnşallah sağlıkla alırım kucağıma Rabbim sana ve isteyen çaba veren evlat ateşiyle yanan tüm kardeşlerime tez zamanda sağlıkla bu duyguyu tattırsın. Adı Alp nasip olursa kuzum.

X